UPC Oferta

Net od 49,99 zł Miesięcznie w UPC
Net od 49,99 zł Miesięcznie w UPC
SPRAWDŹ

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Net od 49,99zł i Umowa Tylko na 6 Miesięcy w UPC

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Internet od 49,99 zł Miesięcznie w UPC

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Internet z Telewizją od 89,99 zł Miesięcznie w UPC

SPRAWDŹ
Wygasła

Popularne Oferta UPC na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Net od 49,99 zł Miesięcznie w UPCOferta online31 paź 2021
1 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?
Średnia ocena 5 gwiazdek

Odkryj UPC

Szukasz kompleksowej usługi internetowo-telewizyjnej? UPC oferta odpowie na Twoje potrzeby. Dodatkowo możesz zamówić telefon stacjonarny lub komórkowy bez jakichkolwiek limitów. Wysoka jakość obrazu oraz dźwięku, szybkie i niezawodne łącze oraz wiele ciekawych funkcji ułatwiających życie, plus przyjazna obsługa użytkownika. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu. Dzięki Kodom Rabatowym Groupon poznasz najnowsze promocje, weekendowe okazje i krótkotrwałe zniżki dostępne tylko dla Grouponowiczów. Nie zwlekaj i nie narzekaj więcej na nudę. Wybierz rozrywkę na najwyższym poziomie dzięki ofercie UPC. Zaczynamy?

Zyskaj więcej z UPC

Wejdź na stronę UPC i przekonaj się, jak szybki internet możesz mieć w swoim domu. Wystarczy podać miasto, ulicę i numer. Może znajdziesz tam też UPC promocję dla Twojego adresu. Obecni klienci mogą liczyć na specjalne oferty od UPC. Ciekawą opcją jest asystent prędkości, dzięki któremu wykonasz test prędkości, zweryfikujesz stan połączenia i otrzymasz sugestie, mogące poprawić osiągi łącza. Ponadto korzystaj z nowatorskiej sieci bezprzewodowej WI-FREE z darmowym internetem UPC, dostępnym dzięki użyciu 800 tys. modemów obecnych użytkowników jako hotspotów. Swoboda i brak limitów gwarantowane.

Popularne w UPC

Każda promocja UPC skierowana jest do określonej grupy odbiorców i odpowiada na konkretne zapotrzebowanie, trafiając w rozmaite gusta. W ofercie, między innymi pakiety HBO, Canal+, Polsat Sport Premium + Eleven Sport i usługi multiroom, Horizon Go czy MyPrime z dostępem do 2000 filmów, seriali oraz bajek. UPC pomoże również w przypadku słabnącego sygnału WIFI, dzięki zestawowi WIFI BOOSTER. Mali i duzi znajdą tu coś dla siebie. Śledź Groupon i bądź na bieżąco.

Dostępne dzisiaj

Oferty1