Urwis Kody Rabatowe

Oszczędzaj na Zakupach z Wyprzedaży w Urwis.pl
Oszczędzaj na Zakupach z Wyprzedaży w Urwis.pl
SPRAWDŹ
 • Nowości
  Oferta online

  Poznaj Gorące Nowości w Urwis.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 12/3/2022
  Zobacz warunki
 • Z reklamy TV
  Oferta online

  Produkty z Reklamy TV w Urwis.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 12/3/2022
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Znajdź Zabawkę Ulubionej Marki w Urwis.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 12/3/2022
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Wybierz Zabawkę Odpowiednią dla Wieku Dziecka w Urwis.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 12/3/2022
  Zobacz warunki

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Już teraz Oszczędź ze Zniżkami na Cyber Monday w Urwis.pl

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Niesamowite Oferty na Czarny Piątek już Teraz w Urwis.pl

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Black Friday już za Rogiem Zgarnij Najlepsze Rabaty w Urwis.pl

SPRAWDŹ
Wygasła

Popularne Kody Rabatowe Urwis na grudzień 2021

Opis koduRodzajWygasa
Wybierz Zabawkę Odpowiednią dla Wieku Dziecka w Urwis.plOferta online12 mar 2022
Znajdź Zabawkę Ulubionej Marki w Urwis.plOferta online12 mar 2022
Produkty z Reklamy TV w Urwis.plOferta online12 mar 2022
Poznaj Gorące Nowości w Urwis.plOferta online12 mar 2022
Oszczędzaj na Zakupach z Wyprzedaży w Urwis.plOferta online12 mar 2022

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w sklepie Urwis

Urwis pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez serwis Urwis kody rabatowe?

Oferty online można przeczytać, klikając „Skorzystaj”, a kliknięcie na „Kup teraz” przenosi na stronę sklepu z obniżonymi cenami. Żeby zastosować kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy płaceniu za zamówienie.

Jakie formy płatności i dostawy oferuje Urwis?

Firma przyjmuje płatności przelewami tradycyjnymi, gotówką przy odbiorze, i przez platformy PaY i imoje, a także przez Twisto, z którym można odroczyć płatność o 21 dni. Zamówienia złożone do 15 w dni robocze wysyłane są zazwyczaj tego samego dnia. Dostępne sposoby dostawy to przesyłki kurierskie i dostawy do paczkomatów. Strona firmowa zawiera cennik z listą czasów dostawy.

Czy Urwis prowadzi sprzedaż fizyczną?

Nie, firma prowadzi tylko sprzedaż przez Internet.

Jak odesłać zamówienie z firmy Urwis, by otrzymać zwrot pieniędzy?

Jeżeli zamówienie jest nieuszkodzone, można je zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Należy poinformować firmę o odstąpieniu od umowy i bezzwłocznie, a najpóźniej w 14 dni zwrócić towar. W regulaminie (pkt. 23-31) jest formularz odstąpienia od umowy i więcej informacji.

Jak zgłosić zamówienie, gdy rzeczy z portalu Urwis są wadliwe?

Jeżeli w ciągu dwóch lat od zakupu pojawi się w nim wada, która nie wynika z normalnego zużycia, można go zareklamować. Należy poinformować firmę o wadzie, podając wszystkie niezbędne informacje i swoje roszczenia. Urwis ma 14 dni na odpowiedź. Może obniżyć cenę, zwrócić pieniądze za zwrotem towaru (jeżeli żadna inna opcja nie jest wykonalna), usunąć wadę, lub wymienić produkt na sprawny. W regulaminie (pkt. 32-37) jest formularz reklamacji i więcej informacji.

Bądź w kontakcie z firmą Urwis

Z doradcami można się skontaktować, dzwoniąc na 32 775 27 20 oraz pisząc pod adres e-mail sklep@urwis.pl bądź wykorzystując formularz.

Śledź trendy ze stroną Urwis

Sklep Urwis jest obecny na platformach społecznościowych Facebook, Twitter (@urwispl) YouTube i Pinterest. Publikuje też blog.

5 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Urwis.pl

Urwis to internetowy sklep z zabawkami, w którego asortymencie można znaleźć produkty dla dziewczynek i chłopców w każdej grupie wiekowej i o każdych zainteresowaniach. Wykorzystując udzielany przez sklep Urwis kod rabatowy można nabyć rzeczy, które pozwolą dzieciom miło spędzać czas i w domu, i na zewnątrz, samodzielnie i z przyjaciółmi czy rodziną, a także o każdej porze roku. Sklep Urwis wierzy, że sprzedając zabawki pomaga w edukacji i rozwoju dzieci.

Zgarnij więcej oszczędności z Urwis.pl

Rodzice, chrzestni czy krewni chcący rozsądnie kupować dzieciom prezenty mają możliwość wpisania się na listę mailingową sklepowego newsletteru, gdzie Urwis umieszcza informacje o nowych produktach w asortymencie, a także promocjach na poszczególne rzeczy czy kategorie i wyprzedażach przy aktualizowaniu oferty. Sklep prowadzi też ciekawy blog, gdzie zamieszcza sugestie i podpowiedzi na temat dobierania najlepszych zabaw do potrzeb pociech, a także poradniki o bezpieczeństwie, radzeniu sobie z dziećmi, a nawet prawidłowym odżywianiu rodziców i dzieci.

Popularne w Urwis.pl

Sklep Urwis sprzedaje już ponad 10 000 produktów. Można nabyć klasyczne pozycje jak lalki, pluszaki, czy pojazdy. Kreatywność dzieci mogą stymulować klocki i zestawy do odgrywania ról, w tym nawet zestawy do majsterkowania czy minikuchnie. Zabawę dla wielu osób zapewnią gry planszowe i karciane, a także sprzęt do aktywnej zabawy, czyli piłki, huśtawki, i wiele innych rzeczy. Przez wydawany przez portal Urwis kod promocyjny ceny są jeszcze niższe, a i dzieciństwo, i rodzicielstwo przyjemniejsze.

Dostępne dzisiaj

Oferty5