Etihad Vouchery

  • Promocja
    Oferta online

    Upoluj Rabaty z Kuponem Rabatowym | Weekend Zniżek już 24-26.03 z Etihad

    SPRAWDŹ

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Wybierz Bezpieczną 🔒 Dostawę z Etihad

SPRAWDŹ
Oferta online

Odkryj Niższe Ceny 📣 na Produkty z Etihad

SPRAWDŹ
Oferta online

Złap Nowości w Promocji Etihad

SPRAWDŹ
Oferta online

Zapisz się do Newslettera i Łap Rabaty 💲 z Etihad

SPRAWDŹ
Oferta online

Oszczędź 💰 na Zakupach Podczas Wyprzedaży w Etihad

SPRAWDŹ
Oferta online

Dzień Kobiet | Oszczędź z Kuponem Rabatowym w Etihad

SPRAWDŹ

Popularne Vouchery Etihad na marzec 2023

Opis koduRodzajWygasa
Upoluj Rabaty z Kuponem Rabatowym | Weekend Zniżek już 24-26.03 z EtihadOferta online26 mar 2023

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w Etihad

Etihad pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez Etihad vouchery?

Żeby skorzystać z kodu zniżkowego, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i go zapisać, a potem podać przy finalizowaniu zamówienia. Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak można płacić za bilety z linii Etihad?

Za bilety można płacić kartami kredytowymi i wieloma kartami debetowymi, a także ratalnie przez Visę i MasterCard. Dostępne są również płatności przez PayPal i inne systemy online, a w niektórych przypadkach przelewy tradycyjne. W Internecie znajduje się pełna lista opcji.

Czy Etihad oferuje odprawę online?

Tak, dla osób, które zarezerwowały bilety bezpośrednio od linii. Jest ona dostępna 1-30 godzin przed odlotem.

Ile bagażu mogę zabrać na lot linii Etihad?

Zależy to od rodzaju zarezerwowanego biletu. Wszystkie informacje dostępne są na stronie bagażu.

Jakie formy rozrywki są dostępne na pokładach samolotów Etihad?

Większość połączeń, w tym wszystkie trwające ponad 5 godzin ma po ekranie systemu rozrywki pokładowej na pasażera. Można w ten sposób słuchać muzyki i oglądać filmy na żądanie.

Czy mogę zmodyfikować albo anulować rezerwację biletu z Etihad Airways?

Tak, o ile rezerwacja nastąpiła bezpośrednie przez nie. Wystarczy wtedy zalogować się na swoje konto na stronie linii i skorzystać z zakładki „Manage my booking”. Dalsze informacje i instrukcje dla innych sytuacji można przeczytać na stronie modyfikacji.

Bądź w kontakcie z Etihad Airways

Z konsultantami firmy można porozmawiać pod numerem 223060964 (24-godzinny, po polsku i arabsku) a także przez specjalne konto na Twitterze (@Etihadhelp).

Śledź trendy z liniami Etihad

Etihad jest obecny na platformach społecznościowych Facebook, Instagram (@etihadairways), Twitter (@etihadairways) i YouTube.

1 dostępnych ofert

Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Etihad

Etihad Airways to narodowe linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jeden z najlepszych według branżowych pism przewoźników na świecie. Kilkanaście milionów pasażerów rocznie dolatuje do ponad osiemdziesięciu miejsc na pięciu kontynentach, podróżując w wygodzie i luksusie. Wykorzystując oferowane przez linie Etihad vouchery można uzyskać wartościowe zniżki, a zaoszczędzone pieniądze wydać w wymarzonych, egzotycznych miejscach. Czy leci się turystycznie, towarzysko, czy biznesowo, czy samemu, czy z rodziną, Etihad zapewni niezapomnianą wygodę.

Zgarnij więcej oszczędności z Etihad

Etihad udostępnia swoim pasażerom aplikację mobilną, która bardzo ułatwia rezerwowanie połączeń, odprawy, a także, na większości lotnisk, eliminuje konieczność używania papierowych biletów. Firma prowadzi program lojalnościowy Etihad Guest, którego członkom przysługują korzyści w zakresie bagażu, zniżki, i dostęp do firmowego sklepu. Potencjalni i obecni pasażerowie linii Etihad mogą rozważyć zapisanie się na newsletter, który dostarczy informacji zgodnych z zainteresowaniami: czy to promocje na loty, czy oferty dla członków programu Etihad Guest, czy oferty wakacyjne.

Popularne w Etihad

Etihad korzysta z portu lotnicznego w Abu Dhabi jako swojego głównego węzła. We współpracy ze swoimi liniami partnerskimi oferuje loty w dziesiątki miejsc na świecie, prawie zawsze z najwyżej jedną przesiadką. Nawet klasa ekonomiczna cieszy się wysokimi standardami w porównaniu z konkurencją, a wyższe klasy zostały słusznie wielokrotnie nagrodzone za swój luksus. Jednocześnie, zwłaszcza, jeżeli wykorzysta się udzielany przez Etihad rabat, ceny lotów są atrakcyjne. Linie oferują też usługi Meet and greet dla przybywających do nieznanych miejsc, szoferów i specjalne potrzeby.

Ostatnia aktualizacja 20 marca 2023

Dostępne dzisiaj

💸 Oferty1
Wszystkie Oferty1