Link4 Kody Promocyjne

Od 59 zł za Rok Smart Casco w Link4
Od 59 zł za Rok Smart Casco w Link4
SPRAWDŹ
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Ubezpieczenie Mieszkania w Super Cenie z Link4

  SPRAWDŹ
 • Trendy
  Oferta online

  Spokojna Podróż z Ubezpieczeniem Turystycznym w Link4

  SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  -7% na Ubezpieczenie Komunikacyjne OC i AC w Link4

  SPRAWDŹ
 • 5% Rabatu
  Oferta online

  -5% na Polisę Komunikacyjną z Karta Dużej Rodziny w Link4

  SPRAWDŹ
 • 15% Rabatu
  Oferta online

  -15% na Ubezpieczenie Turystyczne z Karta Dużej Rodziny w Link4

  SPRAWDŹ
 • 10% Rabatu
  Oferta online

  -10% na Ubezpieczenie Mieszkania i -30% na OC z Karta Dużej Rodziny w Link4

  SPRAWDŹ
 • Tylko online
  Oferta online

  -7% na Ubezpieczenie Samochodu przez Internet w Link4

  SPRAWDŹ

Popularne Kody Promocyjne Link4 na maj 2023

Opis koduRodzajWygasa
-15% na Ubezpieczenie Turystyczne z Karta Dużej Rodziny w Link4Oferta online20 paź 2023
-5% na Polisę Komunikacyjną z Karta Dużej Rodziny w Link4Oferta online20 paź 2023
-7% na Ubezpieczenie Komunikacyjne OC i AC w Link4Oferta online20 paź 2023
Spokojna Podróż z Ubezpieczeniem Turystycznym w Link4Oferta online20 paź 2023
Ubezpieczenie Mieszkania w Super Cenie z Link4Oferta online20 paź 2023
Od 59 zł za Rok Smart Casco w Link4Oferta online20 paź 2023

Wszystko, co chcesz wiedzieć o ubezpieczeniach w Link4

Link4 pl banner

Link4 proponuje rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą ubezpieczyć w Link4 mienie firmy oraz samochód służbowy. Wszystko na jednej polisie, z szerokim zakresem ochrony i możliwością jej podniesienia w każdym momencie. W przypadku polisy OC dla auta firmowego, Link4 gwarantuje samochód zastępczy i pakiet assistance opony. To praktyczna propozycja dla osób, którym zależy na niezawodności i nieprzerwanej pracy firmy.

Dla właścicieli samochodów Link4 przygotował atrakcyjne pakiety ubezpieczeń OC i AC, a w nim Unikalny Program Pomocy. Obejmuje on między innymi samochód zastępczy, pomoc drogową, usprawnienie pojazdu lub jego holowanie do 100 km czy naprawę koła na miejscu. Link4 jest pierwszą firmą, która gwarantuje samochód zastępczy nie tylko poszkodowanemu, ale także sprawcy zdarzenia drogowego. Dodatkowo podczas zakupu OC w Link4 można bezpłatnie wyrobić Zieloną Kartę, która chroni ubezpieczonego poza granicami kraju. Jest wymagana między innymi w Albanii, Macedonii, Mołdawii, a także na Białorusi i Ukrainie. Aby ją otrzymać, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem Link4. Ponadto w Link4 można również ubezpieczyć samochód zabytkowy i motocykl, wykupić OC krótkoterminowe, a także skorzystać z oferty Szyby 24 i Kluczyki Plus i ustrzec się przed kosztami w przypadku pęknięcia szyby lub zgubienia dokumentów i kluczy do auta.

W ofercie Link4 jest także ubezpieczenie domu i mieszkania. Wyróżnia je szeroki zakres ochrony, m.in. od pożaru czy kradzieży z włamaniem. Może obejmować całą nieruchomość, tj. zarówno część mieszkalną, jak i piwnicę czy miejsce parkingowe, stałe elementy jak podłogi i mienie ruchome (elementy wyposażenia i rzeczy osobiste). Ponadto Link4 umożliwia także ubezpieczenie domu w budowie, a w ramach Assistance świadczy usługi elektryczne i ślusarskie.

Dla rodziców Link4 przygotował specjalną serię produktów Link4 Mama, w ramach której dostępne są ubezpieczenie dla mamy i ubezpieczenie dla dziecka. Polisa dla najmłodszych obejmuje m.in. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i szybką pomoc. W przypadku choroby Link4 zorganizuje pomoc lekarza, a jeśli dziecko jest nieobecne w szkole dłużej niż 7 dni, Link4 zapewni lekcje z nauczycielem.

