Brak nowych powiadomień

T Mobile Oferty

Przedłuż Umowę i Złap do 350zł Rabatu na Telefon w T-Mobile
Przedłuż Umowę i Złap do 350zł Rabatu na Telefon w T-Mobile
SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  Tablety od 9 zł na Start w Abonamencie T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.06.2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Nowoczesne Smartfony od 1zł na Start w Abonamencie T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.06.2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Na Kartę: Taryfa GO od 25 zł na 30 dni w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • 5zł rabatu
  Oferta online

  Internet Domowy od 49 zł mies za 100 GB w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Internet Światłowodowy za 1 zł mies przez 3 mies w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Dla rodzin
  Oferta online

  W Rodzinie Taniej: od 25 zł mies za Osobę w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Magenta 1 z Netflix od 61 zł mies w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Światłowód 300 Mb/s z Netflix od 69 zł mies w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Światłowód i 109 kanałów TV od 79 zł mies w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Obniżka
  Oferta online

  Abonament z bez Telefonu już od 35 zł Miesięcznie w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Obniżka
  Oferta online

  Abonament z Telefonem już od 55 zł Miesięcznie w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.02.2021
  Zobacz warunki
 • Wyprzedaż
  Oferta online

  Urządzenia z Outlet już od 9 zł na Start w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19.06.2021
  Zobacz warunki

Popularne Oferty T Mobile na styczeń 2021

Opis koduRodzajWygasa
Internet Światłowodowy za 1 zł mies przez 3 mies w T-MobileOferta online19 lut 2021
Internet Domowy od 49 zł mies za 100 GB w T-MobileOferta online19 lut 2021
Na Kartę: Taryfa GO od 25 zł na 30 dni w T-MobileOferta online19 lut 2021
Nowoczesne Smartfony od 1zł na Start w Abonamencie T-MobileOferta online19 cze 2021
Tablety od 9 zł na Start w Abonamencie T-MobileOferta online19 cze 2021
Przedłuż Umowę i Złap do 350zł Rabatu na Telefon w T-MobileOferta online19 lut 2021


Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w T-Mobile

T-Mobile pl banner T-Mobile to jeden z największych operatorów w Polsce i obsługuje ponad dziesięć milionów klientów, świadcząc im pełen zakres usług, od oferty T-Mobile Usługi Bankowe (dawniej Alior Sync), która innowacyjnie integruje bankowość z usługami telekomunikacyjnymi, odpowiadając na potrzeby dynamicznych, młodych ludzi, którzy nie chcą tracić czasu na zbędne formalności, przez rozmaite kwestie telekomunikacyjne, aż po klasyczne usługi łącznościowe. Jako część grupy, która obsługuje setki milionów użytkowników w ponad pięćdziesięciu krajach świata, T-Mobile Polska ma doświadczenie i technologie, by zapewnić najwyższą jakość usług, a także doskonałe warunki zatrudnienia i prowadzenia działalności, które wielokrotnie nagrodzono tytułami Top Employer, jak i angażować się w projekty z pogranicza technologii i kultury, jak program Electronic Beats wspierający dzieci o ograniczonej mobilności, czy polskie e-sporty.

T-Mobile dopasowuje swoją ofertę do zawsze zmieniających się potrzeb biznesowych i indywidualnych odbiorców, świadcząc usługi wykorzystujące technologie 2G, 3G, a także nowoczesne LTE, pokrywając nimi prawie 100% powierzchni Polski, a także jeszcze większą cząstkę ludności kraju. Firma oferuje też usługi Voice over LTE, Voice over Wi-Fi, a także pakiet produktów ICT. Z kolei użytkownikom stacjonarnym T-Mobile oferuje bogatą ofertę Internetu światłowodowego wielkich prędkości, który dostępny jest w wielu miejscowościach na terenie całego kraju.

Badanie przeprowadzane przez niezależną firmę P3 Communications wykazują, że jakość usług głosowych i transmisji danych oferowanych przez T-Mobile są najwyższej jakości, z kolei aplikacja Speedtest wykazuje przez testy konsumenckie, że klienci T-Mobile mogą cieszyć się najwyższymi uśrednionymi prędkościami przesyłania danych. Warto też wskazać unikatowy, bogaty ekosystem T-Mobile: pomiędzy klasycznymi usługami telekomunikacyjnymi, stacjonarnym Internetem światłowodowym, usługami bankowymi z doskonałą aplikacją mobilną, a także aplikacją mobilną samego T-Mobile, pod jednym dachem, można powiedzieć, zawiera się ogromny zakres potrzeb i odpowiedzi na wyzwania, jakie stawia przed nami nowoczesny świat. Czas zatem położyć kres niepotrzebnym komplikacjom w życiu i, chociażby korzystając z szybkiego programu przeniesienia numeru, przejść do T-Mobile, gdzie życie jest po prostu prostsze.

