Brussels Airlines Vouchery

Elastyczna Zmiana Rezerwacji w Brussels Airlines PL
Elastyczna Zmiana Rezerwacji w Brussels Airlines PL
SPRAWDŹ
 • Super oferta
  Oferta online

  Zarezerwuj Lot na Pokładzie Samolotu Brussels Airlines PL

  SPRAWDŹ
  wygasa 3/2/2022
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Wynajmij Pokój w Hotelu z Partnerami Brussels Airlines PL

  SPRAWDŹ
  wygasa 3/2/2022
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Aktualna i Planowana Siatka Połączeń Brussels Airlines PL

  SPRAWDŹ
  wygasa 3/2/2022
  Zobacz warunki

Popularne Vouchery Brussels Airlines na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Aktualna i Planowana Siatka Połączeń Brussels Airlines PLOferta online3 lut 2022
Wynajmij Pokój w Hotelu z Partnerami Brussels Airlines PLOferta online3 lut 2022
Zarezerwuj Lot na Pokładzie Samolotu Brussels Airlines PLOferta online3 lut 2022
Elastyczna Zmiana Rezerwacji w Brussels Airlines PLOferta online3 lut 2022

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach z Brussels Airlines

Brussels Airlines pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez Brussels Airlines vouchery?

Aby skorzystać z oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj”, zapoznać się z jej treścią, a potem kliknąć na „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sklepu i dokonać zakupów, wykorzystując niższe ceny. Aby skorzystać z kodu zniżkowego, należy kliknąć „Pobierz kod” i zapisać wyświetlony ciąg znaków, a następnie podać go przy finalizowaniu zamówienia.

Czy na pokładzie samolotów jest Wi-Fi?

Nie, ale długodystansowe loty oferują usługi audio i wideo na osobistych ekranach każdego pasażera.

Czy mogę odprawić się przez Internet?

Tak, na dedykowanej stronie dla polskich pasażerów.

Ile bagażu mogę zabrać w podróż?

Każdy pasażer może zabrać 1 sztukę zgodnego z regulacjami bagażu o wadze do 12 kg, a także 1 zgodny z regulacjami przedmiot osobisty jak torebka, futerał na laptop, czy neseser. Szczegółowe informacje o regulacjach znajdują się na dedykowanej stronie linii. Można również dopłacić za dodatkowy bagaż.

Czy mogę wykupić ubezpieczenie?

Tak, od odwołania lotu, oraz ubezpieczenie medyczne i od utraty bagażu. Dalsze informacje można uzyskać na stronie operatora.

Bądź w kontakcie z Brussels Airlines

Z Brussels Airlines można się skontaktować poprzez Facebook i Twitter (@FlyingBrussels), oraz przez 24-godzinną infolinię pod numerami 0902 51600 (rezerwacje i program Miles&More) i +32 2 723 23 62 (dla osób, które zarezerwowały bilety).

Śledź trendy z Brussels Airlines

Brussels Airlines jest na platformach Facebook, Twitter (@FlyingBrussels) i Pinterest.

4 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Brussels Airlines PL

Brussels Airlines powstały z fuzji pierwszych na świecie tanich linii lotniczych z belgijskim przewoźnikiem narodowym, dosłownie mieszając niski koszt z wysokimi standardami. Każdego dnia, około trzysta lotów Brussels Airlines wzbija się z ponad siedemdziesięciu lotnisk. Wykorzystując oferowane przez Brussels Airlines vouchery, każdy może tanio podróżować w komforcie standardów porozumienia linii lotniczych Star Alliance, i wybierać się z Warszawy i Krakowa w interesach, przez zainteresowania, do rodziny, na wakacje, ku przygodzie.

Zgarnij więcej oszczędności z Brussels Airlines PL

Brussels Airlines zapewnia swoim pasażerom wiele udogodnień, począwszy od prostych, jak internetowy newsletter informujący o nowo otwartych połączeniach, promocjach, nowościach i tanich lotach do atrakcyjnych miejsc w atrakcyjnych porach, 24-godzinna infolinia w 6 językach i kontakt przez media społecznościowe, a także, jako członek Star Alliance, przelatywanie mil w ramach programów lojalnościowych, które pozwalają na gromadzenie punktów i wydawanie ich na darmowe loty. co więcej, dzięki aplikacji mobilnej można rezerwować loty z każdego miejsca i używać telefonu jako biletu.

Popularne w Brussels Airlines PL

Brussels Airlines latają na ponad siedemdziesiąt lotnisk na świecie, obsługując w tym kilkanaście lotów dystansowych, którymi można dotrzeć do Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Indii, Tajlandii i Chin. Zależnie od trasy, można w trakcie lotu nabyć lub otrzymać zimne lub ciepłe posiłki, desery, czy napoje zwykłe i alkoholowe. Z 72-godzinnym lub dłuższym wyprzedzeniem można też zamówić specjalne posiłki motywowane względami dietetycznymi bądź religijnymi. Przez udzielane przez Brussels Airlines rabaty można w komforcie fizycznym i finansowym przemierzyć prawie cały świat.

Dostępne dzisiaj

Oferty4