Nju Mobile Oferty

 • Walentynki
  Oferta online

  Pokaż że Kochasz 🎁 Prezenty na Walentynki z NJU mobile

  SPRAWDŹ
 • Wyprzedaż
  Oferta online

  Odkryj 🔍 Wyjątkowe Rabaty na Wyprzedaży w NJU mobile

  SPRAWDŹ
 • Oferta z Newslettera
  Oferta online

  Oszczędź 💰 na Zakupach z Newsletterem NJU mobile

  SPRAWDŹ
 • Nowości
  Oferta online

  Złap Nowości w Promocji NJU mobile

  SPRAWDŹ
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Odkryj Niższe Ceny 📣 na Produkty z NJU mobile

  SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  Wybierz Bezpieczną 🔒 Dostawę z NJU mobile

  SPRAWDŹ

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Złap Okazję Podczas ❄ Zimowej Wyprzedaży w NJU mobile

SPRAWDŹ
Oferta online

Zyskaj do 70% Zniżki 🤑 na Wyprzedaży NJU mobile

SPRAWDŹ
Oferta online

Nowości 📣 Odkryj je Wszystkie w NJU mobile

SPRAWDŹ
Oferta online

Otrzymaj Wyjątkowe 📣 Oferty z Newsletterem NJU mobile

SPRAWDŹ
Oferta online

Wybierz Produkty w Promocji do -30% w NJU mobile

SPRAWDŹ
Oferta online

Ekspresowa Dostawa Zamówień z NJU mobile

SPRAWDŹ

Popularne Oferty Nju Mobile na luty 2023

Opis koduRodzajWygasa
Wybierz Bezpieczną 🔒 Dostawę z NJU mobileOferta online13 mar 2023
Odkryj Niższe Ceny 📣 na Produkty z NJU mobileOferta online13 mar 2023
Złap Nowości w Promocji NJU mobileOferta online13 mar 2023
Oszczędź 💰 na Zakupach z Newsletterem NJU mobileOferta online13 mar 2023
Odkryj 🔍 Wyjątkowe Rabaty na Wyprzedaży w NJU mobileOferta online13 mar 2023
Pokaż że Kochasz 🎁 Prezenty na Walentynki z NJU mobileOferta online14 lut 2023

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w nju mobile

Nju mobile pl banner Nju mobile to marka usług telefonii komórkowej sieci Orange. Powstała w 2013 roku, a na tle konkurencji wyróżnia ją brak konieczności wiązania się długoterminową umowa. W ofercie są zarówno usługi na kartę, jak i abonamentowe. Nju mobile korzysta z nadajników Orange, które pokrywają swoim zasięgiem praktycznie cały raj. Jest to zatem praktyczne rozwiązanie dla osób mieszkających w mniejszych miejscowościach, wszędzie tam, gdzie inne sieci nie zawsze udostępniają dobry odbiór.

Marka wykorzystuje do promocji swoich usług postać żółtego ludzika, który jest odpowiednikiem australijskiego bohatera kreskówki Mr. Pipika. Orange wykupiło prawa do wykorzystania animacji i - po zmianie koloru postaci z zielonego na żółty - wykorzystało jako maskotkę nju mobile. W zabawnych spotach żółty ludzik przekonuje do zmiany umowy i podkreśla zalety oferty. Wykorzystuje do tego parodie popularnych piosenek (np. only nju), akompaniament na gitarze i zabawy słowne.

W nju mobile można kupić jeden lub dwa numery. Nawet mając już jeden numer, można bez problemu dodać do swojej usługi kolejną. W ramach oferty dla dwóch numerów nju mobile oferuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 10 GB internetu i roaming w Unii Europejskiej bez dodatkowych opłat. Ponadto, wielkość pakietu internetowego rośnie wraz z długością stażu w nju mobile.

Przeniesienie numeru do nju mobile jest niezwykle proste. Nie trzeba wypowiadać umowy u obecnego operatora, nju mobile zrobi to za klienta. Aby przenieść dwa numery, obydwa muszą być przypisane do tej samej osoby. W okresie przeniesienia, nju mobile udostępnia tymczasowy numer. To świetna propozycja dla osób, które nie lubią wiązać się umowami na rok lub dwa, a przy tym dużo rozmawiają i sms-ują. Idealna dla rodzin, par i bliskich osób, które pozostają ze sobą w stałym kontakcie.

Nju mobile oferuje również rozwiązana na abonament. To wygodne rozwiązanie, ponieważ środki nie kończą się, są stale dostępne na koncie. W przypadku abonamentu bez limitu rachunek jest praktycznie zawsze taki sam. Największą wadą abonamentu jest jednak brak możliwości wcześniejszego wypowiedzenia umowy. Większość operatorów oferuje umowę na minimum rok. W nju mobile oferta na abonament jest równie elastyczna jak na kartę. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, tzn. można ją wypowiedzieć w każdym momencie, zachowując 30-dniowy okres rezygnacji. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. To świetne rozwiązanie, ponieważ można najpierw sprawdzić jakość usług w nju mobile. Umowa będzie przedłużona automatycznie i jest bezterminowa.

