Smooth Salon

pl. Afrodyty 1 lok. III, Kowale

Depilacja laserowa dla kobiet w Smooth Salon

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by pozbyć się uciążliwego owłosienia z wybranych partii ciała dzięki nowoczesnej metodzie lasera, który posiada 3 wiązki

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: laser diodowy trójwiązkowy Aragon Plus
  • rok produkcji: 2020
  • rekomendowana liczba zabiegów: 5-6
  • czas trwania zabiegu: 25-35 min

Partie ciała do wyboru:

  • małe: wąsik, policzki, szyja, kark, okolice brodawek, linia brzucha
  • średnie: pachy, ramiona, klatka piersiowa, bikini płytkie, przedramiona z łokciami, dłonie, stopy, pośladki
  • duże: uda, łydki, plecy

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 83 83 10. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia: wtorek 14-21, środa 8-21, czwartek 14-21, sobota 10-16:30. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Smooth Salon

Zlokalizowany w miejscowości Kowale niedaleko Gdańska salon powstał z myślą o każdym, kto chce zadbać o swoje ciało i samopoczucie. Tutejszą specjalnością są zabiegi depilacji laserowej różnych partii ciała, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Smooth Salon oferuje również zabiegi wyszczuplające i redukujące cellulit (np. dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa) oraz odmładzające i liftingujące (np. fale radiowe z laserem biostymulującym).

Więcej informacji na Facebooku.