Kaspersky Kody Rabatowe

Ochrona dla Domu od 119 zł na Rok z Kaspersky
Ochrona dla Domu od 119 zł na Rok z Kaspersky
SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  Chroń Biznes z Oprogramowaniem od Kaspersky

  SPRAWDŹ
  wygasa 7/12/2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody Rabatowe Kaspersky na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Chroń Biznes z Oprogramowaniem od KasperskyOferta online7 gru 2021
Ochrona dla Domu od 119 zł na Rok z KasperskyOferta online7 gru 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w Kaspersky

Kaspersky pl banner

Jak mogę wykorzystać na stronie sklepu Kaspersky kod rabatowy?

Sposób realizacji wybranego kuponu zależy od jego rodzaju. Wystarczy kliknąć wybraną ofertę na stronie Groupon, żeby zobaczyć szczegóły dotyczące wykorzystania kuponu lub zostać przeniesionym bezpośrednio na stronę oferty promocyjnej w sklepie internetowym Kaspersky.

W jaki sposób otrzymam oprogramowanie zakupione w sklepie internetowym Kaspersky?

Licencję na oprogramowanie Kaspersky otrzymasz w formie elektronicznej. Kod aktywacyjny zostanie wysłany na podany w zamówieniu adres e-mail. Program można pobrać ze strony Kaspersky. Niektóre programy występują w tzw. wersji pudełkowej, które zostaną wysłane na podany adres.

Jak mogę zapłacić za zakup oprogramowania w sklepie Kaspersky?

Za zakupy w Kaspersky możesz zapłacić online za pośrednictwem systemu PayU, kartą lub przelewem tradycyjnym.

Jak długo trwa realizacja zamówienia w sklepie Kaspersky?

W zależności od wybranej formy oprogramowania oraz metody płatności realizacja zamówienia trwa od kilku godzin do kilku dni. W przypadku najpopularniejszej, elektronicznej wersji oprogramowania i płatności online, link wysyłany jest od kilku minut do kilku godzin od otrzymania płatności.

Czy można wypróbować program przed zakupem w sklepie Kaspersky?

Tak, przed zakupem można zainstalować 30-dniową wersję testową.

Bądź w kontakcie z Kaspersky

Z obsługą sklepu internetowego Kaspersky możesz skontaktować się telefonicznie pod numerami telefonów dostępnymi poniżej, od pn. do pt., 8:00-16:00 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail sklep@kasperskystore.pl.

Infolinia:
34 311 22 00
34 344 03 32

Adres:
Kaspersky Store Sp. z o.o.
Ul. Garncarska 34
42-200 Częstochowa

Śledź trendy z Kaspersky2 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Kaspersky

Firma Kaspersky jest międzynarodowym producentem oprogramowania, reprezentowanym w Polsce przez firmę Kaspersky Lab. Marka znana jest przede wszystkim z rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów informatycznych, które były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w niezależnych testach. Oferuje programy antywirusowe dla osób prywatnych (np. Kaspersky Anti-Virus), dla średnich i dużych firm oraz korporacji. Aktualny program antywirus można kupić taniej, wykorzystując na stronie Kaspersky kod rabatowy z serwisu Groupon. Wybrany produkt można przed zakupem bezpłatnie przetestować.

Zgarnij więcej oszczędności z Kaspersky

Kaspersky oferuje wysoki poziom zabezpieczenie komputerów i sieci, ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim i szkodliwymi programami. Udostępnia również szereg bezpłatnych rozwiązań, takich jak Safe Kids chroniący dzieci w internecie, czy Password Manager pozwalający na bezpieczne przechowywanie haseł. Do dyspozycji użytkowników oprogramowania Kaspersky jest całodobowa pomoc telefoniczna, która służy poradą w przypadku problemów technicznych. Na stronie sklepu Kaspersky dostępny jest także interakcyjny przewodnik, który pomoże dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego klienta.

Popularne w Kaspersky

W ofercie Kaspersky można znaleźć między innymi ochronę dla domu czyli rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo domowych komputerów PC, MAC i laptopów, a niektóre także urządzeń mobilnych. W sklepie dostępne są trzy programy antywirusowe dla osób prywatnych: podstawowy Kaspersky Anti-Virus, premium Kaspersky Internet Security i najlepszy Kaspersky Total Security. Warto zdecydować się na zakup antywirusa dla całej rodziny, ponieważ proponowana przez firmę Kaspersky promocja polega na obniżeniu ceny przy zakupie ochrony dla dwóch i więcej urządzeń.

Dostępne dzisiaj

Oferty2