zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Nosce te ipsum

ul. Dąbrowskiego 1, Chorzów

Masaż Tuti Fruti od 89,99 zł w Nosce te ipsum

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Relaksująca propozycja dla 1 lub 2 osób; zabieg może pomóc w odprężeniu napiętych mięśni, wyciszeniu i zmniejszeniu poziomu stresu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
W
Weronika
9 Oceny6 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 21, 2022
Jeśli miałabym oceniać sam masaż to było bardzo przyjemnie, łóżko podgrzewane, Pani masażystka bardzo dobrze się spisała i mogliśmy przez chwilę z mężem się zrelaksować. Wykupiłam masaż dla par, mąż też był zadowolony ze swojego masażysty. Jednak w tym wszystkim zabrakło mi tego "tutti frutti" nie czułam żadnego zapachu owoców, nic. Dlatego 4 na 5. Dodatkowo przy takich usługach popracowała bym nad wystrojem. Ściany w dość pstrokatych kolorach, kocyki w kolorowe kropeczki, dobrze że oczy miałam zamknięte bo nie sprzyjałoby to wyciszeniu. Na miejscu możliwość zaopatrzenia się w herbatki, olejki i inne cuda. Ostatecznie jestem umówiona na kolejny masaż więc to chyba dobre podsumowanie:)
J
Joanna
8 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 10, 2022
Bardzo przyjemna atmosfera w salonie. Pani masażystka wykonała masaż starannie i delikatnie. W salonie skorzystać można również z fizjoterapii i fizykoterapii, a także zakupić kosmetyki, a nawet podstawowy sprzęt sportowy. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 40 minut
  • dostępny masaż: Tuti Fruti

Tuti Fruti: kojąco-odprężający masaż to wyjątkowe doświadczenie dla ciała i ducha. 40-minutowe orzeźwienie to sposób to poprawę samopoczucia. Masaż dla 2 osób wykonywany jest równocześnie w jednym gabinecie.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 289 768. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie lub drogą mailową: gabinetnosceteipsum@gmail.com. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Nosce te ipsum Lawia Szkoda

Działający na terenie Chorzowa gabinet oferuje bogaty wybór usług z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej, sportowej oraz odnowy biologicznej. Mottem a zarazem nazwą placówki jest grecki aforyzm „Nosce te Ipsum”, oznaczający „poznaj samego siebie”. Celem pracujących tu specjalistów jest nie tylko pomoc w walce ze schorzeniami i dolegliwościami, ale także uświadamianie pacjentów o możliwościach ludzkiego ciała, duszy i umysłu.