Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

SHIMAI masaże twarzy i ciała

ul. Tyniecka 108b / 9, Kraków

60-minutowy masaż relaksacyjny lub klasyczny za 69,99 zł i więcej w SHIMAI

Wybierz opcję
Ponad 50+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie napiętych mieśni, odprężenie i relaks

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
3 Oceny2 reviews
październik 13, 2020
Byłam na masażu świecą. Polecam, bardzo przyjemny, skóra odżywiona.
M
Małgorzata
1 Oceny1 reviews
październik 9, 2020
Świetny gabinet jak i masaż. Bardzo relaksująca atmosfera i zabieg. Polecam bardzo!
A
Anna
2 Oceny1 reviews
październik 9, 2020
Bardzo relaksujący masaż, przytulne wnętrze. Pani masażystka uważna na potrzeby klientki, troskliwa. Polecam!
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
sierpień 23, 2020
Wszystko super. Dobry masaż. Dobra cena. Pełna profeska. Czyściutko i pachnąco.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut
  • dostępne masaże (w zależności od opcji):
    • relaksacyjny
    • klasyczny
    • świecą aromatyczną
    • gorącymi kamieniami

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Masaż klasyczny: jeden z popularniejszych rodzajów masaży. Wykonywany jest zarówno na obszarze całego ciała, jak i na poszczególnych jego partiach np. na karku, plecach, kręgosłupie czy nogach. W jego trakcie terapeuci stosują rozmaite metody i techniki, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski. Pozwala to na redukcję zmęczenia, w tym na odprężenie ciała i umysłu. Masaż ten jest stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Masaż świecą/ woskiem: zabieg z użyciem świec wykonanych w 100% z naturalnych składników (np. wosk pszczeli, masło shea, olejki), które nie zawierają produktów ropopochodnych ani parafiny. Przez co najmniej kilka godzin po masażu zaleca się, by nie brać kąpieli i nie zmywać z siebie odżywczych składników z wosku.

Masaż gorącymi kamieniami: opiera się na metodach stosowanych w masażu klasycznym, jednak masażysta wszystkie techniki wykonuje z użyciem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Wpływa to szczególnie na poprawę krążenia krwi.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla kobiet.
Dodatkowe informacje:Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny. Dni i godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 9-20; sob. 9:30-13:30.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.691 676 078 lub 692 490 150. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SHIMAI masaże twarzy i ciała

Gabinet specjalizuje się w wykonywaniu japońskiego masazu twarzy. W salonie SHIMAI skorzystać można również z masażu bańką chińską, anti-aging, gorącymi kamieniami czy drenażu limfatycznego. Dodatkowo, pracujący na miejscu specjaliści wykonują masaż stóp i podudzi, przeznaczony dla osób zmagającymi się z przykurczami, zakwasami i innymi dolegliwościami.