White & Beauty

ul. Wawelska 23, Gdańsk

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym z przeglądem od 199 zł w White&Beauty Gdańsk

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg nie uszkadza szkliwa i zapewnia zęby bielsze nawet o 14 tonów podczas jednej wizyty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym z przeglądem:

  • 199 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 299 zł za pakiet dla 2 osób,
  • 399 zł za pakiet dla 3 osób.

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White&Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu promieni przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 14 tonów w ciągu jednej wizyty.

Zabieg jest szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas jego trwania personel dokładnie wytłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: do 45 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • konsultacja w cenie: tak

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny (do 6 miesiąca po jego zdjęciu), niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, epilepsja, astma, niedorozwój szkliwa. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Gabinet otwarty poniedziałek: 12-20, wtorek: 12-20, środa: 9-17, czwartek: 12-20, piątek: 9-17, sobota: 10:15-13:15.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 163 401 lub mailowo: gdansk@white-beauty.pl - od pon. do pt. w godz. 10-19 oraz sob. w godz 11-16. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

White & Beauty

White&Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w laserowym wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.