E Torty Kody Rabatowe

 • Wyprzedaż
  Oferta online

  Summer Sale 📣 Oszczędź z Kuponem Rabatowym w e-torty.pl

  SPRAWDŹ
 • Nowości
  Oferta online

  📣 Odkryj Najnowsze Trendy w Niskich Cenach od e-torty.pl

  SPRAWDŹ
 • Wyprzedaż
  Oferta online

  Zniżki do -55% | Zyskaj Więcej z Ofertą Promocyjną e-torty.pl

  SPRAWDŹ
 • Promocja
  Oferta online

  ✔ Sprawdź jak Zwrócić Zamówienie od e-torty.pl ✔

  SPRAWDŹ
 • Nie przegap
  Oferta online

  🤑 Oszczędź na Dostawie z Rabatami od e-torty.pl

  SPRAWDŹ
 • Oferta z Newslettera
  Oferta online

  💥 Najnowsze Promocje i Kody Zniżkowe z Newsletterem e-torty.pl 💥

  SPRAWDŹ

Popularne Kody Rabatowe E Torty na sierpień 2022

Opis koduRodzajWygasa
💥 Najnowsze Promocje i Kody Zniżkowe z Newsletterem e-torty.pl 💥Oferta online13 paź 2022
🤑 Oszczędź na Dostawie z Rabatami od e-torty.plOferta online13 paź 2022
✔ Sprawdź jak Zwrócić Zamówienie od e-torty.pl ✔Oferta online13 paź 2022
Zniżki do -55% | Zyskaj Więcej z Ofertą Promocyjną e-torty.plOferta online13 paź 2022
📣 Odkryj Najnowsze Trendy w Niskich Cenach od e-torty.plOferta online13 paź 2022
Summer Sale 📣 Oszczędź z Kuponem Rabatowym w e-torty.plOferta online14 sie 2022

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach na stronie E-torty

Etorty pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez E torty kod rabatowy?

Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia. Aby użyć oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj” a potem „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sieci i wykorzystać niższe ceny.

Jak złożyć reklamację zamówienia z firmy E-torty?

W razie problemów z zamówieniami można w ciągu 7 dni od otrzymania zamówienia złożyć reklamację (48 godzin, jeżeli reklamacja dotyczy opóźnienia dostawy) drogą mailową, załączając zdjęcie wadliwego produktu. Odpowiedź powinna nadejść w ciągu 14 dni. Sprzedawca może obniżyć cenę, zwrócić pieniądze za zwrotem towaru (jeżeli inne opcje okażą się niemożliwe do realizacji), lub wymienić zamówienie na nowe. Na stronie reklamacji można znaleźć dalsze informacje.

Czy E-torty prowadzą sklepy fizyczne?

Nie, firma sprzedaje tylko wysyłkowo.

Jak działają dostawy ze strony E-torty?

Za zamówienia można płacić przelewem tradycyjnym i online. Za dostawę odpowiada najbliższa stowarzyszona cukiernia bądź kwiaciarnia, a w przypadku upominków firma kurierska. Na stronie firmy można znaleźć cennik i czasy dostaw.

Czy można zwracać lub anulować zamówienia z cukierni E-torty?

Ponieważ sprzedawane przez sklep towary są szybko zbywalne i spersonalizowane, prawo nie pozwala ich zwracać. Zamówienia można jednak anulować w ciągu 60 minut od ich złożenia drogą mailową bądź telefoniczną. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie zawarcia umowy.

Bądź w kontakcie z firmą E-torty

Kontakt z firmą jest możliwy pod numerem telefonu 22 42 000 42 (pon.-pt. 9-17), a także drogą e-mailową pod adresem info@e-torty.pl.

Śledź trendy z marką E-torty

Serwis E-torty można obserwować w portalach Facebook, Instagram (@etortypl) i Twitter (@Etortypl). Prowadzi on też blog.

6 dostępnych ofert

Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj e-torty.pl

Misją serwisu E-torty jest zaspokojenie głodu słodkości w Polsce. To internetowy pośrednik między lokalnymi wytwórcami a konsumentami, dzięki czemu każdy, zwłaszcza, jeżeli wykorzysta udzielony przez E torty kod rabatowy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może cieszyć się wytworami cukierniczymi, kwiatami i upominkami bez doglądania piekarnika, stania w kolejkach, czy nawet korzystania z telefonu, bo wszystko będzie dostarczone pod wskazany adres wprost z najlepszej cukierni w okolicy. E-torty są po to, żeby żyło się słodko.

Zgarnij więcej oszczędności z e-torty.pl

Na stronie firmy E-torty można znaleźć blog, który przypomni nam o zbliżających się okazjach jak Dzień Mamy czy Babci, zaskoczy śmiałymi wypiekami artystycznymi, doradzi, jak świętować, i jakie prezenty dawać różnym osobom, by wypaść uprzejmie i taktownie, a także gdzie znajdziemy wiele ciekawych artykułów o pieczeniu i cukiernictwie. Na firmowej stronie znajdziemy też sugestie wypieków, które można zamówić na konkretne okazje, a także możliwość zapisania się na newsletter, który doniesie o promocjach i z którym otrzymamy zniżkę na zakupy.

Popularne w e-torty.pl

Na stronie E-torty znajdziemy, cóż, torty. Jak i wszelkie inne wyroby cukiernicze, od pączków po babeczki i od serników po tarty, oraz upominki na różne okazje i piękne, kolorowe, symboliczne bukiety, które można dobrać pod każdą osobę i czas. Uwagę przyciąga też udzielany przez E torty rabat zniżkowy. Warto wreszcie dodać, że oprócz tradycyjnych i nowoczesnych tortów, a także opcji trójwymiarowych, ze zdjęciami, bezowych i owocowych, cukiernie E-torty podejmują się też specjalnych zamówień spoza oferty.

Ostatnia aktualizacja 11 sierpnia 2022

Dostępne dzisiaj

💸 Oferty6
Wszystkie Oferty6