Brak nowych powiadomień

T Mobile Oferty

Tablety od 9 zł na Start w Abonamencie T-Mobile
Tablety od 9 zł na Start w Abonamencie T-Mobile
SPRAWDŹ
 • Super oferta
  Oferta online

  Nowoczesne Smartfony od 1zł na Start w Abonamencie T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19/6/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Światłowód i 110 kanałów w Ipla za 40 zł mies w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/4/2021
  Zobacz warunki
 • Do 150zł Rabatu
  Oferta online

  Przejdź na Abonament i Złap -50% przez 6 mies w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/4/2021
  Zobacz warunki
 • Raty 0%
  Oferta online

  Odkryj Smartfony bez Abonamentu w 24 Ratach 0% z T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/5/2021
  Zobacz warunki
 • Dla rodzin
  Oferta online

  Od 25 zł Miesięcznie za Osobę w Ofercie Rodzinnej T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/5/2021
  Zobacz warunki
 • Bestsellery
  Oferta online

  Odkryj Bestsellerowe Smartfony w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Tylko online
  Oferta online

  Do -350 zł za Smartfon przy Przedłużeniu Umowy w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/4/2021
  Zobacz warunki
 • Nowości
  Oferta online

  Od 49 zł Miesięcznie za Internet Domowy w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/4/2021
  Zobacz warunki
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  0 zł prze 6 Miesięcy na Telefon i Abonament w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/4/2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  6 Miesięcy za 0 zł na Internet Mobilny w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/4/2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  2x Więcej Gigabajtów na Dwa Lata w Abonamencie T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 31/5/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Superduety

  • Do wyboru są zestawy smartfon + zegarek/opaska lub smartfon + smartfon. • Przy zamówieniu otrzymuje się bon do sklepu Gandalf.com.pl na 100 zł.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31/12/2021
  Zobacz warunki
 • Wyprzedaż
  Oferta online

  Urządzenia z Outlet już od 9 zł na Start w T-Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 19/6/2021
  Zobacz warunki

Popularne Oferty T Mobile na kwiecień 2021

Opis koduRodzajWygasa
Od 25 zł Miesięcznie za Osobę w Ofercie Rodzinnej T-MobileOferta online30 maj 2021
Odkryj Smartfony bez Abonamentu w 24 Ratach 0% z T-MobileOferta online30 maj 2021
Przejdź na Abonament i Złap -50% przez 6 mies w T-MobileOferta online30 kwi 2021
Światłowód i 110 kanałów w Ipla za 40 zł mies w T-MobileOferta online30 kwi 2021
Nowoczesne Smartfony od 1zł na Start w Abonamencie T-MobileOferta online19 cze 2021
Tablety od 9 zł na Start w Abonamencie T-MobileOferta online19 cze 2021


Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w T-Mobile

T-Mobile pl banner T-Mobile to jeden z największych operatorów w Polsce i obsługuje ponad dziesięć milionów klientów, świadcząc im pełen zakres usług, od oferty T-Mobile Usługi Bankowe (dawniej Alior Sync), która innowacyjnie integruje bankowość z usługami telekomunikacyjnymi, odpowiadając na potrzeby dynamicznych, młodych ludzi, którzy nie chcą tracić czasu na zbędne formalności, przez rozmaite kwestie telekomunikacyjne, aż po klasyczne usługi łącznościowe. Jako część grupy, która obsługuje setki milionów użytkowników w ponad pięćdziesięciu krajach świata, T-Mobile Polska ma doświadczenie i technologie, by zapewnić najwyższą jakość usług, a także doskonałe warunki zatrudnienia i prowadzenia działalności, które wielokrotnie nagrodzono tytułami Top Employer, jak i angażować się w projekty z pogranicza technologii i kultury, jak program Electronic Beats wspierający dzieci o ograniczonej mobilności, czy polskie e-sporty.

T-Mobile dopasowuje swoją ofertę do zawsze zmieniających się potrzeb biznesowych i indywidualnych odbiorców, świadcząc usługi wykorzystujące technologie 2G, 3G, a także nowoczesne LTE, pokrywając nimi prawie 100% powierzchni Polski, a także jeszcze większą cząstkę ludności kraju. Firma oferuje też usługi Voice over LTE, Voice over Wi-Fi, a także pakiet produktów ICT. Z kolei użytkownikom stacjonarnym T-Mobile oferuje bogatą ofertę Internetu światłowodowego wielkich prędkości, który dostępny jest w wielu miejscowościach na terenie całego kraju.

