Brak nowych powiadomień

Bliżej Ciebie Kody Rabatowe

Promocje - Przecenione Produkty w Bella - Bliżej Ciebie
Promocje - Przecenione Produkty w Bella - Bliżej Ciebie
SPRAWDŹ
 • Do 30zł rabatu
  Wyprzedaż

  Produkty do Domowej Apteczki w Bella - Bliżej Ciebie

  SPRAWDŹ
  wygasa 03.07.2020
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Produkty Seni Care w Super Cenie w Bella - Bliżej Ciebie

  SPRAWDŹ
  wygasa 01.06.2020
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Bestsellery - Największe Hity od Bella - Bliżej Ciebie

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.05.2020
  Zobacz warunki

Popularne Kody Rabatowe Bliżej Ciebie na czerwiec 2020

Opis koduRodzajWygasa
Bestsellery - Największe Hity od Bella - Bliżej CiebieOferta online31 maj 2020
Produkty Seni Care w Super Cenie w Bella - Bliżej CiebieOferta online1 cze 2020
Promocje - Przecenione Produkty w Bella - Bliżej CiebieOferta online2 cze 2020
Produkty do Domowej Apteczki w Bella - Bliżej CiebieWyprzedaż3 lip 2020

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach z Bliżej Ciebie

Bliżej ciebie pl banne

Jak wykorzystać oferowane przez Bliżej Ciebie kody rabatowe?

W celu wykorzystania kodu zniżkowego trzeba kliknąć „Pobierz kod” i go zapisać, a potem podać przy finalizowaniu zamówienia. Z kolei z ofertami online można się zapoznać, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak działają zamówienia z Bliżej Ciebie?

Dostawy są wykonywane za pośrednictwem kuriera GLS. Termin dostawy wynosi od jednego do siedmiu dni roboczych.

Co zrobić, kiedy zamówienie z Bliżej Ciebie ma wadę?

W razie wadliwości produktów z Bliżej Ciebie, należy złożyć reklamację w biurze obsługi klienta drogą e-mailową pod adresem reklamacje@blizejciebie.pl. Sprzedawca ustosunkuje się wobec reklamacji w ciągu czternastu dni, a w razie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zaoferuje wymianę produktów lub zwrot pieniędzy. Dalsze informacje można znaleźć w regulaminie sklepu.

Czy Bliżej Ciebie oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny?

Tak, ogólny rabat 5% i rabat 10% na określone produkty. Dalsze informacje można znaleźć na dedykowanej stronie.

Jak zwrócić zamówienie z Bliżej Ciebie i otrzymać zwrot pieniędzy?

Wszystkim klientom przysługuje prawo do zwrócenia zamówienia bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru poprzez wysłanie do Bliżej Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a następnie, w ciągu 14 dni od daty złożenia oświadczenia, odesłanie lub dostarczenie sklepowi zamówienia. Dalsze informacje znajdują się w regulaminie firmy, który wymienia również kategorie produktów, które zgodnie z prawem w pewnych sytuacjach nie podlegają zwrotowi.

Bądź w kontakcie z Bliżej Ciebie

Z biurem obsługi klienta sklepu można skontaktować się pod numerem 56 45 19 100 (pon.-pt. 8-19), drogą elektroniczną pod adresem sklep@blizejciebie.pl, a także poprzez chat na stronie sklepu.

Śledź trendy z Bliżej Ciebie

Bliżej Ciebie jest na platformie Facebook.

Filtruj kupony

Odkryj Bella - Bliżej Ciebie

Bliżej Ciebie to trzy sprzężone sklepy internetowe, jeden dla niemowląt i małych dzieci, jeden dla seniorów, jeden drogeria, sprzedające głównie produkty higieniczne polskiej wytwórni TZMO sprzedawane pod markami Happy, Bella, Matopat i Seni. Strona zapewnia w ten sposób kompleksową odpowiedź na potrzeby szerokiego przekroju populacji. Poprzez oferowany przez Bliżej Ciebie kod rabatowy obniżający koszty zakupów i szeroką ofertę wysokiej jakości, często polskich produktów, firma osiąga bardzo wysoki poziom zadowolenia klientów.

Zgarnij więcej oszczędności z Bella - Bliżej Ciebie

Misją Bliżej Ciebie jest zapewnienie klientom ułatwień i uprzyjemnień w życiu. Zarówno rodziny z dziećmi, jak i seniorzy bądź rodziny opiekujące się seniorami, o wielopokoleniowych rodzinach nie wspominając, skorzystają z wygodnego wspólnego koszyka dla wszystkich trzech sklepów, szerokiej oferty, zniżki dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny, możliwości rozłożenia dostaw zamówienia na składniki według czasu dostępności, czy wreszcie tematycznych wyprawek ułatwiających radzenie sobie z trudnymi okresami jak okolice porodu czy okres niemowlęcy.

Popularne w Bella - Bliżej Ciebie

Sklepy na Bliżej Ciebie wychodzą na spotkanie potrzebom maluchów i seniorów, ale i bardzo wielu potrzebom każdego pośrodku. Dla Bliżej Ciebie, kod promocyjny to szansa ułatwienia życia jeszcze większej liczbie klientów. Dlatego, oprócz pieluch, mleka, smoczków, czy zabawek dla dzieci, a akcesoriów rehabilitacyjnych, środków antyodleżynowych, czy pasów ortopedycznych dla seniorów, Bliżej Ciebie oferuje elektroniczne inhalatory czy ciśnieniomierze, ale też naturalne, organiczne kosmetyki, środki do prania, artykuły higieniczne, aż po artykuły gospodarstwa domowego; niemal wszystko, czego rodzina potrzebuje w wymagających czasach.

Dostępne dzisiaj

Wyprzedaże1
Oferty3