zamknij
Multikino

Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 29% zniżki na: Zabiegi w gabinecie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję

Wyróżniki

Vacustyler nosi miano „zewnętrznego serca limfatycznego dla dolnych partii ciała”

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sesja 10 zabiegów po 30 min w urządzeniu Vacustyler

Sukces badań kosmicznych dla efektywnej terapii w rehabilitacji, sporcie, profilaktyce układu krążenia i medical wellness

  • Redukcja cellulitu
  • Wspomaganie leczenia otyłości
  • Oddziaływanie na tkankę łączną
  • Zaburzenia krążenia
  • Mikrotrakcja kręgosłupa
  • Redukcja dolegliwości „ciężkich nóg” i towarzyszącego im bólu
  • Poprawa krążenia mózgowego
  • Detoksykacja
  • Przyśpieszanie gojenia ran (stopy cukrzycowe)
  • Popularne i użytkowane przez znanych sportowców

Technologia opracowana przez NASA, opatentowana przez Weyergans w niemieckim Ośrodku Badań Kosmicznych odniosła sukces w ponad 40 krajach.

Działanie Vacustyler jest oparte na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia. Ujemne ciśnienie powoduje zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała, dodatnie ciśnienie powoduje transport krwi żylnej w kierunku serca, przyśpieszenie krążenia limfatycznego i usuwanie końcowych produktów przemiany materii.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online przez stronę rezerwacja.groupon.pl. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii Relaxare

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.