Brak nowych powiadomień

Studio Pięknego Ciała

Mechaniczny drenaż limfatyczny BOA od 19,99 zł w Studiu Pięknego Ciała

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pobudza krążenie krwi i limfy, wpływa na zniwelowanie cellulitu lub obrzęków, ujędrnienie skóry

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

Mechaniczny drenaż limfatyczny BOA– wskazania i działanie zabiegu jest takie samo jak w manualnym drenażu limfatycznym (dla osób zmagających się z problemami obrzęków limfatycznych i zastoju limfy – np. po mastektomii, w chorbie zwyrodnieniowej stawów, dnie moczanowej). Masaż pobudza krążenie krwi i limfy, wspomaga usuwanie z komórek wszelkich toksyn oraz nadmiaru płynów z przestrzeni międzykomórkowych. Zabieg ten wpływa na uelastycznienie tkanek, zmniejszenie dolegliwości bólowych, oraz na proces modelowania sylwetki. Odprężające działanie kuracji wpływa również na poprawę ogólnego samopoczucia.

Urządzenie BOA jest sterowanym komputerowo kombinezonem, który dopasowuje się do kształtu ciała pacjenta. Podczas zabiegu sprężone wewnątrz kombinezonu powietrze wykonuje rytmiczny masaż uciskowy o działaniu drenażu limfatycznego.

Presoterapia polega na zapieciu ciała w specjalistyczny kombinezon. Ma za zadanie usunięcie zalegających toksyn i płynów z przestrzeni międzykomórkowych, a następnie ich odfiltrowanie przez nerki.

Możliwe efekty:

  • poprawa stanu odżywienia skóry i wzrost jej elastyczności
  • redukcja cellulitu
  • udrożnienie przepływu krwi i limfy
  • redukcja obrzęków i bóli
  • pomaga w pozbyciu się nadmiaru wody i zgromadzonych płynów

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupon, a 2 przekazać jako prezent. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 133 122 lub (12) 423 44 55. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Pięknego Ciała

Salon specjalizuje się w profesjonalnym modelowaniu sylwetki, ale w ofercie znajdują się także zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni, stóp i całego ciała. Dla wygody klientów gabinet udostępnia przestrzeń 150 m² oraz jasne, klimatyzowane pokoje zabiegowe. Na miejscu znajduje się także duża sala ćwiczeń z TV, na której można korzystać z maszyn wspomagających odchudzanie: Vacu Well, Turbo Sonic, Fit Roll, a także siłowni. Ponadto, oczekując na zabieg, warto napić się kawy w przestronnym holu, a w okresie letnim – w ogródku.

Studio Pięknego Ciała

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.