Virgin Mobiley Kody

Od 14 zł Miesięcznie za Abonament w Virgin Mobile
Od 14 zł Miesięcznie za Abonament w Virgin Mobile
SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  od 5 zł za Starter Virgin Mobile na Kartę

  SPRAWDŹ
  wygasa 3/1/2022
  Zobacz warunki
 • Obniżka
  Oferta online

  -5 zł Miesięcznie na Internet w Virgin Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 3/1/2022
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  -50% na 2. i Kolejne Karty SIM w Abonamencie Virgin Mobile

  SPRAWDŹ
  wygasa 3/1/2022
  Zobacz warunki

Popularne Kody Virgin Mobiley na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
-50% na 2. i Kolejne Karty SIM w Abonamencie Virgin MobileOferta online3 sty 2022
-5 zł Miesięcznie na Internet w Virgin MobileOferta online3 sty 2022
od 5 zł za Starter Virgin Mobile na KartęOferta online3 sty 2022
Od 14 zł Miesięcznie za Abonament w Virgin MobileOferta online3 sty 2022

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w Virgin Mobile

Virgin Mobile pl banner Virgin Mobile należy do międzynarodowego konglomeratu Virgin Group, na który składają się linie lotnicze, usługi finansowe, turystyka i wiele innych obszarów działalności. To światowy pionier koncepcji operatorów wirtualnych, który dynamicznie rozwija się w wielu krajach świata, w tym od 2012 roku w Polsce, gdzie zdobył już setki tysięcy użytkowników potrafiących docenić zwycięską mieszankę dobrego zasięgu, niskich cen, profesjonalnej obsługi klienta, i wsłuchiwania się w potrzeby użytkowników tak, by nie musieli oni płacić za rzeczy, których nie potrzebują, jak często zdarza się na rynku usług telekomunikacyjnych. Idee braku zbędnych zobowiązań użytkownika i dużej elastyczności od samego początku przyświecają Virgin Mobile, dlatego też jego oferty taryf na kartę są najlepsze na rynku, tak samo jak bardziej niedawno wprowadzone oferty na abonament, które zapewniają miłą alternatywę dla użytkowników, którzy cenią sobie również stabilność w dłuższej perspektywie czasu.

Virgin Mobile wychodzi na spotkanie potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, oferując im liczne korzyści zachęcające do skorzystania z usług firmy. Spośród nich warto wyróżnić zwłaszcza obecność szybkiej transmisji danych systemem 4G LTE, który dostępny jest na dużej części powierzchni kraju i który zapewnia bardzo krótkie czasy ładowania stron i komfortowe oglądanie filmów czy słuchanie muzyki poprzez przesyłanie strumieniowe; konta ważne przez rok, przez co nie trzeba martwić się tym, że chwila nieuwagi wystarczy, by nie móc wykonać połączenia w ważnej chwili; darmowa dostawa przy zamawianiu ze strony firmy sprzętu fizycznego; wspomniana wyżej aplikacja mobilna do kontrolowania swojego konta i zarządzania nawet wieloma numerami; a także opcja darmowej transmisji danych dla aplikacji.

Jakkolwiek klasycznym obszarem, w którym działał Virgin Mobile, były zawsze usługi pre-paidowe, czyli na kartę, zgodnie z misją zapewniania klientom elastyczności, obecnie operator oferuje też użytkownikom oferty abonamentowe, tak, aby żaden rodzaj potrzeb nie był przez niego pominięty. Szczególnie zwraca na siebie uwagę konfigurator ofert, z którym można zbudować sobie taryfę dokładnie dopasowaną do swoich potrzeb jak ubranie szyte na miarę. Warto zatem dać Virgin Mobile szansę, a sobie tańsze, lepsze taryfy telekomunikacyjne.

Jak mogę wykorzystać w sklepie Virgin Mobile kody rabatowe?

