Brak nowych powiadomień

al. NMP 3, Częstochowa

Wyszczuplająca kriolipoliza od 89,99 zł w Sferze Urody

Do -77%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki nieinwazyjnemu chłodzeniu komórek tłuszczowych można skutecznie je zlikwidować, a efekt wyszczuplenia utrzyma się nawet do 6 miesięcy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
Renata
7 Oceny3 reviews
kwiecień 3, 2019
Naprawdę super!!
M
Monika
8 Oceny1 reviews
marzec 14, 2019
polecam

W skrócie

Ponoć zemsta najlepiej smakuje na zimno, ale zamiast stosować chłodne kalkulacje nad talerzem, by pozbyć się dodatkowych kilogramów, rozpraw się z nimi w salonie Sfera Urody. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta
Kriolipoliza w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł zamiast 350 zł za 1 zabieg,
2) 179,99 zł zamiast 800 zł za 3 zabiegi,
3) 249,99 zł zamiast 1100 zł za 5 zabiegów.

Partie ciała do wyboru: brzuch, pośladki, ramiona, uda, łydki.

Sfera Urody
W gabinecie kosmetycznym połączonym ze studiem fryzjerskim gości od progu witają dźwięki relaksującej muzyki i zapach olejków eterycznych, które z miejsca wprowadzają w błogi nastrój. Ich dobre samopoczucie trwa w najlepsze, gdy dyplomowani kosmetolodzy po przeprowadzeniu z nimi krótkiego wywiadu dobierają indywidualny program pielęgnacji przy użyciu kosmetyków renomowanych firm, m.in. Living Dimension, Dermika, Mediderma, Clarena i Joico. Punktem kulminacyjnym odprężającej wizyty może być mikrodermabrazja, depilacja czy mezoterapia, którą poprzedzi stylizacja paznokci lub makijaż. Wykonywania wszystkich tych zabiegów można się tutaj również nauczyć, ponieważ kadra prowadzi stosowne szkolenia. Nie jest to jednak jedyna forma dzielenia się wiedzą – eksperci salonu chętnie wypowiadają się na łamach branżowych pism.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Partie ciała do wyboru: brzuch, pośladki, ramiona, uda, łydki.
Konieczna rezerwacja tel. 607 191 905 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sfera Urody Częstochowa

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy