Laser Studio

ul. Bursztynowa 13, Będzin

Depilacja laserem LightSheer®: 3 lub 6 zabiegów na wybrane partie ciała w Laser Studio (do -67%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do pozbycia się niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała dzięki specjalnej technologii lasera

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: LightSheer® Desire
  • rok produkcji: 2017
  • pierwsza wizyta odbywa się w przeciągu 3 miesięcy od zakupu groupona, kolejne zgodnie z fazą wzrostu włosa, czyli co ok. 6-8 tygodni
  • liczba rekomendowanych zabiegów: w zależności od owłosienia (około 6-9)
  • czas trwania zabiegu: 10-60 minut

Partie ciała do wyboru:

  • małe: górna warga, broda, baki, brodawki piersiowe, szyja, szpara pośladkowa, linia biała
  • duże: cała twarz, pachy, bikini podstawowe, bikini średnie, bikini głębokie, ramiona, przedramiona, tors, brzuch, plecy, pośladki, uda, łydki
  • w salonie nie są wykonywane zabiegi depilacji męskich stref intymnych

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Przeciwwskazania do zabiegu dostępne tutaj

Light Sheer Desire to nowoczesny laser diodowy, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA. Depilacja nim jest nieinwazyjna i skuteczna. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę włosa i ograniczyć jej zdolność do ponownego wzrostu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 880 502 204. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS – salon oddzwoni. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Oferta skierowana do osób, które jeszcze nie korzystały z grouponu w Laser Studio. Klienci, którzy nigdy nie poddawali się zabiegowi depilacji laserowej proszeni się o umówienie na bezpłatną konsultację w celu wykluczenia przeciwwskazań i uczulenia na światło lasera. Salon nie wykonuje depilacji męskich stref intymnych. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Laser Studio

Będziński salon zachęca do odwiedzin nowoczesnym sprzętem i profesjonalną obsługą. Na miejscu skorzystać można z zabiegów depilacji, wykonywanej laserem LightSheer® firmy Lumenis. Przeprowadzający usługę personel posiada odpowiednie certyfikaty i szkolenia, by efekt końcowy zabiegu wiązał się nie tylko z zadowoleniem, ale też poczuciem komfortu. Salon rekomendowany jest przez firmę Coherent, jedynego dystrybutora urządzenia LightSheer® Desire w Polsce.