Farnell Kody Rabatowe

-10% dla Zamówień Powyżej 500 zł w Farnell
-10% dla Zamówień Powyżej 500 zł w Farnell
POBIERZ KOD

Popularne Kody Rabatowe Farnell na czerwiec 2021

Opis koduRodzajWygasa
-10% dla Zamówień Powyżej 500 zł w FarnellKod online30 cze 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach na stronie Farnell

Farnell pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez firmę Farnell kody rabatowe?

Żeby skorzystać z kodu zniżkowego, trzeba kliknąć na „Pobierz kod” i go zapisać, a potem podać przy finalizowaniu zamówienia. Oferty online można obejrzeć, klikając na „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak przebiegają wysyłki zamówień ze strony Farnell?

Klienci mogą płacić przelewem tradycyjnym i kartą. Na stronie firmowej znajduje się lista cen i czasów dostawy. Dostawy są darmowe powyżej podanej tam kwoty wartości zamówienia.

Co zrobić, kiedy zamówienie z firmy Farnell się nie spodoba?

Klientom przysługuje prawo do zwrotu towarów w ciągu 21 dni, o ile nie noszą one śladów użytkowania. Nie trzeba podawać powodu. Żeby zwrócić zamówienie, trzeba przesłać firmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwrócić przesyłkę bez zwłoki. Druk odstąpienia od umowy i dalsze informacje można znaleźć na stronie zwrotów.

Jak złożyć reklamację zamówienia z serwisu Farnell?

Do reklamacji upoważnia wystąpienie wady produktu w ciągu dwóch lat od zakupu. Należy przekazać firmie informacje pozwalające jej rozpatrzeć reklamację, a także swoje roszczenia. Odpowiedź powinna nadejść w ciągu 14 dni. Sprzedawca może obniżyć cenę, usunąć wadę, wymienić produkt na sprawny, bądź też ewentualnie zwrócić pieniądze za zwrotem towaru. W regulaminie (sekcja 15) można znaleźć dalsze informacje i druk reklamacji.

Gdzie znajdują się sklepy Farnell?

W Polsce firma prowadzi tylko działalność online.

Bądź w kontakcie z firmą Farnell

Pracownicy firmy są dostępni pod numerem 00800 121 29 67 (pon.-pt. 8-17) i przez formularz.

Śledź trendy marką Farnell

Firma X jest obecna na platformach Facebook, Twitter (@Farnell_Avnet) i YouTube.

1 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Farnell

Farnell to międzynarodowy dystrybutor rozwiązań rozwojowych, który zainspiruje zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, studentów i inżynierów, słowem, każdego pasjonata. Pobierając ze strony Grouponu wydawany przez firmę Farnell kod rabatowy, uzyskuje się dostęp do atrakcyjnych zniżek, dzięki którym dostęp do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, które pozwalają firmom każdej wielkości, od korporacji po rodzinne przedsiębiorstwa, na zwiększenie produktywności, zapewnienie ciągłości produkcji, i wiele innych profesjonalnych zastosowań. Wykorzystując produkty ze sklepu firmy Farnell można budować lepszą przyszłość.

Zgarnij więcej oszczędności z Farnell

Firma oferuje wysyłkę zamówień w dniu zamówienia, w sam raz dla niecierpliwych i na wypadek pilnych potrzeb. Klienci i entuzjaści mogą zapisać się na newsletter, gdzie znajdą regularnie dostarczane wszystkie potrzebne informacje o ofertach, promocjach, i nowych rozwiązaniach w jednym miejscu. Z kolei społeczność element14 jest wartościową platformą, która pozwala nauczycielom i entuzjastom z całego świata na poszerzanie swojej wiedzy i odkrywanie nowych sposobów rozwiązywania problemów poprzez oprogramowanie i zestawy edukacyjne.

Popularne w Farnell

Firma Farnell ma w swoim asortymencie ponad sześćset tysięcy produktów. Wykorzystując oferowany przez sieć Farnell voucher, klienci mogą uzyskać obniżki cen zamówień, co pozwala na atrakcyjne zakupy i możliwość rozwijania biznesu czy realizowania pasji bez niepotrzebnych wydatków. Można tu nabyć zarówno rozwiązanie software’owe, jak i hardware, od złączy i kabli, przez czujniki i narzędzia, po chociażby wszechstronny komputer Raspberry Pi, który w rękach kreatywnego fachowca może wykonywać niemal każdą pracę.

Dostępne dzisiaj

Kody1