Nju mobile oferuje również elastyczny abonament, jego wysokość uzależniona jest od faktycznego zużycia danych, nigdy jednak nie będzie wyższa niż maksymalna, określona w umowie kwota. Możliwy jest nawet rachunek opiewający na kwotę 0 zł. W każdym planie określone są maksymalne kwoty za nielimitowane rozmowy, MMS-y, SMS-y i internet.

Nju mobile posiada także atrakcyjną ofertę w roamingu. Wysokość stawek za internet, SMS-y, MMS-y i połączenia wychodzące oraz przychodzące można w prosty sposób sprawdzić na stronie internetowej. Intuicyjny formularz pozwoli wyliczyć dokładne koszty usług z i do poszczególnych krajów. Szczególnie tanie są połączenia z i do krajów strefy 1.

Oferta nju mobile skierowana jest szczególnie do osób, które lubią oszczędności i nie chcą wiązać się długimi umowami, cenią sobie elastyczne rozwiązania i przejrzyste zasady. Również formalności w nju mobile są proste i ograniczone do minimum. Informacje o rozliczeniach na fakturze przedstawione są w intuicyjny i przyjazny sposób, tak żeby dokładnie zrozumieć to, za co się płaci. Na stronie operatora można w szybki sposób porównać różne plany i znaleźć najkorzystniejsze dla danego klienta rozwiązanie. Dodatkowe informacje i porady można uzyskać, dzwoniąc na infolinię lub zostawiając numer telefonu w specjalnym formularzu. Obsługa oddzwoni w przeciągu kilku chwil.

Jak wykorzystać składane przez nju mobile oferty?

Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia. Aby użyć oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj”, a potem „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę operatora i wykorzystać niższe ceny.

Jak sprawdzić stan konta w nju mobile?

Najprościej jest zadzwonić pod *620. Można też skorzystać ze strony operatora albo aplikacji na Androida.

Jak doładować konto w nju mobile?

Można kupić doładowania w kioskach i sklepach, a także doładować online e-przelewem lub kartą przez stronę operatora.

Jak skonfigurować telefon po migracji do nju mobile?

Jeżeli nie działają usługi jak MMS, należy skorzystać z instrukcji konfiguracji.

Czy nju mobile ma fizyczne salony?

Nie, nju mobile jest w stanie zapewnić niższe ceny dzięki temu, że działa w całości elektronicznie.

Bądź w kontakcie z nju mobile

Z nju mobile można skontaktować się, dzwoniąc pod *610 z numeru nju mobile lub 690610610 z numeru innej sieci, a także listownie na:

Nju mobile
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

Śledź trendy z nju mobile

6 dostępnych ofert

Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj NJU mobile

Nju mobile to rozwiązanie celujące w ludzi, którym zależy na taniej i korzystnej ofercie telekomunikacyjnej. Dzięki korzystaniu z nadajników Orange, sieć zapewnia bardzo wysoki stopień pokrycia terenu kraju wysokiej jakości zasięgiem.Pozbycie się finansowego obciążenia w postaci fizycznych salonów pozwala oferować klientom niezrównane ceny. Od 2013 roku, charakterystyczny żółty ludzik to symbol standardowej dla nju mobile oferty łatwo dostępnych rozmów i transmisji danych bez potrzeby wiązania się na dłużej.

Zgarnij więcej oszczędności z NJU mobile

Klienci nju mobile mogą korzystać z wygodnej i nowocześnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej na telefony z Androidem, w której można zarządzać swoim kontem, sprawdzić stopień zużycia pakietów, doładować konto, przeglądać ofertę sieci, a także dowiadywać się o nowych taryfach i promocjach. Co więcej, choć nju mobile nie wymusza długich w czasie zobowiązań, nagradza lojalność wobec swojej marki i klienci, którzy zostają z nią na dłużej, są nagradzani szybko rosnącymi bonusami darmowego Internetu mobilnego.

Popularne w NJU mobile

Nju mobile odpowiada na wszystkie potrzeby współczesnych użytkowników telefonów. Oferuje nowe i drugie numery, przenoszenie numerów z atrakcyjnymi zachętami, a także zarówno abonamenty, jak i usługi na kartę. Szczególną uwagę warto zwrócić na korzystną ofertę LTE, abonamenty łączone dla par, a także szereg opcji Internetu mobilnego. Jak wierzy nju mobile, kody rabatowe to szansa na to, by każdy został ich klientem i korzystał z doskonałej jakości połączeń i szybkiego Internetu w domu, pracy, na wakacjach.

Ostatnia aktualizacja 5 lutego 2023

Dostępne dzisiaj

💸 Oferty6
Wszystkie Oferty6