Brak nowych powiadomień

Emirates Promocje

Popularne Promocje Emirates na czerwiec 2020

Brak ostatnio wygasłych ofert

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w liniach Emirates

Emirates pl banner

Jak wykorzystać oferowane przez Emirates promocje?

Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia. Aby użyć oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj” a potem „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sklepu i wykorzystać niższe ceny.

Jak otrzymam bilety z linii Emirates?

Zarządzać swoimi rezerwacjami i odprawiać się można wprost ze strony linii lotniczych, która jest dostępna także w języku polskim. Najprostszym sposobem otrzymania biletów jest wydrukowanie wygenerowanej karty pokładowej lub skorzystanie z elektronicznych biletów dostępnych na smartfony.

Czy zarezerwowane bilety z Emirates można anulować i otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak. w zależności od rodzaju biletu możliwa jest anulacja ze strony linii (ekran zarządzania rezerwacjami) i złożenie wniosku o zwrot pieniędzy. W zależności od warunków danej rezerwacji możliwa jest konieczność zapłacenia opłaty anulacyjnej.

Ile bagażu można zabrać na loty z Emirates?

Linie Emirates mają bardzo hojne podejście do standardowych limitów bagażowych, które zależą od rodzaju biletu i połączenia. Limit dla konkretnego lotu można sprawdzić na stronie zarządzania rezerwacjami.

Czy na pokładach samolotów Emirates jest Wi-Fi?

Tak, wszyscy pasażerowie mają do dyspozycji 2 godziny i 20 MB transferu danych albo korzystanie z popularnych aplikacji do rozmów online. Członkowie programu Emirates Skywards mogą liczyć na zniżki bądź darmowe Wi-Fi przez cały czas lotu.

Bądź w kontakcie z liniami Emirates

Z firmą można się skontaktować, dzwoniąc pod numer 22 306 08 08, a także poprzez Facebook i Twitter, gdzie firma oferuje całodobową pomoc.

Śledź trendy z Emirates

Linie Emirates są na platformach Facebook, Instagram (@emirates), Twitter (@Emirates) i YouTube.

Odkryj Emirates

Emirates to jedne z największych na świecie linii lotniczych, i jedne z najszybciej się rozwijających. Zostały założone dopiero w 1985 roku, a dziś mają największą na świecie flotę nowoczesnych, wielkich, dalekobieżnych samolotów Airbus A380 i Boeing 777. Jednak linia zawsze stawiała na jakość, nie ilość, stąd liczne nagrody za jakość jedzenia na pokładach czy rozrywki dla podróżujących,a przez oferowane przez linie Emirates promocje wszystkie niemal cele podróży są na wyciągnięcie ręki.

Zgarnij więcej oszczędności z Emirates

Obecni i potencjalni pasażerowie linii Emirates mogą dostawać newsletter, w którym znajdą informacje o nowo inaugurowanych połączeniach, ofertach, i promocjach na połączenia, wynajem samochodów, hotele, i inne ułatwienia. Pasażerowie mogą skorzystać z programów lojalnościowych i gromadzić darmowe mile Skywards poprzez program Your World Rewards, a przeglądanie dostępnych połączeń, rezerwację biletów, i samo podróżowanie ułatwi aplikacja mobilna dostępna na systemy Android i iOS, dzięki której można wykorzystywać telefon jako kartę pokładową i rozkład podróży.

Popularne w Emirates

Emirates obsługuje ponad 150 lotnisk na sześciu kontynentach, w tym lotnisko Chopina w Warszawie. Dzięki bazie w wielkim międzynarodowym porcie lotniczym w Dubaju, loty do prawie każdego celu odbywają się z najwyżej jedną przesiadką. Wykorzystujący udzielany przez linie Emirates kod promocyjny mogą tanio i w luksusowych warunkach podróżować do egzotycznych miejsc jak Australia czy Ameryka Południowa w najwyżej kilkanaście godzin, a potem budować tam wspomnienia, które wystarczą na całe życie.

Dostępne dzisiaj