Fizjo and Relax

Adama Próchnika 1, Bielsko-Biała

Wybrany 60 lub 90-minutowy masaż w Fizjo & Relax (do -51%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:18:46:13
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne masaże, których celem jest poprawa samopoczucia, ujędrnienie skóry i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 073 288. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Fizjo and Relax

Gabinet prowadzony jest przez doświadczonego fizjoterapeutę, specjalizującego się w wykonywaniu rozmaitych masaży ciała. W Fizjo and Relax dostępne są takie masaże jak m.in. sportowy, bańką chińską, klasyczny, relaksacyjny, leczniczy pleców, drenaż limfatyczny. Warto dodać, iż pacjenci mogą wybierać preferowaną przez siebie muzykę lub zapach olejku do masażu.