zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Vegan Beauty

Generała Bora Komorowskiego 40a, Gdańsk

Do 50% zniżki na: Depilacja laserowa w firmie Vegan Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rabat zostaje na stałe przypisany do klienta w przypadku kontynuacji zabiegu

O tej ofercie

Depilacja laserowa - pachy

Depilacja laserowa - bikini głębokie

Depilacja laserowa - całe nogi

Pakiet Komfort - pachy, bikini głębokie i całe nogi

Oferta dotyczy jednego zabiegu (20-40 min, w zależności od opcji). W naszym salonie depilację laserową wykonujemy za pomocą lasera diodowego PRIMELASE EXCELLENCE hiszpańskiej marki Cocoon Medical. Jest to jeden z najnowocześniejszych laserów na rynku.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Przeciwwskazania: ciąża, opalenizna, laktacja, terapia retinolem. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: zgodnie z opcją. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 579 563 789. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Vegan Beauty

Pierwszy Wegański Salon Kosmetyczny w Trójmieście. Wszystkie kosmetyki jakich używamy są bez produktów pochodzenia zwierzęcego oraz cruelty free.