Laser Studio

ul. Bursztynowa 13, Będzin

Depilacja laserem LightSheer®: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 179,99 zł i więcej opcji w Laser Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do pozbycia się niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała dzięki specjalnej technologii lasera

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: LightSheer® Desire
  • rok produkcji: 2017
  • liczba rekomendowanych zabiegów: w zależności od owłosienia (około 6-9)
  • czas trwania zabiegu: 10-60 minut

Partie ciała do wyboru:

  • małe: górna warga, broda, baki, brodawki piersiowe, szyja, pachy, szpara pośladkowa, linia biała
  • duże: cała twarz, bikini, ramiona, przedramiona, tors, brzuch, plecy, pośladki, uda, łydki
  • w salonie nie są wykonywane zabiegi depilacji męskich stref intymnych

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Przeciwwskazania do zabiegu dostępne tutaj

Light Sheer Desire to nowoczesny laser diodowy, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA. Depilacja nim jest nieinwazyjna i skuteczna. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę włosa i ograniczyć jej zdolność do ponownego wzrostu.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 880 502 204. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS – salon oddzwoni. Klienci, którzy nigdy nie poddawali się zabiegowi depilacji laserowej proszeni się o umówienie na bezpłatną konsultację w celu wykluczenia przeciwwskazań i uczulenia na światło lasera. Salon nie wykonuje depilacji męskich stref intymnych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. W dniach 30.05.2022 - 15.06.2022 salon będzie nieczynny. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Laser Studio

Będziński salon zachęca do odwiedzin nowoczesnym sprzętem i profesjonalną obsługą. Na miejscu skorzystać można z zabiegów depilacji, wykonywanej laserem LightSheer® firmy Lumenis. Przeprowadzający usługę personel posiada odpowiednie certyfikaty i szkolenia, by efekt końcowy zabiegu wiązał się nie tylko z zadowoleniem, ale też poczuciem komfortu. Salon rekomendowany jest przez firmę Coherent, jedynego dystrybutora urządzenia LightSheer® Desire w Polsce.