Tauron Oferty

Ekogroszek 800 kg już od 532 zł w TAURON Ekogroszek
Ekogroszek 800 kg już od 532 zł w TAURON Ekogroszek
SPRAWDŹ

Popularne Oferty Tauron na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Ekogroszek 800 kg już od 532 zł w TAURON EkogroszekOferta online14 lis 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w Tauron

Tauron pl banner

Jak mogę wykorzystać w sklepie Tauron kod rabatowy?

Informację o tym, jak wykorzystać dany kupon znajdziesz bezpośrednio w opisie każdego kuponu.

Jaką maksymalną ilość ekogroszku można zamówić w sklepie internetowym Tauron?

W sklepie internetowym Tauron można zamówić maksymalnie 4 palety ekogroszku w przypadku dostawy kurierem oraz maksymalnie 8 palet ekogroszku w przypadku odbioru własnego w Punkcie Obsługi Klienta.

Skąd pochodzi ekogroszek dostępny w sklepie internetowym Tauron?

Ekogroszek sprzedawany przez sklep internetowy Tauron pochodzi z polskich Zakładów Górniczych Grupy TAURON.

Jakie formy dostawy oferuje sklep internetowy Tauron?

W zależności od liczby zamawianych palet ekogroszku sklep Tauron oferuje dostawę kurierem (od 1 do max 4 palet) lub odbiór osobisty w Punkcie Obsługi Klienta (od 1 do max. 8 palet).

W jaki sposób można opłacić zamówienie w sklepie internetowym Tauron?

Zamówienie w sklepie internetowym Tauron można opłacić przelewem tradycyjnym, kartą lub online.

Bądź w kontakcie z Tauron

Z obsługą sklepu internetowego Tauron można skontaktować się, dzwoniąc pod numer +48 32 618 58 00 w dni robocze między 7:00-15:00 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail sklep@sklep.tauron.pl.

Adres:
TAURON Wydobycie Spółka Akcyjna
ul. Grunwaldzka 37
43-600 Jaworzno

Bądź na bieżąco z Tauron

1 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?
Średnia ocena 3 gwiazdek

Odkryj TAURON Ekogroszek

Tauron jest dostawcą gazu i energii elektrycznej do domów i firm, zajmuje się również wydobyciem i przetwarzaniem węgla oraz sprzedażą hurtową biomasy i paliw gazowych. Oferuje korzystne pakiety dla firm np. Prąd i Gaz czy Prąd plus Smart oraz propozycje dla osób prywatnych takie jak Prąd z serwisantem komputerowym 24H, Prąd z usługą Zdrowie 24H lub Pakiet antysmogowy. Prezentowana przez Tauron oferta jest przejrzysta i dopasowana do potrzeb klientów.

Zgarnij więcej oszczędności z TAURON Ekogroszek

Tauron oferuje promocyjne pakiety i zestawy usług i proponuje szereg rozwiązań dla domu takich jak pompy ciepła, piece akumulacyjne czy kotły gazowe. Ponadto, na stronie internetowej Tauron można w prosty sposób sprawdzić ofertę dla danego regionu, przedłużyć umowę, dowiedzieć się o promocjach i rabatach w Tauron. Klienci mogą skorzystać z kalkulatora online, który sugeruje jakie ogrzewanie jest najlepsze dla domu oraz pobrać aplikację mobilną Mój Tauron, która ułatwia zarządzanie usługami Tauron.

Popularne w TAURON Ekogroszek

Sklep internetowy Tauron oferuje wysokiej jakości ekogroszek. W Tauron znajdziesz tani ekogroszek workowany. Węgiel, z którego jest produkowany, pochodzi wyłącznie z polskich kopalń. Kupując ekogroszek w Tauron, możesz uzyskać zniżkę na kolejne zakupy oraz darmowy serwis kotła. Sklep dostarcza zamówiony towar w atrakcyjnej cenie na terenie całego kraju. W sklepie internetowym zamówisz ekogroszek z usługą serwisanta węglowego i sprawdzisz oferowane przez Tauron promocje dostępne dla klientów online.

Dostępne dzisiaj

Oferty1