Brak nowych powiadomień

Nadwiślanska 6, Kraków (Kraków-Podgórze)

Strzyżenie z modelowaniem (49,99 zł) z rekonstrukcją włosów Joico (59,99 zł) i więcej w Kiss Paris

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

W salonie można poddać się stylowej metamorfozie fryzury oraz dogłębnie zregenerować włosy dzięki 4-fazowej rekonstrukcji

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Udaj się do salonu Kiss Paris na metamorfozę fryzury i kurację regenerującą włosy – masz okazję zrobić to z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Strzyżenie z modelowaniem w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za pakiet,
2) 59,99 zł za pakiet i 4-fazową rekonstrukcję włosów Joico K-Pak,
3) 69,99 zł za usługi z opcji 2. oraz bon zniżkowy wart 100 zł na przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową.

  • 4-fazowa rekonstrukcja włosów Joico K-Pak: regeneracja, odbudowa, nawilżenie, utrwalenie koloru. Zabieg bazuje na formule 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa.
  • Metoda keratynowa: uzupełnienie włosów pasemkami łączonymi na ciepło za pomocą keratyny; wzmocnienie i regeneracja włosów.

Kiss Paris
W salonie zlokalizowanym w centrum Kazimierza można kompleksowo zadbać o włosy. W Kiss Paris warto zdecydować się na przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową albo innowacyjny zabieg rekonstrukcji włosów. Joico to 4-fazowy zabieg, do którego używa się preparatów Quadramine Complex, bazujących na formule odbudowującej z aminokwasami kompatybilnymi z keratyną ludzkiego włosa. Na kolejne etapy składają się: oczyszczenie i otworzenie łuski włosa, wyrównanie chropowatości, intensywna odbudowa i ochrona. W efekcie włosy są wygładzone i nabłyszczone. Warto dodać, że w salonie Kiss Paris, prócz produktów Joico, używane są także kosmetyki Wella i L’Oreal.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 5.12.2014-2.01.2015 i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niewykorzystania bonu pieniądze nie są zwracane.
Konieczna rezerwacja tel. (12) 374 56 98 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kiss Paris

Salony, Fryzjer, Strzyżenie