LOT Promocje

LOTnaWakacje: Odkryj Słoneczne Kierunki w Promocji PLL LOT
LOTnaWakacje: Odkryj Słoneczne Kierunki w Promocji PLL LOT
SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  Loty do Krakowa Warszawy lub Gdańska od 199 z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  72 użytychwygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Odkryj Aktualne Promocje w PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 20/10/2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Taryfy FLEX z Bezpłatną Zmianą Rezerwacji w PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Poznaj Aktualną Siatkę Połączeń PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Odkryj Promocję Milową na Loty z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Oferta specjalna
  Oferta online

  najMILszy Poniedziałek: Wymieniaj Mile na Loty z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • 50% Rabatu
  Oferta online

  -50% na Usługi Dodatkowe z Kartą Dużej Rodziny z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • 10% Rabatu
  Oferta online

  -10% na Małe i Duże Podróże z Kartą Dużej Rodziny z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Odkryj Tanie Loty Warszawa Kraków z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Loty po Polsce już od 159 zł w Obie Strony z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Z Gdańska do Krakowa w 80 Minut od 99 zł z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Oferta specjalna
  Oferta online

  Tanie Loty do USA od 1899 zł w Obie Strony z PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Poznaj Podkarpackie: Loty Warszawa Rzeszów w PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Dubaj Bezpośrednio od 1800 zł w PLL LOT

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki

Popularne Promocje LOT na czerwiec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Odkryj Promocję Milową na Loty z PLL LOTOferta online30 cze 2021
Poznaj Aktualną Siatkę Połączeń PLL LOTOferta online30 cze 2021
Taryfy FLEX z Bezpłatną Zmianą Rezerwacji w PLL LOTOferta online30 cze 2021
Odkryj Aktualne Promocje w PLL LOTOferta online20 paź 2021
Loty do Krakowa Warszawy lub Gdańska od 199 z PLL LOTOferta online30 cze 2021
LOTnaWakacje: Odkryj Słoneczne Kierunki w Promocji PLL LOTOferta online30 cze 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o podróżach z LOT Polish Airlines

LOT pl banner Polskie Linie Lotnicze LOT powstały w 1920 roku, kiedy to zrealizowano pierwsze połączenie samolotem z Warszawy. W 1973 roku wprowadzono regularne loty do Nowego Jorku i z czasem regularnie zwiększano liczbę rejsów i destynacji. PLL Lot wyróżnia bogata siatka połączeń i wysoki poziom obsługi pasażerów. Warszawski hub firmy, którym jest obecnie lotnisko Chopina, jest często wybierany jako punkt przesiadkowy, w drodze do dalszych miejsc. Jego atutem jest centralne położenie na mapie Europy, przyjazna infrastruktura lotniska i dogodne godziny lotów. Linia realizuje także dużą liczbę połączeń point-to-point z Tallina, budując tym samym pozycję lidera również w tej części Europy. Przewoźnik oferuje rejsy daleko-, średnio- i krótkodystansowe w klasach LOT Business Class, LOT Premium Economy Class, LOT Economy Class oraz loty krajowe w klasie ekonomicznej. W zależności od klasy LOT proponuje dodatkowe usługi takie jak bagaż rejestrowany i zmiana lub zwrot biletu. Dodatkowo, we wszystkich klasach dostępna jest odprawa na lotnisku, woda oraz przekąska podczas lotu czy możliwość wybrania miejsca.

Polityka linii lotniczych LOT opiera się na pięciu podstawowych zasadach, którymi są: wykorzystanie potencjału rosnącego rynku, rozwój siatki połączeń, walka o każdego klienta, wzrost efektywności i zaangażowany zespół. Celem jest utrzymanie pozycji lidera w Polsce i wzrost świadomości marki w Europie. Lot chce wykorzystać rosnącą w Polsce popularność turystyki zagranicznej i poszerzyć liczbę połączeń, szczególnie na dalekich dystansach.

Linia planuje także zerwanie z wizerunkiem firmy jako drogiej i niedostępnej i wprowadzenie korzystnych rozwiązań, takie jak brak opłat za dodatkowy bagaż. Chce także proponować większą liczbę promocji, szczególnie przy rezerwacji biletów na oficjalnej stronie. LOT wyróżnia niezawodność. Obecnie firma znajduje się w czołówce najpunktualniejszych linii lotniczych. Aż 87% połączeń realizowanych jest w wyznaczonym czasie.

Jakimi samolotami realizowane są połączenia lotnicze LOT Polish Airlines?

W zależności od destynacji i dystansu, LOT oferuje pasażerom podróż nowoczesnymi maszynami wiodących światowych producentów. Obecnie we flocie LOT-u znajduje się 80 samolotów, w tym m.in. Boeingi 787 Dreamliner, Boeingi 737 Max 8 i Boeingi 737-800 NG.

Jakie warianty podróżowania w klasie LOT Economy oferują LOT Polskie Linie Lotnicze?

