T Mobile Oferty

-20 zł Miesięcznie za Drugi i Kolejny Numer w T-Mobile
-20 zł Miesięcznie za Drugi i Kolejny Numer w T-Mobile
SPRAWDŹ
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Mistrzowski Mix BOX od 1 zł w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Smartfony bez Abonamentu i 24x0% w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Urządzenia Mobilne bez Abonamentu i 24x0% w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Smartfony bez Abonamentu z Ratami 24x0% w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Od 20 zł mies W Ofercie na Kartę w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Oferta specjalna
  Oferta online

  Od 65 zł mies za Abonamenty 5G w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Od 65 zł mies za Magenta 1 z Amazon Prime Video w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Od 64 zł mies za Światłowód z Amazon Prime Video w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Od 64 zł mies za Światłowód z Netflix w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Od 84 zł mies za Światłowód i 110 kanałów TV w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Od 65 zł Miesięcznie za Magenta 1 z Netflix w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Od 35 zł Miesięcznie za Abonament w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 1/9/2021
  Zobacz warunki
 • Bestsellery
  Oferta online

  Odkryj Bestsellerowe Smartfony w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/7/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Superduety

  • Do wyboru są zestawy smartfon + zegarek/opaska lub smartfon + smartfon. • Przy zamówieniu otrzymuje się bon do sklepu Gandalf.com.pl na 100 zł.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31/12/2021
  Zobacz warunki

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Oszczędzaj w Pakiecie Rodzinnym z T-Mobile

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Odkryj Wszystkie ☀️ Promocje 🤑 w T-Mobile ✅

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Do -15% na Smartfon OPPO i Głośnik Gratis w T-Mobile

SPRAWDŹ
Wygasła

Popularne Oferty T Mobile na lipiec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Od 20 zł mies W Ofercie na Kartę w T-MobileOferta online1 wrz 2021
Smartfony bez Abonamentu z Ratami 24x0% w T-MobileOferta online1 wrz 2021
Urządzenia Mobilne bez Abonamentu i 24x0% w T-MobileOferta online1 wrz 2021
Smartfony bez Abonamentu i 24x0% w T-MobileOferta online1 wrz 2021
Mistrzowski Mix BOX od 1 zł w T-MobileOferta online1 wrz 2021
-20 zł Miesięcznie za Drugi i Kolejny Numer w T-MobileOferta online1 wrz 2021


Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w T-Mobile

T-Mobile pl banner T-Mobile to jeden z największych operatorów w Polsce i obsługuje ponad dziesięć milionów klientów, świadcząc im pełen zakres usług, od oferty T-Mobile Usługi Bankowe (dawniej Alior Sync), która innowacyjnie integruje bankowość z usługami telekomunikacyjnymi, odpowiadając na potrzeby dynamicznych, młodych ludzi, którzy nie chcą tracić czasu na zbędne formalności, przez rozmaite kwestie telekomunikacyjne, aż po klasyczne usługi łącznościowe. Jako część grupy, która obsługuje setki milionów użytkowników w ponad pięćdziesięciu krajach świata, T-Mobile Polska ma doświadczenie i technologie, by zapewnić najwyższą jakość usług, a także doskonałe warunki zatrudnienia i prowadzenia działalności, które wielokrotnie nagrodzono tytułami Top Employer, jak i angażować się w projekty z pogranicza technologii i kultury, jak program Electronic Beats wspierający dzieci o ograniczonej mobilności, czy polskie e-sporty.

T-Mobile dopasowuje swoją ofertę do zawsze zmieniających się potrzeb biznesowych i indywidualnych odbiorców, świadcząc usługi wykorzystujące technologie 2G, 3G, a także nowoczesne LTE, pokrywając nimi prawie 100% powierzchni Polski, a także jeszcze większą cząstkę ludności kraju. Firma oferuje też usługi Voice over LTE, Voice over Wi-Fi, a także pakiet produktów ICT. Z kolei użytkownikom stacjonarnym T-Mobile oferuje bogatą ofertę Internetu światłowodowego wielkich prędkości, który dostępny jest w wielu miejscowościach na terenie całego kraju.

Badanie przeprowadzane przez niezależną firmę P3 Communications wykazują, że jakość usług głosowych i transmisji danych oferowanych przez T-Mobile są najwyższej jakości, z kolei aplikacja Speedtest wykazuje przez testy konsumenckie, że klienci T-Mobile mogą cieszyć się najwyższymi uśrednionymi prędkościami przesyłania danych. Warto też wskazać unikatowy, bogaty ekosystem T-Mobile: pomiędzy klasycznymi usługami telekomunikacyjnymi, stacjonarnym Internetem światłowodowym, usługami bankowymi z doskonałą aplikacją mobilną, a także aplikacją mobilną samego T-Mobile, pod jednym dachem, można powiedzieć, zawiera się ogromny zakres potrzeb i odpowiedzi na wyzwania, jakie stawia przed nami nowoczesny świat. Czas zatem położyć kres niepotrzebnym komplikacjom w życiu i, chociażby korzystając z szybkiego programu przeniesienia numeru, przejść do T-Mobile, gdzie życie jest po prostu prostsze.