Badanie przeprowadzane przez niezależną firmę P3 Communications wykazują, że jakość usług głosowych i transmisji danych oferowanych przez T-Mobile są najwyższej jakości, z kolei aplikacja Speedtest wykazuje przez testy konsumenckie, że klienci T-Mobile mogą cieszyć się najwyższymi uśrednionymi prędkościami przesyłania danych. Warto też wskazać unikatowy, bogaty ekosystem T-Mobile: pomiędzy klasycznymi usługami telekomunikacyjnymi, stacjonarnym Internetem światłowodowym, usługami bankowymi z doskonałą aplikacją mobilną, a także aplikacją mobilną samego T-Mobile, pod jednym dachem, można powiedzieć, zawiera się ogromny zakres potrzeb i odpowiedzi na wyzwania, jakie stawia przed nami nowoczesny świat. Czas zatem położyć kres niepotrzebnym komplikacjom w życiu i, chociażby korzystając z szybkiego programu przeniesienia numeru, przejść do T-Mobile, gdzie życie jest po prostu prostsze.

Jak mogę wykorzystać prezentowane przez T-Mobile oferty?

Sposób realizacji wybranego kuponu zależy od jego rodzaju. Wystarczy kliknąć wybraną ofertę na stronie Groupon, żeby zobaczyć szczegóły dotyczące jego realizacji bądź zostać przeniesionym bezpośrednio na stronę oferty promocyjnej w T-Mobile.

Jak mogę przenieść numer do sieci T-Mobile?

T-Mobile umożliwia przeniesienie numeru do sieci T-Mobile na stronie internetowej. W tym celu należy wybrać ofertę na stronie internetowej T-mobile, a następnie wypełnić formularz.
Można również skonsultować się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602 900 000 lub udać się bezpośrednio do jednego z salonów T-Mobile.

Jak można sprawdzić, czy zamówienie w sklepie internetowym T-Mobile zostało wysłane?

Status zamówienia można sprawdzić na stronie T-Mobile, logując się na konto Mój T-Mobile.

Czy sklep T-Mobile oferuje bezpłatną dostawę i możliwość zwrotu?

Tak, sklep T-Mobile oferuje bezpłatną dostawę w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia oraz możliwość zwrotu towaru do 14 dni.

Jak można znaleźć najbliższy salon sieci T-Mobile?

Najbliższy salon sieci T-Mobile możesz sprawdzić na stronie internetowej w zakładce Mapa salonów i sklepów.

Bądź w kontakcie z T-Mobile

Z obsługą sklepu internetowego T-Mobile można skontaktować się, dzwoniąc pod numer: 608 900 110 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: sklep@t-mobile.pl.Z Obsługą Klienta sieci T-Mobile można skontaktować się, przesyłając zgłoszenie przez aplikację Mój T-Mobile, dzwoniąc pod jeden z podanych poniżej numerów lub przez czat dostępny na stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Adres:
T-Mobile Polska S.A.
Ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

Śledź trendy z T-Mobile

14 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj T-Mobile

T-Mobile jest operatorem sieci komórkowej, oferującym usługi telefoniczne i internetowe, m.in. internet domowy, światłowodowy i mobilny. Na stronie internetowej T-Mobile można skorzystać z usługi przeniesienia numeru lub przedłużenia umowy, a także zamówić powiązane z abonamentem urządzenia elektroniczne takie jak komputery, tablety, modemy, routery czy smartwatche. Klienci mają również możliwość kupienia telefonu czy innych sprzętów bez abonamentu. W sieci T-Mobile oferta jest bardzo szeroka, T-mobile proponuje korzystne pakiety dla studentów i rodzin oraz specjalne rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.

Zgarnij więcej oszczędności z T-Mobile

T-Mobile posiada rozwiązania dla użytkowników dopasowane do różnych potrzeb i w różnych wariantach, takich jak nielimitowane rozmowy i SMS-y, tańsze połączenia za granicę czy ubezpieczenie sprzętu. Oferuje również pakiety dla domu w atrakcyjnych cenach, które zawierają abonament telefoniczny bez limitu, internet, dostęp do platformy Netflix oraz światłowód. Będąc klientem T-Mobile, można w prosty sposób zarządzać swoim kontem na stronie internetowej bądź poprzez aplikację mobilną Mój T-Mobile, która umożliwia szybkie doładowanie telefonu, kontrolę zużycia danych, czy łatwe opłacanie rachunków.

Popularne w T-Mobile

W ofercie T-Mobile można znaleźć duży wybór dedykowanych rozwiązań. Warto wymienić w tym między innymi ofertę rodzinną, dostępną zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Klienci otrzymują w niej nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz internet bez limitu danych. Cena różni się w zależności od liczby użytkowników oraz modeli wybranych telefonów, dostępnych na stronie T-Mobile. Dostępne są również liczne inne taryfy i pakiety na każdą kieszeń i wymagania. W sieci T-Mobile kody rabatowe są dostępne dla klientów chcących obniżyć ceny i można je znaleźć w serwisie Groupon.

Dostępne dzisiaj

Oferty14