Pasażerowie mają do wyboru 3 warianty podróżowania: Saver, Standard i Flex. Każdy pakiet zawiera możliwość zabrania bagażu podręcznego do 8 kg, przekąski i napoje podczas lotu, mile w programie Miles & More. Część wariantów ma bagaż rejestrowany w cenie pakietu oraz możliwość wyboru miejsca i zmiany rezerwacji bądź zwrotu biletu.

Jaki bagaż przysługuje w danej klasie podróży?

Limity dotyczące bagażu rejestrowanego i podręcznego, a także obostrzenia dotyczące przewożonej zawartości można znaleźć na stronie internetowej.

Jak wybrać i zarezerwować miejsca w samolocie LOT Polish Airlines?

Miejsca można zarezerwować, korzystając z usługi „Moje Ulubione Miejsce”. Dostęp do usługi pasażer uzyskuje w trakcie składania rezerwacji. Klient posiadający rezerwację może wykupić usługę w zakładce „Moja Rezerwacja” lub poprzez LOT Contact Center. Wybór miejsc jest usługą płatną. Bezpłatnie można wybrać miejsce w samolocie spośród tych, które zostaną wolne. Opcja jest dostępna na 36 godzin przed odlotem samolotu (w zakładce „Odprawa On-Line”).

Jak zarezerwować usługi dodatkowe w LOT Polish Airlines?

Usługi dodatkowe można wybrać podczas rezerwacji biletu na stronie internetowej po wpisaniu danych pasażerów. Pasażer posiadający bilet może zakupić dodatkowe usługi w zakładce „Moja rezerwacja” oraz w LOT Contact Center.

Jak anulować rezerwację w LOT Polish Airlines?

Aby anulować rezerwację, należy użyć formularza zwrotu biletu w zakładce „Moja rezerwacja” lub skontaktować się z LOT Contact Center. Jeżeli bilet został zakupiony w innym kanale sprzedaży (np. w biurze podróży), należy skontaktować się bezpośrednio z wystawcą biletu.

Jak wykorzystać kod rabatowy Groupon?

Wystarczy wybrać okazję i kliknąć na nią, a pojawi się okienko ze szczegółami oferty specjalnej przygotowanej przez zespół Groupona. Są dwie możliwości: kod promocyjny, który obniży wartość zakupów po wpisaniu go przy zapłacie lub przekierowanie do strony, która będzie uwzględniać rabaty z Groupona. Po wybraniu przycisku „Kup Teraz”, automatycznie otworzy się strona LOT Polish Airlines, gdzie dostępne są aktualne promocje.

Bądź w kontakcie z LOT Polish Airlines

Recepcja Polskich Linii Lotniczych LOT: tel. +48 22 577 77 55 (dostępna w dniach roboczych w godzinach 9.00-17.00)

Formularz kontaktowy

Miej oko na LOT Polish Airlines

15 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?
Średnia ocena 5 gwiazdek

Odkryj PLL LOT

PLL LOT zostały założone w 1929 roku i są polską spółką będącą własnością skarbu państwa, należącą do sojuszu Star Alliance. Nowoczesny przewoźnik oferuje klientom połączenia ze 110 destynacjami na świecie. Co roku na pokładach samolotów LOT podróżuje ok. 9 milionów pasażerów, którym zapewniana jest możliwie najkrótsza i najbardziej komfortowa podróż. Samoloty linii lotniczej LOT tworzą jedną z najmłodszych flot w Europie. PLL LOT to jedyny europejski przewoźnik, który wszystkie połączenia dalekodystansowe obsługuje wyłącznie nowoczesnymi samolotami – Boeingami 787 Dreamliner. Prowadzone przez LOT promocje i rabaty na loty dostępne są z kuponem rabatowym z serwisu Groupon i kartą Miles & More.

Zgarnij więcej oszczędności z PLL LOT

LOT Polskie Linie Lotnicze łączą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Cechuje je najlepsza kadra pilotów i personelu, codziennie dbająca o pasażerów z pasją i zaangażowaniem. Dzięki 90 latom bogatego doświadczenia i tradycji LOT oferuje usługi o najwyższym standardzie, konsekwentnie poprawia swoje wyniki i intensywnie się rozwija. O wysokiej jakości obsługi świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez pasażerów i prestiżowe pisma.

Popularne w PLL LOT

Siatka połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych pasażerów podróżujących po Polsce i z Polski do nawet najdalszych zakątków świata. LOT łączy Europę Środkowo-Wschodnią z głównymi lotniskami w Europie oraz najważniejszymi ośrodkami biznesowymi w Ameryce Północnej i Azji. W ramach rejsów czarterowych, bez międzylądowań, LOT dociera również do najodleglejszych miejsc na świecie, takich jak Varadero, Cancun, Puerto Plata, Punta Cana, Rio de Janeiro, Mombasa, Mauritius, Phuket, Bangkok czy Ho Chi Minh. Podczas rezerwacji na stronie można otrzymać zniżkę wykorzystując kod promocyjny LOT. Linie, pod względem liczby połączeń, uchodzą obecnie za lidera w regionie.

Dostępne dzisiaj

Oferty15