Jak mogę wykorzystać prezentowane przez T-Mobile oferty?

Sposób realizacji wybranego kuponu zależy od jego rodzaju. Wystarczy kliknąć wybraną ofertę na stronie Groupon, żeby zobaczyć szczegóły dotyczące jego realizacji bądź zostać przeniesionym bezpośrednio na stronę oferty promocyjnej w T-Mobile.

Jak mogę przenieść numer do sieci T-Mobile?

T-Mobile umożliwia przeniesienie numeru do sieci T-Mobile na stronie internetowej. W tym celu należy wybrać ofertę na stronie internetowej T-mobile, a następnie wypełnić formularz.
Można również skonsultować się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602 900 000 lub udać się bezpośrednio do jednego z salonów T-Mobile.

Jak można sprawdzić, czy zamówienie w sklepie internetowym T-Mobile zostało wysłane?

Status zamówienia można sprawdzić na stronie T-Mobile, logując się na konto Mój T-Mobile.

Czy sklep T-Mobile oferuje bezpłatną dostawę i możliwość zwrotu?

Tak, sklep T-Mobile oferuje bezpłatną dostawę w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia oraz możliwość zwrotu towaru do 14 dni.

Jak można znaleźć najbliższy salon sieci T-Mobile?

Najbliższy salon sieci T-Mobile możesz sprawdzić na stronie internetowej w zakładce Mapa salonów i sklepów.

Bądź w kontakcie z T-Mobile

Z obsługą sklepu internetowego T-Mobile można skontaktować się, dzwoniąc pod numer: 608 900 110 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: sklep@t-mobile.pl.Z Obsługą Klienta sieci T-Mobile można skontaktować się, przesyłając zgłoszenie przez aplikację Mój T-Mobile, dzwoniąc pod jeden z podanych poniżej numerów lub przez czat dostępny na stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Adres:
T-Mobile Polska S.A.
Ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

Śledź trendy z T-Mobile

13 dostępnych ofert

Odkryj T-Mobile

T-Mobile jest operatorem sieci komórkowej, oferującym usługi telefoniczne i internetowe, m.in. internet domowy, światłowodowy i mobilny. Na stronie internetowej T-Mobile można skorzystać z usługi przeniesienia numeru lub przedłużenia umowy, a także zamówić powiązane z abonamentem urządzenia elektroniczne takie jak komputery, tablety, modemy, routery czy smartwatche. Klienci mają również możliwość kupienia telefonu czy innych sprzętów bez abonamentu. W sieci T-Mobile oferta jest bardzo szeroka, T-mobile proponuje korzystne pakiety dla studentów i rodzin oraz specjalne rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.

Zgarnij więcej oszczędności z T-Mobile

T-Mobile posiada rozwiązania dla użytkowników dopasowane do różnych potrzeb i w różnych wariantach, takich jak nielimitowane rozmowy i SMS-y, tańsze połączenia za granicę czy ubezpieczenie sprzętu. Oferuje również pakiety dla domu w atrakcyjnych cenach, które zawierają abonament telefoniczny bez limitu, internet, dostęp do platformy Netflix oraz światłowód. Będąc klientem T-Mobile, można w prosty sposób zarządzać swoim kontem na stronie internetowej bądź poprzez aplikację mobilną Mój T-Mobile, która umożliwia szybkie doładowanie telefonu, kontrolę zużycia danych, czy łatwe opłacanie rachunków.

Popularne w T-Mobile

W ofercie T-Mobile można znaleźć duży wybór dedykowanych rozwiązań. Warto wymienić w tym między innymi ofertę rodzinną, dostępną zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Klienci otrzymują w niej nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz internet bez limitu danych. Cena różni się w zależności od liczby użytkowników oraz modeli wybranych telefonów, dostępnych na stronie T-Mobile. Dostępne są również liczne inne taryfy i pakiety na każdą kieszeń i wymagania. W sieci T-Mobile kody rabatowe są dostępne dla klientów chcących obniżyć ceny i można je znaleźć w serwisie Groupon.

Dostępne dzisiaj

Oferty13