Freedom Salon Fryzjersko Kosmetyczny

ul. Politechniczna 10/1, Gdańsk

Depilacja laserowa Light Sheer wybranej partii w Freedom Salon Fryzjersko Kosmetyczny (do -41%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Oferta wygasa za2 dni

Wyróżniki

Depilacja laserowa to sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia, a pierwsze efekty widoczne są już po jednej sesji

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera/metody: Light Sheer
 • rekomendowana liczba zabiegów: 5-10 zabiegów w zależności koloru włosów, części ciała i wieku klienta
 • czas trwania zabiegu: ok. 30 minut
 • partie ciała do wyboru:
  • partia mała: pachy lub bikini
  • partia średnia: przedramiona (kobieta) lub bikini pełne lub uda lub łydki
  • partia duża: przedramiona (meżczyzna) lub ramiona (kobieta)
  • partia bardzo duża: ramiona lub bikini (mężczyzna)

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający . Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 463 857. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 30/06/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Freedom salon fryzjersko-kosmetyczny

Działający na terenie gdańskiego Wrzeszcza salon to miejsce, gdzie skorzystać można zarówno z usług fryzjerskich, jak i kosmetycznych. Doświadczony i wykwalifikowany personel gabinetu Freedom wykonuje takie zabiegi jak, m.in. koloryzacja, balayage, keratynowe prostowanie włosów, pedicure i manicure, stylizacja oprawy oczu (np. laminacja i przedłużanie rzęs, regulacja i henna brwi). W ofercie dostępne są również oczyszczające, nawilżające i liftingujące zabiegi na twarz, depilacja różnymi metodami (laserowa, woskiem, pastą cukrową) oraz masaże.