Sinsay Kody rabatowe

Odkryj Gorące Nowości w SiNSAY
Odkryj Gorące Nowości w SiNSAY
SPRAWDŹ
 • Darmowa dostawa
  Oferta online

  Darmowa Dostawa od 80 zł w SiNSAY

  SPRAWDŹ
  wygasa 21/11/2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody rabatowe Sinsay na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Darmowa Dostawa od 80 zł w SiNSAYOferta online21 lis 2021
Odkryj Gorące Nowości w SiNSAYOferta online21 lis 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w Sinsay

Sinsay pl banner

W portalu marki Sinsay znaleźć można zakładkę „Trendy”. Jest to kopalnia informacji o modowych nowinkach. Nawet modowi wyjadacze znajdą tam zaskakujące, śmiałe, gustowne zestawienia ubiorów Sinsay, które można traktować nie tylko jako końcowy produkt wysiłku firmowych projektantów i stylistów, ale i jako etap pośredni, na którego gruncie można zbudować swoją własną wizję wzbogaconą o spersonalizowane dodatki czy zmiany. Stylizacje są w licznych kategoriach, zależnie od tego, jakiego rodzaju „look” jest potrzebny na daną okazję.

Sinsay zrezygnowało zupełnie z używania naturalnych futer w porozumieniu z organizacją „Otwarte klatki”. Dzięki temu klienci mają pewność, że do produkcji ich ubrań czy dodatków nie użyto produktów, których uzyskanie naraziło zwierzęta na niepotrzebne cierpienie. Wyprodukowane przed rezygnacją modele firma przekazała na fele charytatywne, demonstrując w ten sposób podwójnie, jak wygląda w praktyce społeczna odpowiedzialność biznesu wobec społeczeństwa i środowiska. W miejsce naturalnych futer w sytuacjach, gdzie wizja projektanta domaga się futra, stosowane są wysokiej jakości futra wytwarzane syntetycznie.

Co więcej, Sinsay wydaje karty podarunkowe. Jest to prosty sposób na sprawienie prezentu komuś, kogo gustów czy rozmiaru się nie zna, czy też po prostu kto woli sam wszystko wybierać. Wystarczy kupić i przekazać takiej osobie kartę, a będzie mogła ona do woli wybierać, nie przejmując się płatnościami. Można też dodać, że właścicielem marki Sinsay jest firma LPP, do której należą też House, Mohito, Reserved, a także Cropp, co pozwala na szczególną synergię dopasowania do różnych rodzajów klientów, którzy mogą jednak cieszyć się zunifikowanymi korzyściami pomiędzy tymi markami. Co więcej, LPP jest wielką polską firmą, która z dumą zatrudnia ponad czternaście tysięcy ludzi w Polsce, a także jest wielkim uczestnikiem polskiej gospodarki i jej międzynarodowego sukcesu, prowadząc salony w ponad dwudziestu krajach eksportując towary o wartości ponad czterech miliardów złotych rocznie, a także sumiennie płacąc podatki w kraju i inwestując w Polsce, stymulując wzrost gospodarczy, przez co kupowanie jej produktów wspomaga kraj.

Jak wykorzystać oferowane przez Sinsay kody rabatowe?

Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe. Żeby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i go zapisać, a potem podać przy finalizowaniu zamówienia.

Jak działają zwroty zamówień z Sinsay?

Klienci mogą zwrócić nieuszkodzony zakup bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty wejścia w jego posiadanie poprzez wysłanie firmie formularza zwrotów i zwrócenie towaru. Dalsze warunkami i instrukcje znajduje się na stronie zwrotów, na stronie jest też formularz.

Jak przesyłane są zakupy z Sinsay?

Za zamówienia można płacić online (PayU i PayPal kartą lub przelewem), i za pobraniem. Klienci mogą wybierać spośród dostaw kurierem i odbioru osobistego. Cennik i czasy dostaw można znaleźć na stronie producenta.

Jak zgłosić reklamację względem rzeczy z Sinsay?

W razie wystąpienia wadliwości produktów należy złożyć formularz reklamacji i zwrócić wadliwy towar. Firma ustosunkuje się wobec reklamacji w ciągu czternastu dni, a w razie pozytywnego rozpatrzenia zwróci pieniądze. Dalsze informacje i formularz można znaleźć na stronie reklamacji.

Gdzie znajdę salony Sinsay?

Na terenie całej Polski. Najbliższy można znaleźć, używając wyszukiwarki.

Bądź w kontakcie z Sinsay

Do firmy można zadzwonić na numer 800 800 013 (pon.-pt. 9-19, sob. 10-17) lub użyć formularza.

Śledź trendy z Sinsay

Sieć Sinsay jest dostępna w mediach społecznościowych Facebook, Instagram (@sinsay) i YouTube.

2 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj SiNSAY

Marka Sinsay jest częścią polskiego, gdańskiego potentata modowego LPP i od wielu lat oferuje klientom wysokiej jakości odzież i dodatki. Marka nastawiona jest na kobiety, mężczyzn, i dzieci, przede wszystkich ludzi młodych, zarówno fizycznie, jak i duchem, i światowych trendów w modzie i popkulturze, skąd biorą się inspiracje dla wielu projektów. Klienci wykorzystujący wydawany przez Sinsay kod rabatowy mogą z kolei liczyć na okazyjne ceny, które pozwolą cieszyć się jakością firmowej odzieży bez niepotrzebnego finansowego stresu. Warto zatem nie zwlekać i odmienić swoją szafę.

Zgarnij więcej oszczędności z SiNSAY

Jeżeli z jakiegoś powodu klient nie chce zatrzymać zamówienia ze sklepu Sinsay, i nie widać na nim śladów używania, może je zwrócić do sklepu w ciągu 30 dni za zwrotem ceny. Standardem na rynku jest tylko 14 dni. Można też dodać, że Sinsay prowadzi cyfrowy newsletter. Klienci, którzy się na niego zapiszą, dostają regulanie e-maile, a w nich informacje o prowadzonych przez firmę promocjach, akcjach, okazjach, i wyprzedażach, co pozwala dotrzymać kroku zmieniającym się trendom i nadążającym za nimi kolekcjom, a także po prostu zaoszczędzić.

Popularne w SiNSAY

W szerokim asortymencie marki Sinsay znaleźć można wszystko, czego potrzebują miłośnicy dobrego ubierania się w niemal każdej sytuacji. Dostępne są choćby rzeczy od płaszczy i kurtek po szorty i spódnice, od od legginsów po marynarki, od butów po portfele, od pasków po kosmetyczki, od plecaków po okulary i wiele innych produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Darmowa wysyłka zaczyna się od niskiego progu wartości zamówienia. Prowadzone przez Sinsay promocje to niezrównane niemal okazje, by przebudować swoją garderobę, czas więc zrobić to już teraz.

Dostępne dzisiaj

Oferty2