zamknij
Wyprzedaż!

Diamond Line

Modrzejowska 20, Sosnowiec

Oczyszczanie wodorowe na twarz, szyję i dekolt od 89,99 zł w Diamond Line w Sosnowcu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na dogłębne oczyszczenie komórek skóry dzięki działaniu cząsteczek aktywnego wodoru

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: oczyszczanie wodorowe
  • obszar zabiegowy: twarz, szyja i dekolt

Oczyszczanie wodorowe: zabieg oczyszczający skórę przy wykorzystaniu techniki strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom wodoru i jego małej masie, pierwiastek ten może dotrzeć w głębokie struktury skóry. Towarzyszy temu proces elektroporacji wspomagającej przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek. Dzięki impulsom elektrycznym tworzą się w skórze mikrokanały będące drogą dotarcia do skóry substancji aktywnych.

  • Wskazania: każdy rodzaj skóry
  • Czas trwania: ok. 30 min
  • Liczba wymaganych zabiegów: wg potrzeb, ale nie częściej niż co 3-4 tyg.

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 655 323. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Diamond Line

Zlokalizowany w Sosnowcu salon specjalizuje się w zabiegach upiększających z zakresu kosmetologii. Klienci Diamond Line mają do wyboru szereg usług poprawiających wygląd i pewność siebie. W ofercie dostępne są zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające i rewitalizujące na twarz (np. oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa), wyszczuplające i modelujące ciało (np. lipoliza kawitacyjna, Thermalifting Fale RF) oraz odmładzające z dziedziny medycyny estetycznej. Na miejscu można również zdecydować się na makijaż permanentny ust i oprawy oczu.