LOT Promocje

Poznaj Taryfy i Zniżki w PLL LOT
Poznaj Taryfy i Zniżki w PLL LOT
SPRAWDŹ
 • 25% Rabatu
  Oferta online

  -25% Zniżki na Loty dla Dzieci do 12 Roku Życia w PLL LOT

  SPRAWDŹ
 • Wyprzedaż
  Oferta online

  Summer Sale 📣 Oszczędź z Kuponem Rabatowym w PLL LOT

  SPRAWDŹ
 • Promocja
  Oferta online

  Loty Krajowe ✈ już od 205 zł w Obie Strony z PLL LOT

  SPRAWDŹ
 • Oferta specjalna
  Oferta online

  Zgarnij Więcej Więcej Korzyści z Programem Miles & More w PLL LOT

  SPRAWDŹ
 • Super oferta
  Oferta online

  Loty na Expo już od 1699 zł w Obie Strony z PLL LOT

  SPRAWDŹ

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Szalona Środa tylko dziś! Loty w obie strony już od 149 PLN. Szczegóły oferty na lot.com.

SPRAWDŹ
Oferta online

Szalona Środa tylko dziś! Loty w obie strony już od 119 PLN. Szczegóły oferty na lot.com.

SPRAWDŹ
Oferta online

Poznaj Promocyjną Ofertę Lotów na Wakacje z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Szalona Środa tylko dziś! Loty w obie strony już od 299 PLN. Szczegóły oferty na lot.com.

SPRAWDŹ
Oferta online

Od 525 zł 🌞 za Popularne Wakacyjne Kierunki w Promocji PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Od 615 zł za Lot w Obie Strony 🌞 na Wakacje w Chorwacji z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Od 965 zł za Lot w Obie Strony na Trasie Warszawa Rodos z Kuponem PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Od 815 zł za Lot w Obie Strony ✈ Wypocznij w Albanii z Ofertą PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Od 685 zł za Lot w Obie Strony na Trasie Warszawa 📸 Mediolan z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Od 689 zł za Lot w Obie Strony ✔ Odwiedź Wenecję z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Nicea od 1535 zł ✔ za Lot w Obie Strony z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Tibilisi od 1685 zł za Bilet w Obie Strony z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Już od 629 zł za Bilet w Obie Strony ✈ Sofia z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Od 1259 zł za Bilet w Obie Strony 📣 Barcelona z PLL LOT

SPRAWDŹ
Oferta online

Szalona Środa tylko dziś! Loty w obie strony już od 169 PLN. Szczegóły oferty na lot.com.

SPRAWDŹ
Oferta online

Szalona Środa tylko dziś! Loty już od 159 PLN. Szczegóły oferty na lot.com

SPRAWDŹ

Popularne Promocje LOT na sierpień 2022

Opis koduRodzajWygasa
Loty na Expo już od 1699 zł w Obie Strony z PLL LOTOferta online30 gru 2022
Zgarnij Więcej Więcej Korzyści z Programem Miles & More w PLL LOTOferta online30 lis 2022
Loty Krajowe ✈ już od 205 zł w Obie Strony z PLL LOTOferta online30 wrz 2022
Summer Sale 📣 Oszczędź z Kuponem Rabatowym w PLL LOTOferta online14 sie 2022
Poznaj Taryfy i Zniżki w PLL LOTOferta online30 lis 2022
-25% Zniżki na Loty dla Dzieci do 12 Roku Życia w PLL LOTOferta online30 lis 2022