Polisę można w prosty sposób wykupić na stronie internetowej Link4. Ubezpieczenie można wybrać spośród kilkunastu dostępnych opcji i szybko wyliczyć jego wysokość w kalkulatorze. W przypadku wątpliwości, porad chętnie udzieli obsługa Link4.

Jak kupić ubezpieczenie w Link4?

Ubezpieczenie można zakupić przez internet, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą lub w placówce stacjonarnej.

Jakie polisy dostępne są w ofercie Link4?

Klienci mogą skorzystać z ubezpieczenia auta (polisa OC/AC), domu (polisa Dom), ubezpieczenia turystycznego (polisa Podróże).

Jak sprawdzić cenę polisy w Link4?

Aby sprawdzić cenę wybranej polisy, należy użyć kalkulatorów ubezpieczeń on-line dostępnych na stronie internetowej.

Jak opłacić polisę ubezpieczeniową w Link4?

Klient może wybrać sposób płatności: on-line, kartą kredytową, przelewem lub Invoobill. Polisę można opłacić w całości lub rozłożyć płatność na raty. Za wszystkie polisy można zapłacić punktami PAYBACK.

Jak odnowić ubezpieczenie w Link4?

Istnieją trzy możliwości przedłużenia polisy. Klient może przedłużyć polisę przez internet (wyłącznie ubezpieczenie auta) lub podczas rozmowy z doradcą, który opiekuje się polisą. Dwa tygodnie przed upływem polisy w skrzynce pocztowej pojawi się przesyłka z nową ofertą, którą wystarczy opłacić.

Jak wykorzystać kod rabatowy dostępny na stronie Groupon.pl?

Wystarczy wybrać okazję cenową i kliknąć na nią, a pojawi się okienko ze szczegółami oferty specjalnej przygotowanej przez zespół Groupona. Są dwie możliwości: kod promocyjny, który obniży wartość zakupów po wpisaniu go przy zapłacie lub przekierowanie do strony, która będzie uwzględniać rabaty z Groupona. Po wybraniu przycisku „Kup Teraz” automatycznie otworzy się strona Link4.

Bądź w kontakcie z Link4

Strefa Klienta: tel. 22 444 44 44

Obserwuj nowości w Link4

8 dostępnych ofert

Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Link4

Link4 to wiodąca, stale rozwijająca się firma na polskim rynku ubezpieczeń. Zaistniała, oferując polskim kierowcom nowy, wygodny sposób ubezpieczenia samochodu przez telefon lub internet, czyli tzw. ubezpieczenie komunikacyjne typu direct, co wzbudziło duże zainteresowanie i przyciągnęło klientów. Od 2009 r. Link4 należy do grupy RSA – czołowego ubezpieczyciela w 130 krajach na całym świecie. Bazując na jej 300-letnim doświadczeniu, Link4 stale przekształca swoje produkty i usługi, dostosowując je do światowych standardów ubezpieczeń. Dzięki temu firma ma do zaoferowania swoim klientom szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych, jak również wiele możliwości obniżenia składki, co czyni ją niezwykle konkurencyjną na rynku ubezpieczeń. Dokonując zakupu ubezpieczenia, można wykorzystać kod promocyjny Link4. Firma organizuje również konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Zgarnij więcej oszczędności z Link4

Link4 to firma godna zaufania, w której można ubezpieczyć samochód, mieszkanie, podróż, a także swój biznes. O jakości oferowanych usług świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: HR Dream Team, Lampart 2018, Great Place to Work, Rzecznik Standardu Etyki, Gwiazda Jakości Obsługi 2018, Super Marka 2018, Inwestor w Kapitał Ludzki 2017. W trosce o klientów Link4 zapewnia kontakt przez telefon, Internet lub spotkać się z przedstawicielem w placówce. Warto dodać, że firma, jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct, otrzymała certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.

Popularne w Link4

- Możliwość załatwiania wszelkich spraw przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod jednym numerem telefonu.
- Szybka pomoc – w razie potrzeby Link4 dociera do klienta w 30 minut.
- Klient sam decyduje, gdzie i kiedy ma przyjechać rzeczoznawca, by wycenić powstałą szkodę oraz gdzie ją naprawić i jak rozliczyć.
- Atrakcyjne promocje i zniżki – klient może wykorzystać podczas zakupu ubezpieczenia kod rabatowy Link4, który obniży wtedy cenę wybranego pakietu.
- Klient nie traci zniżek na OC i AC nawet w razie kolizji.
- Szeroka oferta ubezpieczeń, polisa na dom, mieszkania.

Ostatnia aktualizacja 30 maja 2023

Dostępne dzisiaj

💸 Oferty8
Wszystkie Oferty8