zamknij
Multikino

Vital - Salon Masażu

Kalinowa 171, Sosnowiec

Do 34% zniżki na: Masaż klasyczny w firmie Vital - Salon Masażu

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lokal położony w spokojnej dzielnicy, nie ma problemu z parkowaniem samochodu.

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

60-minutowy masaż klasyczny

Jest jedną z popularniejszych form relaksu, mając dodatkowo właściwości lecznicze. Stosuje się go w terapii narządów ruchowych. Może być on całościowy lub koncentrować się na poszczególnych partiach ciała. Odpowiednio wykonany, ma zbawienny wpływ na organizm. Zabiegi usprawniają ruchomość stawów i mięśni oraz zwiększają ich elastyczność. Dzięki nim możesz zapomnieć, co to ból pleców.

Masaże klasyczne wpływają na psychikę:

wspomagają wydzielanie serotoniny, hormonu tkankowego, nazywanego hormonem szczęścia, poprawiają więc nastrój, pełniąc funkcję zabiegu relaksacyjnego.

30-minutowy masaż klasyczny

Masażyści dostosowują technikę do indywidualnych potrzeb klienta.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 732 926 343. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Vital - Salon Masażu

Nasz gabinet Zdrowia i Relaksu powstał z myślą o Tobie! Jeżeli jesteś osobą spiętą, zestresowaną, zmęczoną, potrzebujesz chwili ciszy, spokoju i pragniesz się zrelaksować, to bardzo dobrze trafiłeś. Jeżeli bolą Cię plecy, noga, bark, łokieć, kark, to również świetnie trafiłeś! Pomożemy Ci pozbyć się tych dolegliwości!