Brak nowych powiadomień
Do -20%
60+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabawny spektakl obfituje w komizm sytuacji fabularnych i języka, bawiąc od ponad trzydziestu lat publiczność na całym świecie

W skrócie

Oferta

  • Bilet na spektakl „Mayday”
  • Kiedy: 03.11.2019 o godz. 16:30 i 19:30
  • Gdzie: Scena Teatralna NOT w Gdańsku, ul Rajska 6

„Mayday”

Mayday to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet. Na skutek wypadku jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją.

Reżyseria: Zdzisław Derebecki
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Natalia Kołodziej
Muzyka: Adrian Adamowicz
Foto: Izabela Rogowska
Autor: Ray Cooney

Obsada: Żaneta Kamila Kurcewiczówna, Anna Podgórzak, Katarzyna Ulicka-Pyda, Bartosz Budny, Wojciech Kowalski, Piotr Krótki, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski.

Inspicjent: Hanna Student.

Warunki

Groupon ważny do 03.11.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 8 grouponów, ale wykorzystać maks. 4 groupony, a 4 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: groupon należy wymienić na bilet w impresariacie Art Time mailowo: bilety@arttime.pl. O wyborze miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości jej zmiany ani odwołania. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 730 797 345.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż otrzymany bilet.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Art Time

Firma zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych na terenie Trójmiasta. W swojej ofercie ma spektakle komediowe i musicalowe.

Art Time

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko