Brak nowych powiadomień

Argonaut

Rajska 6 (III piętro pok. 208), Gdańsk

Kursy nurkowania: Intro, OWD, AOWD i więcej od 39,99 zł w Argonaut w Gdańsku

Do -94%
110+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kursy dostosowane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych

W skrócie

W pewnych okolicznościach zejścia na dno może pozazdrościć Ci większość znajomych. Zdobądź licencję na nurkowanie i oddaj się podwodnej przygodzie, wybierając się z dzisiejszym grouponem na kurs nurkowania w Argonaut w Gdańsku.

Oferta
kursy nurkowe (materiały szkoleniowe gratis) w 1 z 7 opcji do wyboru:

1) 39,99 zł zamiast 700 zł za intro nurkowe dla dwóch osób,
2) 499,99 zł zamiast 2000 zł za Open Water Diver,
3) 499,99 zł zamiast 1450 zł za Advanced Open Water Diver,
4) 499,99 zł zamiast 1450 zł za Rescue Diver,
5) 1449,99 zł zamiast 2550 zł za Divemaster,
6) 2499,99 zł zamiast 8000 zł za kursy Od Nurka do Mistrza Nurkowego,
7) 2699,99 zł zamiast 6400 zł za pakiet Od Nurka do Instruktora.

Intro nurkowe
Dzięki temu szkoleniu zdobyć można podstawowe umiejętności niezbędne do bezpiecznego penetrowania podwodnych krain. Po poznaniu sprzętu następuje pełne zanurzenie pod powierzchnię wody w basenie, by nabrać zupełnie innej perspektywy.
Zobacz zdjęcia z zajęć basenowych intro.

Szczegóły dotyczące kursów i wymagań znajdują się tutaj.

Kadra instruktorska z długoletnim doświadczeniem

Open Water Diver
OWD to najpopularniejszy kurs nurkowy dla osób dopiero zaczynających przygodę z nurkowaniem. Składa się on z zajęć teoretycznych oraz ćwiczeń na basenie lub innych wodach zamkniętych. Kurs przeprowadzany jest pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Nauka właściwego oddechu, prawidłowych odruchów, posługiwania się sprzętem i metod podwodnej komunikacji odbywa się w bezpiecznej atmosferze.
Zobacz zdjęcia z zajęć basenowych kursu nurkowania OWD.

Advanced Open Water Diver
3-dniowe szkolenie przeznaczone dla doświadczonych nurków. Pierwszy dzień to część teoretyczna poruszająca zaawansowane zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia ćwiczeń praktycznych, a 2. i 3. - 5 nurkowań, w trakcie których przekazywana jest wiedza dotycząca konkretnych podwodnych procedur (m.in. nurkowanie głębokie, nurkowanie nawigacyjne). Kurs kończy się uzyskaniem uprawnień do nurkowania z partnerem do głębokości 30 m, a także do nurkowań objętych tematyką szkolenia.
Zobacz zdjęcia z kursu AOWD.

Rescue Diver
Podczas tego kursu można dowiedzieć się wszystkiego na temat ratowania partnera oraz samoratownictwa – jest to bowiem kurs dla tych, którzy mają już doświadczenie nurkowe, ale chcą rozwinąć swoje umiejętności. W trakcie trwania kursu Rescue Diver przekazywana jest wiedza, jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, a także nieść pomoc sobie i innym.
Zobacz zdjęcia z zajęć kursu Rescue Diver.

Divemaster
Pierwszy krok w kierunku profesjonalnych stopni nurkowych w PADI. Kurs składać się będzie z wykładów teoretycznych, podczas których zapoznasz się z takimi zagadnieniami, jak teoria nurkowania, fizyka, fizjologia, sprzęt czy biznes nurkowy. Następnie zostaną przekazane informacje, jak przygotować plan ewakuacji podczas wypadku nurkowego, a zwieńczeniem będzie ocena umiejętności nurkowych i pływackich oraz praktyka.
Zobacz zdjęcia z zajęć kursu Divemaster.

Pakiet "Od nurka do instruktora"
Pakiet 4 kursów - Open Water Diver, Advanced Open Water Diver, Rescue Diver, Divemaster - będzie kosztował tyle, co jeden kurs Divemaster w cenie standardowej.