Sposób realizacji wybranego kuponu zależy od jego rodzaju. Wystarczy kliknąć wybraną ofertę na stronie Groupon, żeby zobaczyć szczegóły dotyczące jego realizacji bądź zostać przeniesionym bezpośrednio na stronę oferty promocyjnej w Virgin Mobile.

Jak można przenieść numer do sieci Virgin Mobile?

Aby przenieść numer do Virgin Mobile, wystarczy wybrać ofertę na stronie internetowej, a następnie wypełnić wniosek. Można również skontaktować się z działem obsługi klienta CMOK lub punktem partnerskim.

Jakie formy płatności akceptuje Virgin Mobile?

Virgin Mobile oferuje płatność kartą lub przelewem, poprzez serwisy Bezpieczne Polskie ePłatności, Paypal lub PayU.

Jaką formę dostawy oferuje Virgin Mobile?

Virgin Mobile realizuje dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich UPS, GLS lub DPD.

Gdzie znajdę najbliższy punkt partnerski sieci Virgin Mobile?

Punkty partnerskie sieci Virgin Mobile można znaleźć na stronie internetowej w zakładce Gdzie nas znajdziesz.

Bądź w kontakcie z Virgin Mobile

Pomoc Obsługi Klienta można uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod jeden z numerów podanych poniżej, mailowo pod adresem cmok@virginmobile.pl, za pomocą formularza kontaktowego na stronie w zakładce Cmok lub przez aplikację mobilną.

Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00.

+48 799 555 222 (z sieci Virgin lub z innych sieci, cennik zgodny z taryfą operatora)

*222 (darmowy numer z sieci Virgin)

Adres:Virgin Mobile Polska Sp. z o.o.

Ul. Wołodyjowskiego 42

02-724 Warszawa

Bądź na bieżąco z Virgin Mobile

4 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?
Średnia ocena 1 gwiazdek

Odkryj Virgin Mobile

Virgin Mobile jest międzynarodowym operatorem sieci komórkowej wywodzącym się z Wielkiej Brytanii, który oferuje swoim klientom usługi telefoniczne na abonament lub kartę oraz internet mobilny LTE. Virgin Mobile proponuje bezterminowy internet bez umowy. Na stronie internetowej Virgin Mobile można również skorzystać z usługi przeniesienia numeru lub przedłużenia umowy. Ze względu na wysoki poziom obsługi klienta i atrakcyjne warunki taryf użytkownicy chętnie przechodzą do sieci, a wydawane przez Virgin Mobile kody rabatowe, dzięki którym można obniżyć cenę zamówienia, znajdują się w serwisie Groupon.

Zgarnij więcej oszczędności z Virgin Mobile

Virgin Mobile posiada w swojej ofercie rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych i rodzin, jak i firm, a w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz internet, również za granicą. Szczególnie popularne są plany grupowe (na przykład dla rodziców z dziećmi) z rabatem do nawet 50%. Będąc klientem Virgin Mobile, można w prosty sposób dołączyć do Klubu Virgin, instalując łatwą w obsłudze aplikację mobilną. Aplikacja umożliwia zarządzanie wieloma numerami jednocześnie, a także intuicyjne i szybkie doładowanie, aktywację pakietów czy sprawdzanie historii połączeń.

Popularne w Virgin Mobile

W ofercie Virgin Mobile można znaleźć duży wybór ofert na abonament, dostępnych zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Virgin Mobile oferuje abonament na 24 miesiące lub abonament bezterminowy, który wyróżnia się możliwością rozwiązania umowy w każdym momencie. Do abonamentów można dobrać nowoczesny aparat telefoniczny marek Samsung lub Xiaomi, które są dostępne w sklepie internetowym. Dostępna na stronie Virgin Mobile oferta jest przejrzysta, nie zawiera niepożądanych czy ukrytych kosztów, i jest też elastyczna, umożliwiając dostosowanie swojego planu do własnych potrzeb.

Dostępne dzisiaj

Oferty4