Irobot Promocja Promocje

 • Nowości
  Oferta online

  Nowe Produkty z Rabatami | Odkryj Ofertę na iRobot

  SPRAWDŹ
 • Wyprzedaż
  Oferta online

  SALE | Od -25% do -45% ⭐ na Wybrane Produkty na iRobot

  SPRAWDŹ
 • Promocja
  Oferta online

  📣 Zwroty i Reklamacje - Szczegóły Dostępne na iRobot 📣

  SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  Sprawdź Opcje Wysyłki Zamówień na iRobot

  SPRAWDŹ
 • Oferta z Newslettera
  Oferta online

  Zostaw Swój Email i Zgarnij ⚡ Mega ⚡ Rabaty od iRobot

  SPRAWDŹ

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Oferta na Powrót do Szkoły i Rabaty Czekają na Ciebie w iRobot

SPRAWDŹ

Popularne Promocje Irobot Promocja na październik 2022

Opis koduRodzajWygasa
Zostaw Swój Email i Zgarnij ⚡ Mega ⚡ Rabaty od iRobotOferta online13 paź 2022
Sprawdź Opcje Wysyłki Zamówień na iRobotOferta online13 paź 2022
📣 Zwroty i Reklamacje - Szczegóły Dostępne na iRobot 📣Oferta online13 paź 2022
SALE | Od -25% do -45% ⭐ na Wybrane Produkty na iRobotOferta online13 paź 2022
Nowe Produkty z Rabatami | Odkryj Ofertę na iRobotOferta online13 paź 2022

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach na stronie iRobot

Karko pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez firmę iRobot promocje?

Aby użyć oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj” a potem „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sieci i wykorzystać niższe ceny. Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia.

Czy iRobot ma sklepy stacjonarne?

Nie, firma działa tylko przez Internet.

Jak działają dostawy ze strony iRobot?

Za zamówienia można płacić przelewem tradycyjnym, przez platformę PayU, na raty, i za pobraniem. Klienci mogą wybierać spośród dostaw kurierem i odbioru osobistego w Gdyni. Zamówienia są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych. Cennik można znaleźć na stronie producenta.

Co zrobić, kiedy zamówienie ze sklepu iRobot nie odpowiada opisowi?

Jeżeli w ciągu dwóch lat od zakupu pojawi się w nim wada, która nie wynika z normalnego zużycia, można go zareklamować. Należy poinformować firmę o wadzie, podając wszystkie niezbędne informacje i swoje roszczenia. Sprzedawca ma 14 dni na odpowiedź. Może obniżyć cenę, zwrócić pieniądze za zwrotem towaru, usunąć wadę, lub wymienić produkt na sprawny. W regulaminie (pkt 8) można znaleźć bardziej szczegółowy opis procedury

Czy można zwracać zamówienia z portalu iRobot?

Jeżeli zamówienie jest nieuszkodzone, można je zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Należy poinformować firmę o odstąpieniu od umowy i bezzwłocznie zwrócić towar. W regulaminie (pkt 8) są szczegółowe warunki i informacje, a także formularz odstąpienia od umowy, który można wykorzystać.

Bądź w kontakcie ze sklepem iRobot

Pracownicy firmy są dostępni pod numerami 801 88 99 99 (z telefonów stacjonarnych) i 58 781 66 62 (z telefonów komórkowych, oba pon.-pt. 9-17), a także poprzez chat na stronie firmy i adres e-mail kontakt@irobot.pl.

Śledź trendy z firmą iRobot

Sklep iRobot jest obecny na platformach społecznościowych Facebook, Instagram (@irobotpolska), Twitter (@iRobotPolska) i YouTube.

5 dostępnych ofert

Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj iRobot

iRobot to założona w 1990 roku przez pracowników robotyki z Massachusetts Institute of Technology (czyli słynnego MIT) firma, której celem jest zmienienie ludziom życia poprzez stworzenie praktycznych robotów konsumenckich przydatnych w automatyzowaniu codziennych obowiązków. Sprzedawszy ich już ponad 25 milionów, firma jest pionierem i potentatem branży robotycznej. Wykorzystujący organizowane przez sklep iRobot promocje mogą już dziś zaznać jakości życia i oszczędności czasu, jakie wydają się należeć tylko w marzeniach futurystów.

Zgarnij więcej oszczędności z iRobot

Na stronie internetowej firmy można znaleźć filmy instruktażowe, które ułatwią skonfigurowanie i używanie robotów, a także służą jako dobra demonstracja ich możliwości. Dostępna jest tam też ankieta, która pozwala ocenić potrzeby danego domu i dobrać do nich najlepszego robota. Z newsletterem firmowym klienci dowiadują się z wyprzedzeniem o nowych produktach, a także promocjach i wyprzedażach. A w mało prawdopodobnym razie awarii, iRobot zapewnia serwis door-to-door, więc naprawy są szybkie i bezproblemowe.

Popularne w iRobot

Poza profesjonalnymi robotami stosowanymi w Kosmosie, egipskich piramidach, i na polach bitew, iRobot projektuje też i sprzedaje konsumenckie roboty do domu. w szczególności warto tu zwrócić uwagę na serię Roomba, które obejmuje odkurzacze na różne potrzeby, a także Braava, w której są roboty mopujące. Pobierając oferowane przez iRobot kupony promocyjne, klienci mogą uzyskać zniżki na nowoczesne roboty, które potrafią same mapować obszary, które czyszczą z niezrównaną dokładnością i oszczędnością czasu i prądu.

Ostatnia aktualizacja 7 października 2022

Dostępne dzisiaj

💸 Oferty5
Wszystkie Oferty5