Brak nowych powiadomień

ul. Otomińska 74 (Kiełpino), Gdańsk

Luksusowy zabieg na całe ciało za 99,99 zł w Nova Medica w Gdańsku (zamiast 200 zł)

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg day spa z peelingiem i masażem całościowym ciała przy użyciu preparatów o różnych zapachach rozluźni, przyniesie relaks i odpoczynek

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Luksusowy zabieg na całe ciało:

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za zabieg Malinowe Marzenie,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za zabieg Czekoladowa Rozkosz,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za zabieg Łagodząca Pomarańcza z Wanilią.

Malinowe Marzenie: pobudzający, orzeźwiający, rewitalizujący peeling całego ciała na bazie malin, z dodatkiem orzecha włoskiego. Zabieg wieńczy masaż olejkiem malinowym.

Czekoladowa Rozkosz: niepowtarzalny zapach czekolady zawarty w peelingu w jednej chwili odpręża i wprawia w doskonały nastrój. Masło kakaowe pielęgnuje i wzmacnia skórę, a także opóźnia procesy starzenia.

Łagodząca Pomarańcza z Wanilią: pomarańcza łagodzi napięcie nerwowe oraz dodaje energii. Wanilia natomiast odpręża, wycisza i wprowadza w stan głębokiego relaksu. Masaż na bazie tych składników poprzedzony jest peelingiem.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość konsultacji u dermatologa na miejscu koszt 50 zł - zabieg laserem frakcyjnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 396 135. Przełożenie lub odwołania wizyty najpóźniej na 24-godz. przed - inaczej wizyta przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nova Medica

Nowoczesny i profesjonalny gabinet rehabilitacji i kosmetologii estetycznej oferuje szeroki zakres zabiegów wykonywanych przez doświadczoną kadrę, które pomogą m.in. w: leczeniu schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych, terapii kobiecych problemów intymnych, skróceniu czasu leczenia kontuzji. Na miejscu wykonywane są również zabiegi zamykania naczynek czy zabieg laserem frakcyjnym, który usuwa: blizny, przebarwienia, zmarszczki, rozstępy.

Nova Medica

Spa, Day spa