Brak nowych powiadomień

Mcdonalds Kupony

 • Nie przegap
  Wyprzedaż

  Jedz Wygodnie w Domu dzięki Usłudze McDelivery od McDonald's

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.07.2020
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Sprawdź Restauracje Mające Usługę McDrive od McDonald's

  SPRAWDŹ
  wygasa 16.07.2020
  Zobacz warunki

Popularne Kupony Mcdonalds na czerwiec 2020

Opis koduRodzajWygasa
Sprawdź Restauracje Mające Usługę McDrive od McDonald'sOferta online16 lip 2020
Jedz Wygodnie w Domu dzięki Usłudze McDelivery od McDonald'sWyprzedaż17 lip 2020
2 dostępnych ofert
Filtruj kupony

Odkryj McDonald's

McDonald's to popularna na całym świecie sieć barów szybkiej obsługi. Oferuje kultowe dania typu fast food, głównie hamburgery, wrapy, tortille i kurczaki, które można zamówić razem z frytkami i napojem w zestawach McZestaw oraz Happy Meal dla dzieci. McDonald's posiada w swojej ofercie również śniadania, lody, desery, sałatki oraz kawę dostępne na miejscu lub na wynos. Klienci mogą zaoszczędzić, wykorzystując kupony McDonald's, a sieć ma ponad 400 restauracji w całej Polsce i oferuje dostawę do domu. Szybkość obsługi, przez którą McDonald’s zdefiniował pojęcie “fast food”, sprawia, że nie ma lepszego sposobu, by zaoszczędzić czas i dobrze zjeść.

Zgarnij więcej oszczędności z McDonald's

W McDonald's, oprócz klasycznych hamburgerów takich jak Big Mac, Wieśmac czy McRoyal można znaleźć wiele sezonowych propozycji, które dopasowane są do lokalnych gustów i tradycji, jak na przykład burgery z oscypkiem, oraz promocje na McZestawy. Klienci mogą samodzielnie skomponować Burgery i McWrapy, wybierając ulubione dodatki i sosy. McDonald's udostępnia aplikację mobilną i świadczy usługę dostawy do domu z McDelivery lub Uber Eats.

Popularne w McDonald's

McDonald's oferuje duży wybór burgerów, z których najpopularniejsze to Wieśmac, Big Mac, McRoyal i McChicken. Niektóre z nich występują w wersji podwójnej, np. podwójny Wieśmac lub podwójny Big Mac. Burgery w McDonald's zawierają 100% mięsa wołowego lub drobiowego, a Filet-o-fish – panierowaną rybę. W zakładce OkazYEAH można znaleźć link do aplikacji mobilnej, z którą dostępne są dodatkowe rabaty i promocje McDonald’s, a sieć pozwala również skomponować własnego burgera, dodając do niego takie składniki jak bekon, rukolę czy papryczki Jalapeño, albo usuwając niechciane składniki jak słynny plasterek ogórka w BigMakach.

Dostępne dzisiaj

Wyprzedaże1
Oferty1