zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 29% zniżki na: Zabiegi w gabinecie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję

Wyróżniki

Vacustyler nosi miano „zewnętrznego serca limfatycznego dla dolnych partii ciała”

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jadwiga
26 Oceny25 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 12, 2022
Zabieg w komorze vacustyler (pompa ssąca) jest bardzo skuteczny dla zmęczonego kręgosłupa, szczególnie lędźwiowego i stawów biodrowych. Komora hiperbaryczna jest świetnym relaksem. Obsługa życzliwa i profesjonalna. Zawitam tam ponownie.
A
Anna
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Polecam zabieg i miejsce.
R
Ryszard
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 7, 2022
Polecam
A
Arkadiusz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Polecam w 100%. Miła obsługa.
J
Janina
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 28, 2022
przemiła i pomocna obsługa, polecam w 100%
A
Agata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Przesympatyczna obsługa, polecam
E
ELZBIETA
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 15, 2021
bardzo uprzema obsługa!

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Sesja 10 zabiegów po 30 min w urządzeniu Vacustyler

Sukces badań kosmicznych dla efektywnej terapii w rehabilitacji, sporcie, profilaktyce układu krążenia i medical wellness

  • Redukcja cellulitu
  • Wspomaganie leczenia otyłości
  • Oddziaływanie na tkankę łączną
  • Zaburzenia krążenia
  • Mikrotrakcja kręgosłupa
  • Redukcja dolegliwości „ciężkich nóg” i towarzyszącego im bólu
  • Poprawa krążenia mózgowego
  • Detoksykacja
  • Przyśpieszanie gojenia ran (stopy cukrzycowe)
  • Popularne i użytkowane przez znanych sportowców

Technologia opracowana przez NASA, opatentowana przez Weyergans w niemieckim Ośrodku Badań Kosmicznych odniosła sukces w ponad 40 krajach.

Działanie Vacustyler jest oparte na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia. Ujemne ciśnienie powoduje zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała, dodatnie ciśnienie powoduje transport krwi żylnej w kierunku serca, przyśpieszenie krążenia limfatycznego i usuwanie końcowych produktów przemiany materii.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 606 200 901. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii ''Relaxare''

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.