Studio Balans Niepołomice

Kraków

Do 35% zniżki na Zabieg na twarz - Anti-Aging w Studio Balans Niepołomice

Wybierz opcję

Wyróżniki

*Efekty widoczne już w 1 zabiegu *Dogodne terminy *Wspaniała atmosfera i wiele ciekawych usług Skorzystaj z masażu KOBIDO już dziś :)

O tej ofercie

Pakiet 5 x Masaż KOBIDO + lampa kolagenowa

Japoński masaż liftingujący KOBIDO jest to wyjatkowo relaksujący, intensywny masaż w obrębie twarzy i dekoltu. Masaż Kobido to zabieg składający się z ponad 48 zaawansowanych technik dzięki którym efekty liftingujące masażu widać juz po 1 zabiegu!

*Masaż trwa około 90min

*Drobne zmarszczki znikają a głębokie zostaja mocno spłycone.

*Owal twarzy zostaje podniesiony.

*Masaż jest wyjatkowo przyjemny i relaksujący.

*Miej na uwadze iż podczas masażu skóra głowy i włosy moga zostać wyolejowane.

*Na masaz Kobido, jesli jest taka możliwość najlepiej przyjśc bez makijażu.

*Lampa kolagenowa to urządzenie które za pomocą czerwonego światła o długości fali 550‑700 nanometrów, odbudowuje i wzmacnia strukturę kolagenu, odpowiedzialnego za jej dobrą kondycję i zdrowy, młody wygląd, oraz stymuluje komórki skóry do jego produkcji. Doskonale wzmacnia efekt masażu KOBIDO.

Więcej o niesamowitym masażu KOBIDO jak i jego efektach możesz dowiedzieć się tutaj --> Kobido w Studio Balans

Zapraszamy na naszą stronę intenetową :

www.studiobalans-niepolomice.pl

oraz na:

Facebook

Instagram

TikTok

Po zakupie gruponu uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny

+48 451 060 072

Serdecznie zapraszamy Studio Balans

ul. 3 Maja 13 w sercu Niepołomic

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 451 060 072. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Studio Balans Niepołomice

Wszyscy wiedzą, że harmonia jest korzystna dla ciała i ducha. Studio Balans to miejsce, które formuje sylwetkę *i zmienia nawyki żywieniowe dzięki planom treningowym i dietetycznym oraz umożliwia wyjatkowy relaks oraz redukcję bólu dzięki zabiegom relaksacyjnym i leczniczym na ciało.* Pomożemy zmienić Twoje życie i dotrzeć do celu. zachowując fizyczny i psychiczny balans. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy uprawiasz sport od lat, mamy wszystko, aby ułatwić Ci dbanie o zdrowie, kondycję i zapewnić dobre samopoczucie oraz upragniony relaks. :) 

Dołożymy wszelkich starań, aby tworzyć miejsce, do którego każdy z chęcią przyjdzie i spróbuje przyjemności, jaką dają masaże ciała oraz zazna motywacji z odpowiednią dietą i indywidualnie dopasowanym planem treningowym. Chcemy, aby dzięki aktywności fizycznej w połączeniu z życiodajną mocą odpoczynku nasi goście czuli się znakomicie. Najtrudniejszy krok to zacząć. My zajmiemy się resztą. Zachęcamy do polubienia nas na : Facebooku , Instagramie , oraz TicTocu Odwieź nas również na naszej stronie internetowej: studiobalans-niepolomice.pl Serdecznie zapraszamy!

_ Z nami spełnisz marzenia i osiągnigniesz swoje cele :)_