Wszystko, co chcesz wiedzieć o podróżach z PLL LOT

LOT pl banner Polskie Linie Lotnicze LOT powstały w 1920 roku, kiedy to zrealizowano pierwsze połączenie samolotem z Warszawy. W 1973 roku wprowadzono regularne loty do Nowego Jorku i z czasem regularnie zwiększano liczbę rejsów i destynacji. PLL Lot wyróżnia bogata siatka połączeń i wysoki poziom obsługi pasażerów. Warszawski hub firmy, którym jest obecnie lotnisko Chopina, jest często wybierany jako punkt przesiadkowy, w drodze do dalszych miejsc. Jego atutem jest centralne położenie na mapie Europy, przyjazna infrastruktura lotniska i dogodne godziny lotów. Linia realizuje także dużą liczbę połączeń point-to-point z Tallina, budując tym samym pozycję lidera również w tej części Europy. Przewoźnik oferuje rejsy daleko-, średnio- i krótkodystansowe w klasach LOT Business Class, LOT Premium Economy Class, LOT Economy Class oraz loty krajowe w klasie ekonomicznej. W zależności od klasy LOT proponuje dodatkowe usługi takie jak bagaż rejestrowany i zmiana lub zwrot biletu. Dodatkowo, we wszystkich klasach dostępna jest odprawa na lotnisku, woda oraz przekąska podczas lotu czy możliwość wybrania miejsca.

Polityka linii lotniczych LOT opiera się na pięciu podstawowych zasadach, którymi są: wykorzystanie potencjału rosnącego rynku, rozwój siatki połączeń, walka o każdego klienta, wzrost efektywności i zaangażowany zespół. Celem jest utrzymanie pozycji lidera w Polsce i wzrost świadomości marki w Europie. Lot chce wykorzystać rosnącą w Polsce popularność turystyki zagranicznej i poszerzyć liczbę połączeń, szczególnie na dalekich dystansach.

Linia planuje także zerwanie z wizerunkiem firmy jako drogiej i niedostępnej i wprowadzenie korzystnych rozwiązań, takie jak brak opłat za dodatkowy bagaż. Chce także proponować większą liczbę promocji, szczególnie przy rezerwacji biletów na oficjalnej stronie. LOT wyróżnia niezawodność. Obecnie firma znajduje się w czołówce najpunktualniejszych linii lotniczych. Aż 87% połączeń realizowanych jest w wyznaczonym czasie.

Jakimi samolotami realizowane są połączenia lotnicze PLL LOT?

W zależności od destynacji i dystansu, LOT oferuje pasażerom podróż nowoczesnymi maszynami wiodących światowych producentów. Obecnie we flocie LOT-u znajduje się 80 samolotów, w tym m.in. Boeingi 787 Dreamliner, Boeingi 737 Max 8 i Boeingi 737-800 NG.

Jakie warianty podróżowania w klasie LOT Economy oferuje PLL LOT?

Pasażerowie mają do wyboru 3 warianty podróżowania: Saver, Standard i Flex. Każdy pakiet zawiera możliwość zabrania bagażu podręcznego do 8 kg, przekąski i napoje podczas lotu, mile w programie Miles & More. Część wariantów ma bagaż rejestrowany w cenie pakietu oraz możliwość wyboru miejsca i zmiany rezerwacji bądź zwrotu biletu.

Jaki bagaż przysługuje w danej klasie podróży?

Limity dotyczące bagażu rejestrowanego i podręcznego, a także obostrzenia dotyczące przewożonej zawartości można znaleźć na stronie internetowej.

Jak wybrać i zarezerwować miejsca w samolocie PLL LOT?

Miejsca można zarezerwować, korzystając z usługi „Moje Ulubione Miejsce”. Dostęp do usługi pasażer uzyskuje w trakcie składania rezerwacji. Klient posiadający rezerwację może wykupić usługę w zakładce „Moja Rezerwacja” lub poprzez LOT Contact Center. Wybór miejsc jest usługą płatną. Bezpłatnie można wybrać miejsce w samolocie spośród tych, które zostaną wolne. Opcja jest dostępna na 36 godzin przed odlotem samolotu (w zakładce „Odprawa On-Line”).

Jak zarezerwować usługi dodatkowe w PLL LOT?

Usługi dodatkowe można wybrać podczas rezerwacji biletu na stronie internetowej po wpisaniu danych pasażerów. Pasażer posiadający bilet może zakupić dodatkowe usługi w zakładce „Moja rezerwacja” oraz w LOT Contact Center.

Jak anulować rezerwację w PLL LOT?