Jak mogę wykorzystać prezentowane przez T-Mobile oferty?

Sposób realizacji wybranego kuponu zależy od jego rodzaju. Wystarczy kliknąć wybraną ofertę na stronie Groupon, żeby zobaczyć szczegóły dotyczące jego realizacji bądź zostać przeniesionym bezpośrednio na stronę oferty promocyjnej w T-Mobile.

Jak mogę przenieść numer do sieci T-Mobile?

T-Mobile umożliwia przeniesienie numeru do sieci T-Mobile na stronie internetowej. W tym celu należy wybrać ofertę na stronie internetowej T-mobile, a następnie wypełnić formularz.
Można również skonsultować się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602 900 000 lub udać się bezpośrednio do jednego z salonów T-Mobile.

Jak można sprawdzić, czy zamówienie w sklepie internetowym T-Mobile zostało wysłane?

Status zamówienia można sprawdzić na stronie T-Mobile, logując się na konto Mój T-Mobile.

Czy sklep T-Mobile oferuje bezpłatną dostawę i możliwość zwrotu?

Tak, sklep T-Mobile oferuje bezpłatną dostawę w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia oraz możliwość zwrotu towaru do 14 dni.

Jak można znaleźć najbliższy salon sieci T-Mobile?

Najbliższy salon sieci T-Mobile możesz sprawdzić na stronie internetowej w zakładce Mapa salonów i sklepów.

Bądź w kontakcie z T-Mobile

Z obsługą sklepu internetowego T-Mobile można skontaktować się, dzwoniąc pod numer: 608 900 110 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: sklep@t-mobile.pl.Z Obsługą Klienta sieci T-Mobile można skontaktować się, przesyłając zgłoszenie przez aplikację Mój T-Mobile, dzwoniąc pod jeden z podanych poniżej numerów lub przez czat dostępny na stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Adres:
T-Mobile Polska S.A.
Ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

Śledź trendy z T-Mobile

15 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?
Średnia ocena 4.1 gwiazdek
Wszystkie oceny 13

Odkryj T-Mobile

T-Mobile jest operatorem sieci komórkowej, oferującym usługi telefoniczne i internetowe, m.in. internet domowy, światłowodowy i mobilny. Na stronie internetowej T-Mobile można skorzystać z usługi przeniesienia numeru lub przedłużenia umowy, a także zamówić powiązane z abonamentem urządzenia elektroniczne takie jak komputery, tablety, modemy, routery czy smartwatche. Klienci mają również możliwość kupienia telefonu czy innych sprzętów bez abonamentu. W sieci T-Mobile oferta jest bardzo szeroka, T-mobile proponuje korzystne pakiety dla studentów i rodzin oraz specjalne rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.

Zgarnij więcej oszczędności z T-Mobile

T-Mobile posiada rozwiązania dla użytkowników dopasowane do różnych potrzeb i w różnych wariantach, takich jak nielimitowane rozmowy i SMS-y, tańsze połączenia za granicę czy ubezpieczenie sprzętu. Oferuje również pakiety dla domu w atrakcyjnych cenach, które zawierają abonament telefoniczny bez limitu, internet, dostęp do platformy Netflix oraz światłowód. Będąc klientem T-Mobile, można w prosty sposób zarządzać swoim kontem na stronie internetowej bądź poprzez aplikację mobilną Mój T-Mobile, która umożliwia szybkie doładowanie telefonu, kontrolę zużycia danych, czy łatwe opłacanie rachunków.

Popularne w T-Mobile

W ofercie T-Mobile można znaleźć duży wybór dedykowanych rozwiązań. Warto wymienić w tym między innymi ofertę rodzinną, dostępną zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Klienci otrzymują w niej nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz internet bez limitu danych. Cena różni się w zależności od liczby użytkowników oraz modeli wybranych telefonów, dostępnych na stronie T-Mobile. Dostępne są również liczne inne taryfy i pakiety na każdą kieszeń i wymagania. W sieci T-Mobile kody rabatowe są dostępne dla klientów chcących obniżyć ceny i można je znaleźć w serwisie Groupon.

Dostępne dzisiaj

Oferty15