Travelplanet Kody Promocyjne

 • Promocja
  Oferta online

  Odkryj Wszystkie Promocje w TravelPlanet

  SPRAWDŹ
  wygasa 14/11/2021
  Zobacz warunki

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Lato 2021 Last Minute w TravelPlanet

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Postaw na Popularne Kierunki Last Minute w TravelPlanet

SPRAWDŹ
Wygasła

Popularne Kody Promocyjne Travelplanet na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Odkryj Wszystkie Promocje w TravelPlanetOferta online14 lis 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o podróżach z Travelplanet

Travelplanet pl banner

Jak zapoznać się z ofertąTravelplanet.pl?

Oferta dostępna jest w serwisie Travelplanet.pl, u konsultantów Telefonicznego Centrum Rezerwacji (tel. 801 400 600) oraz doradców w ponad 25 salonach podróży.

Jak dokonać rezerwacji online w Travelplanet?

Należy wybrać wycieczke i złożyć zamówienie. Potwierdzenie zostanie przesłane na wskazany e-mail. W kolejnych krokach klient otrzymuje możliwość opłacenia rezerwacji. Opcjonalnie możliwy jest kontakt z konsultantem, który potwierdzi koszt i dostępność miejsc na wybraną wycieczkę.

Czy płatności online na Travelplanet.pl są bezpieczne?

Portal umożliwia płatność online szyfrowaną certyfikatem SSL za pośrednictwem systemów Dotpay oraz PayByNet, a także przelewem tradycyjnym lub gotówką. Bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane jest przez Thawte®.

Jak odbywa się dostarczenie dokumentów podróżnych?

Po zaksięgowaniu wpłaty doradca Travelplanet potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa. Na jego podstawie na lotnisku (w hali odlotów, przy stanowisku organizatora) można odebrać dokumenty podróży.

Jak potwierdzić godzinę wylotu?

24 godziny przed podróżą należy skontaktować się z Travelplanet i potwierdzić godziny wylotów. Doradca skontaktuje się z klientem, jeśli plan podróży ulegnie zmianie.

Ile trwa dopełnienie formalności w Travelplanet?

Prosty proces sprzedaży sprawia, że wszystkich formalności można dopełnić w jeden dzień. W biurze możliwa jest rezerwacja oferty i wylot w ten sam dzień.

Czy Travelplanet zapewnia ochronę w przypadku upadłości organizatora?

Tak, każda oferowana impreza turystyczna objęta jest promocją Wakacje 100%, która zapewnia ochronę w przypadku upadłości jej organizatora.

Czy Travelplanet zapewnia ubezpieczenie?

Travelplanet umożliwia zakup ubezpieczenia w różnych wariantach, w tym m.in. ubezpieczenie kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej lub wcześniejszego powrotu, ubezpieczenie kosztów leczenia oraz pomoc assistance, ubezpieczenie od utraty, kradzieży lub uszkodzenia bagażu podróżnego czy ubezpieczenie sprzętu sportowego.

Jakie korzyści daje kod promocyjny Travelplanet na stronie Groupon.pl?

Groupon pozwala skorzystać z licznych rabatów oraz zaoszczędzić na wybranych produktach, a baza dostępnych kuponów zniżkowych jest stale rozszerzana. Dzięki temu klienci Groupona mogą korzystać z aktualnych promocji i okazji cenowych.

Jak wykorzystać kod rabatowy Travelplanet dostępny na stronie Groupon.pl?

Wystarczy wybrać okazję cenową i kliknąć na nią, a pojawi się okienko ze szczegółami oferty specjalnej przygotowanej przez zespół Groupona. Są dwie możliwości: kod promocyjny, który obniży wartość zakupów po wpisaniu go przy zapłacie lub przekierowanie do strony, która będzie uwzględniać rabaty z Groupona. Po wybraniu przycisku „Kup Teraz” automatycznie otworzy się strona Travelplanet.

Bądź w kontakcie z Travelplanet

Tel. (+48) 71 769 56 98, 801 400 600
Adres mailowy: sok@travelplanet.pl

Formularz kontaktowy

Czat z konsultantem na stronie internetowej

Klienci mogą również skontaktować się osobiście z doradcami w 110 salonach podróży w największych miastach Polski.

Godziny kontaktu z Travelplanet

Konsultanci są dostępni od pon. do pt. w godz. 8.00-23.00, w soboty i niedziele w godz. 9.00-23.00.

Miej oko na Travelplanet.pl

1 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj TravelPlanet

Travelplanet o wakacjach wie wszystko. W Polsce spółka działa od 2001 roku i od tego czasu podróżowały z nią już setki tysięcy klientów. Jest też członkiem Polskiej Izby Turystyki. Według rankingu Wprost i Money.pl Travelplanet od 2005 roku jest liderem w kategorii Turystyka w Internecie. Wydawane przez Travelplanet kody promocyjne są szczególnie korzystne. Firma została odznaczona wieloma nagrodami, w tym certyfikatem Prestiżowego Agenta przyznanym przez Biuro Podróży Grecos Holiday za wyniki sprzedaży, znajomość produktu oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Zgarnij więcej oszczędności z TravelPlanet

Travelplanet oferuje swoim klientom opcję Gwarancja Ceny. Oznacza to, że wycieczka kosztuje dokładnie tyle, co u organizatora – klient nie znajdzie niższej ceny w żadnym innym internetowym biurze podróży, ani u żadnego pośrednika. Za wycieczkę można zapłacić przelewem tradycyjnym, wybierając płatność online lub gotówką. Aby uzyskać najbardziej korzystną cenę, warto sprawdzić ofertę Super Last Minute, gdzie dostępne są aktualne promocje. Można także skorzystać z opcji Travel Alertu, aby otrzymywać personalizowane oferty na adres e-mail. Na stronie Groupon.pl dostępne są kody rabatowe.

Popularne w TravelPlanet

Zespół ekspertów Travelplanet oferuje profesjonalne doradztwo tym, którzy marzą o urlopie. W Telefonicznym Centrum Rezerwacji pracuje ponad 100 doświadczonych konsultantów. Zespół jest rzetelnie przygotowany do wszelkich wyzwań związanych z organizacją urlopu – jego członkowie osobiście udają się na wyjazdy studyjne, podczas których sprawdzają wakacyjne kurorty i hotele. Osobiście odwiedzili większość miejsc z oferty Travelplanet, dlatego potrafią wybrać te najbardziej atrakcyjne, a prowadzone przez Travelplanet promocje są dobrze dopasowane do potrzeb klientów.

Dostępne dzisiaj

Oferty1