ul. Kazimierza Wielkiego 52, Kraków

59 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na makijaż permanentny kreski górnej i więcej w Klinice Urody Belize

Wybierz opcję

Wyróżniki

Makijaż permanentny podkreśla atuty urody bez konieczności codziennego używania klasycznych kosmetyków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
1 Oceny1 reviews
maj 27, 2021
Zabieg wykonany profesjonalnie w miłej atmosferze.
A
Anna
4 Oceny3 reviews
marzec 16, 2021
szczerze polecam masaż i zabieg bardzo profesjonalny i przeprowadzony w miłej atmosferze
A
Agnieszka
2 Oceny2 reviews
grudzień 5, 2020
Polecam, na pewno powtórzę w przyszłości.
S
Sabina
1 Oceny1 reviews
wrzesień 26, 2020
Pakiet spa dla 3 osób - wieczór panieński. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, wspaniała obsługa i atmosfera. Polecam!
A
Anna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 24, 2020
Bardzo profesjonalne podejście klienta
A
Adrianna
3 Oceny1 reviews
wrzesień 9, 2020
Przyjemne miejsce, miła obsługa i profesjonalnie wykonany zabieg.
J
Joanna
12 Oceny3 reviews
czerwiec 1, 2020
Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, przy zachowaniu maksymalnego zabezpieczenia higienicznego. Byłam bardzo zadowolona z usługi.
M
Małgorzata
3 Oceny3 reviews
styczeń 27, 2020
Siostra bardzo zadowolona i chętnie skorzystałaby z salonu kolejny raz. Polecam!!!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: cieniowania lub włoskowa
  • czy korekta jest w cenie: tak (do 2 miesięcy)

  • zabieg wykonuje kosmetolog

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego.. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych zalecane rezerwowanie ich z większym wyprzedzeniem. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia klienta i uznać wizytę za zrealizowaną, jeżeli klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu. Oferta tylko dla klientek nie posiadających wcześniejszego makijażu permanentnego danego obszaru, nie obejmuje korekty, poprawy, odświeżenia posiadanych juz makijaży. Oferta obemuje bon znizkowy , róznice nalezy dopłacic na miejscu przedz zabiegiem w gabinecie. Korekta kreski górnej: korekta do 2 miesięcy w cenie, korekta / pogrubienie kreski do roku 250 zł. Korekta brwi: korekta do 2 miesięcy w cenie, korekta do roku 350 zł, korekta do 2 lat 600 zł. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klinika Urody Belize

Nowoczesne studio spa łączy szeroko pojętą kosmetykę z odnową biologiczną i medycyną estetyczną na wysokim poziomie, zarówno w zakresie jakości świadczonych usług i zabiegów, jak i marek kosmetyków, na których są one wykonywane. W swojej ofercie Belize posiada pełną gamę usług kosmetycznych, pakietów spa z elementami medycyny Wschodu i medycyny estetycznej, a także makijaż permanentny czy pakiety wyszczuplające i zabiegi IPL wraz z RF.