Studio Urody – Estera Kokot – Permanent Makeup Artist & Beauty

Grunwaldzka 67, Jaworzno

Wybrany masaż na twarz, szyję i dekolt w Studiu Urody – Estera Kokot – Permanent Makeup Artist & Beauty (do -45%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZIMA. Ends 3.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wybrany masaż twarzy, szyi i dekoltu może być sposobem na wygładzenie, nawilżenie, odżywienie cery, poprawę jej kolorytu, a także odprężenie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 40-70 min

  • dostępne masaże do wyboru:

    • masaż gorącą czekoladą na twarz, szyję i dekolt (70 min)
    • masaż miodem na twarz, szyję i dekolt (60 min)
    • masaż relaksujący i anty-age na twarz (40 min) lub twarz, szyję i dekolt (60 min)

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 796 491 031. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Studio Urody – Estera Kokot – Permanent Makeup Artist & Beauty

Masaż może dawać wiele przyjemności i odprężenia, wprowadzać w stan głębokiego relaksu, pomagając zapomnieć o stresie i zmęczeniu, stymulować wydzielanie endorfin. Aby poznać wszystkie jego zalety warto odwiedzić zlokalizowany w Jaworznie salon urody. Poza masażami tutejszą specjalnością są usługi pielęgnacyjne na twarz, kosmetologia estetyczna, zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało, depilacja laserowa, lifting, fotoodmładzanie. Ofertę dopełnia stylizacja oprawy oczu oraz makijaż permanentny.

Więcej informacji na Facebooku.