zamknij
Wyprzedaż!

Diamond Line

Modrzejowska 20, Sosnowiec

Makijaż permanentny oczu (od 99,99 zł), brwi lub ust (od 229,99 zł) w Diamond Line w Sosnowcu

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by podkreślić atuty urody, nadać głębie spojrzeniu i uwydatnić usta bez konieczności codziennego używania klasycznych kosmetyków

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • w ofercie: makijaż permanentny
    • kreski oczu
    • brwi – metoda do wyboru: ombre, piórkowa, 3D/microblading, powder touch
    • ust
  • korekta w cenie: nie
  • czas na wykonanie korekty: ok. 6-8 tyg.
  • znieczulenie: w cenie

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 655 323. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Diamond Line

Zlokalizowany w Sosnowcu salon specjalizuje się w zabiegach upiększających z zakresu kosmetologii. Klienci Diamond Line mają do wyboru szereg usług poprawiających wygląd i pewność siebie. W ofercie dostępne są zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające i rewitalizujące na twarz (np. oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa), wyszczuplające i modelujące ciało (np. lipoliza kawitacyjna, Thermalifting Fale RF) oraz odmładzające z dziedziny medycyny estetycznej. Na miejscu można również zdecydować się na makijaż permanentny ust i oprawy oczu.