Kurs Deep Diving - nurkowanie głębokie
Kurs pogłębi teoretyczną wiedzę na temat nurkowania głębokiego, rozwijając przy tym umiejętności nurkowe. Po szkoleniu możliwe jest samodzielne organizowanie nurkowania – nawet na 40 metrów.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Deep Diving.

Kurs Nitrox - nurek nitroksowy
Kurs PADI Nurkowanie Nitroksowe (Enriched Air Diver) jest kursem specjalistycznym, którego celem, jest zaznajomienie nurków z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, niebezpieczeństwami, ryzykiem, korzyściami i teorią charakteryzującą bezdekompresyjne nurkowanie na wzbogaconym powietrzu (zawierającym od 22% do 40% tlenu). Nacisk położono na nurkowanie na mieszankach EANx32 i EANx36. Szkolenie podkreśla rolę właściwych procedur zapewniających bezpieczeństwo oraz realistycznie przedstawia, jakie zalety i wady ma nurkowanie na wzbogaconym powietrzu.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Nitrox.

Kurs Dry Suit - nurkowanie w suchym skafandrze
Podczas nurkowania wiele ciekawych miejsc jest niedostępnych – ze względu na zbyt zimną (do nurkowania) wodę. Wyjściem pozostaje suchy skafander, który jest jednak dużo bardziej skomplikowany w użyciu od mokrego. Warto więc wziąć udział w szkoleniu, które pozwoli zdobyć wiedzę (oraz praktycznego jej wykorzystania) na temat typów skafandrów, zasad ich użytkowania i konserwacji.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Dry Suit.

Kurs Peak Performance Buoyancy - Doskonała Pływalność
Po tym kursie przedłuży się czas pobytu kursanta pod wodą – dzięki mniejszemu zużyciu powietrza. Wydłuży się także żywotność sprzętu nurkowego.
Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania PPB.

Kurs Underwater Navigator - Nawigacja Podwodna
Kurs pogłębi teoretyczną wiedzę na temat nawigacji podwodnej, a także rozwinie umiejętności nurkowe. Po szkoleniu kursant będzie wiedział, jak przeprowadzać bezpieczne nurkowanie nawigacyjne.
. Zdjęcia z zajęć kursu nurkowania Underwater Navigator.

Master Scuba Diver - Mistrz Nurkowy "Od nurka do mistrza nurkowania"
Najwyższy stopień w nurkowaniu rekreacyjnym, jaki można uzyskać w PADI. MSD (Master Scuba Diver) to nie kolejny kurs, lecz certyfikat honorowy, który jest przyznawany jako potwierdzenie zdobytych najwyższych umiejętności i szerokiej wiedzy w zakresie nurkowania. Nurek z certyfikatem MSD jest ekspertem w wielu dziedzinach i cieszy się specjalnym poważaniem w społeczności nurkowej. Stopień Master Scuba Diver jest drogą dla osób, które nie chcą traktować nurkowania jako zawód, ale pragną zostać profesjonalistami w tej dziedzinie. Aby zostać Master Scuba Diver, kandydaci muszą:

  • mieć ukończone kursy PADI: OWD, AOWD, Rescue Diver, Emergency First Response)
  • zdobyć 5 różnych specjalizacji nurkowych PADI: DEEP Diving, NITROX , Dry Suit, Underwater Navigator, Peak Performance Buoyancy
    Zobacz filmy nurkowe
    .

Argonaut
Największa szkoła pływania w Gdańsku, z zapleczem sprzętowym pozwalającym obsłużyć nawet 100 osób jednocześnie, proponuje swoim uczniom szereg kursów. Argonaut to kadra instruktorska z długoletnim doświadczeniem, prowadząca zajęcia nauki i doskonalenia pływania, aqua aerobiku oraz nurkowania.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wymagany własny sprzęt ABC - maska, fajka, płetwy.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Opis kursów dostępny na stronie www. Materiały szkoleniowe do kursu: OWD, AOWD, Rescue Diver w cenie. Certyfikaty płatne 150 zł. Aplikacja Master Scuba Diver i Divemaster płatna zgodnie z cennikiem PADI. 
Materiały szkoleniowe do kursu Intro płatne 20 zł/os. na miejscu. 50% rabatu na kurs pierwszej pomocy.
Konieczna rezerwacja mailowa argonaut1@tlen.pl z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Argonaut

Sport i rekreacja, Sporty wodne