Aby anulować rezerwację, należy użyć formularza zwrotu biletu w zakładce „Moja rezerwacja” lub skontaktować się z LOT Contact Center. Jeżeli bilet został zakupiony w innym kanale sprzedaży (np. w biurze podróży), należy skontaktować się bezpośrednio z wystawcą biletu.

Jak wykorzystać kod rabatowy Groupon?

Wystarczy wybrać okazję i kliknąć na nią, a pojawi się okienko ze szczegółami oferty specjalnej przygotowanej przez zespół Groupona. Są dwie możliwości: kod promocyjny, który obniży wartość zakupów po wpisaniu go przy zapłacie lub przekierowanie do strony, która będzie uwzględniać rabaty z Groupona. Po wybraniu przycisku „Kup Teraz”, automatycznie otworzy się strona LOT Polish Airlines, gdzie dostępne są aktualne promocje.


Czy w Black Friday PLL LOT będzie oferować zniżki?

26 listopada 2021, w Black Friday, loty do wielu krajów będą oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach! Taniej polecisz do Nowego Jorku, Dubaju czy bliższego Budapesztu lub Berlina. Podczas wyprzedaży Black Friday, PLL LOT oferować będzie nie tylko bezpłatną anulację czy elastyczne taryfy FLEX, ale przede wszystkim promocje do -20%! Zapisz się do newslettera wysyłanego przez specjalistów Groupon i bądź na bieżąco z najnowszymi kodami rabatowymi.

Bądź w kontakcie z PLL LOT

Recepcja Polskich Linii Lotniczych LOT: tel. +48 22 577 77 55 (dostępna w dniach roboczych w godzinach 9.00-17.00)

Formularz kontaktowy

Miej oko na PLL LOT

6 dostępnych ofert

Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj PLL LOT

PLL LOT zostały założone w 1929 roku i są polską spółką będącą własnością skarbu państwa, należącą do sojuszu Star Alliance. Nowoczesny przewoźnik oferuje klientom połączenia ze 110 destynacjami na świecie. Co roku na pokładach samolotów LOT podróżuje ok. 9 milionów pasażerów, którym zapewniana jest możliwie najkrótsza i najbardziej komfortowa podróż. Samoloty linii lotniczej LOT tworzą jedną z najmłodszych flot w Europie. PLL LOT to jedyny europejski przewoźnik, który wszystkie połączenia dalekodystansowe obsługuje wyłącznie nowoczesnymi samolotami – Boeingami 787 Dreamliner. Prowadzone przez LOT promocje i rabaty na loty dostępne są z kuponem rabatowym z serwisu Groupon i kartą Miles & More.

Zgarnij więcej oszczędności z PLL LOT

LOT Polskie Linie Lotnicze łączą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Cechuje je najlepsza kadra pilotów i personelu, codziennie dbająca o pasażerów z pasją i zaangażowaniem. Dzięki 90 latom bogatego doświadczenia i tradycji LOT oferuje usługi o najwyższym standardzie, konsekwentnie poprawia swoje wyniki i intensywnie się rozwija. O wysokiej jakości obsługi świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez pasażerów i prestiżowe pisma.

Popularne w PLL LOT

Siatka połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych pasażerów podróżujących po Polsce i z Polski do nawet najdalszych zakątków świata. LOT łączy Europę Środkowo-Wschodnią z głównymi lotniskami w Europie oraz najważniejszymi ośrodkami biznesowymi w Ameryce Północnej i Azji. W ramach rejsów czarterowych, bez międzylądowań, LOT dociera również do najodleglejszych miejsc na świecie, takich jak Varadero, Cancun, Puerto Plata, Punta Cana, Rio de Janeiro, Mombasa, Mauritius, Phuket, Bangkok czy Ho Chi Minh. Podczas rezerwacji na stronie można otrzymać zniżkę wykorzystując kod promocyjny LOT. Linie, pod względem liczby połączeń, uchodzą obecnie za lidera w regionie.

Ostatnia aktualizacja 11 sierpnia 2022

Dostępne dzisiaj

💸 Oferty6
Wszystkie Oferty6