Mystery Machinery

ul. Bochenskiego 69, Katowice

Gra Laser Tag: 30 minut dla 6 osób od 89 zł i więcej opcji w Mystery Machinery w Katowicach

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Laserowy paintball to pomysł na dobrą zabawę w gronie przyjaciół zarówno dla wielbicieli gier taktyczny, jak i klasycznych „strzelanek”

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: gra Laser Tag dla 6-12 osób
  • czas trwania usługi: 30 lub 60 minut
  • przed rozpoczęciem gry każdy z graczy musi przejść krótkie przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i posługiwania się sprzętem, które w zależności od liczebności grupy trwa o kilku do kilkunastu minut; czas szkolenia wlicza się wykupiony czas gry
  • zalecany wygodny, sportowy strój w ciemnych barwach oraz buty na płaskiej podeszwie

  • dostępne scenariusze do wyboru:
  • godz. otwarcia: pon.-czw. 12-22, pt. 12-24, sob. 10-24, niedz. 10-22

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 696 187 754. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Osoby cierpiące na epilepsję oraz kobiety w ciąży nie powinny brać udziału w grach Laser Tag. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Mystery Machinery

Zlokalizowane w Katowicach centrum rozrywki należy do największych na Śląsku stref z pokojami zagadek i laserowym paintballem. Mystery Machinery oferuje swoim gościom 14 pokoi z grą typu escape the room oraz arenę Laser Tag o powierzchni 300 m², na której wielbiciele adrenaliny mogą wybrać jeden z 6 scenariuszy ekscytujących rozgrywek. Na miejscu można również zagrać w gry planszowe i komfortowo spędzić czas w strefie gastronomicznej, w której serwowane są m.in. pizza i burgery. Jest to dobre miejsce zarówno dla pasjonatów zagadek i zabawy, jak i przestrzeń do spotkań towarzyskich oraz imprez okolicznościowych.