Qatar Promocje

Zaplanuj Kolejną Podróż z Qatar Airways
Zaplanuj Kolejną Podróż z Qatar Airways
SPRAWDŹ
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Zgarnij Korzyści z Privilege Club w Qatar Airways

  SPRAWDŹ
  wygasa 28/12/2021
  Zobacz warunki
 • Oferta specjalna
  Oferta online

  Odkryj Wyjątkowe Oferty z Qatar Airways

  SPRAWDŹ
  wygasa 28/12/2021
  Zobacz warunki

Popularne Promocje Qatar na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Odkryj Wyjątkowe Oferty z Qatar AirwaysOferta online28 gru 2021
Zgarnij Korzyści z Privilege Club w Qatar AirwaysOferta online28 gru 2021
Zaplanuj Kolejną Podróż z Qatar AirwaysOferta online28 gru 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w Qatar Airways

Qatar pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez Qatar Airways promocje?

Aby zastosować kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia. Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak otrzymam bilety z linii Qatar Airways?

Po odprawie online można wydrukować kartę pokładową lub przesłać ją na wybrany adres e-mail bądź telefon, by skorzystać z niego jako biletu.

Czy zarezerwowane bilety z Qatar Airways można zwrócić?

Tak. w zależności od rodzaju biletu możliwa jest anulacja ze strony linii (ekran zarządzania rezerwacjami) i złożenie wniosku o zwrot pieniędzy. w zależności od warunków danej rezerwacji możliwa jest konieczność zapłacenia opłaty anulacyjnej. Jeżeli modyfikacja online jest niemożliwa, można skontaktować się z lokalnym biurem linii.

Ile bagażu można zabrać na loty z Qatar Airways?

To zależy od trasy, samolotu ją obsługującego, i rodzaju biletu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie linii (ang.).

Czy lecąc z Qatar Airways, można liczyć na pokładowe Wi-Fi?

Qatar Airways oferują Wi-Fi i nawet 10 razy szybsze Super Wi-Fi. to pierwsze jest dostępna na wszystkich samolotach Airbus A350 i A380, a także Boeingach 787, oraz niektórych Airbusach A320, a to drugie obecnie na niektórych Boeingach 777 i ma być stopniowo wprowadzone na wszystkich B777 i A350.

Bądź w kontakcie z Qatar Airways

Z liniami można się skontaktować przez poniższe media społecznościowe, dzwoniąc na numer 71 756 4055 (pon.-pt. 9-18), a także używając formularza kontaktowego.

Śledź trendy z Qatar Airways

Linie Qatar Airways można obserwować w portalach społecznościowych Facebook, Instagram (@qatarairways), Twitter (@qatarairways) i YouTube.

3 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Qatar Airways

Qatar Airways to prestiżowe linie lotnicze, które obsługują rosnącą flotę młodych, najnowocześniejszych odrzutowców o wysokich standardach komfortu i wyposażenia. Jakość obsługi na pokładach została wielokrotnie nagrodzona, w tym tytułami najlepszej linii lotniczej na świecie czy najlepszej klasy biznes świata. Przez organizowane przez linie Qatar promocje można nabyć bilety do ponad 150 obsługiwanych przez nie destynacji i w ten sposób zapewnić sobie komfort podróży, który może dać tylko firma, która z sukcesem dąży do doskonałości.

Zgarnij więcej oszczędności z Qatar Airways

Qatar Airways wysyłają zainteresowanym osobom newsletter informujący o nowych celach podróży, promocjach i wyprzedażach. Stali klienci mogą dołączyć do programu lojalnościowego Privilege Club i wylatywać Qmiles, czyli mile-punkty, za które można otrzymać zniżki w sklepach bezcłowych i wiele innych korzyści. W zależności od stopnia Privilege Club można też liczyć na dostęp do saloników na lotniskach, dodatkowy bagaż, priorytetowe wejście na pokład i dalsze ułatwienia. Pasażerowie mogą też skorzystać z aplikacji mobilnej, by rezerwować loty, odprawiać się, i generować karty pokładowe.

Popularne w Qatar Airways

Nagrodzone tytułem najlepszych linii lotniczych świata w 2011, 2012, 2015, 2017 i 2019, Qatar Airways obsługują bezpośrednio ponad 150 destynacji. Przez swój węzeł lotniczy w Dosze w Katarze, a także wiele stowarzyszonych linii obsługujących pomocnicze trasy i oferowany przez linie Qatar kod promocyjny można z Warszawy dostać się na dowolny z sześciu kontynentów najwyżej z jedną przesiadką, a z wielu innych polskich lotnisk z najwyżej dwoma. Niezrównana wygoda i egzotyczne kraje czekają.

Dostępne dzisiaj

Oferty3