Twoje Soczewki

Okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne i badanie wzroku: do -90% w salonach Twoje Soczewki – 16 lokalizacji

Do -55%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne światowych marek, kilkaset różnych oprawek do wyboru i możliwość zbadania wzroku w prestiżowym salonie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 89 zł za badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych (2 szt. soczewek miesięcznych lub dwutygodniowych oraz mały płyn pielęgnacyjny do czyszczenia i przechowywania soczewek albo 10 szt. soczewek jednodniowych) z nauką aplikacji i pielęgnacji soczewek oraz bezpłatną wizytą kontrolną do miesiąca od aplikacji,

Oferta dotyczy badania wzroku z doborem soczewek kontaktowych sferycznych, torycznych lub multifocalnych.

Szczegóły ofert znajdują się z regulaminie lub u sprzedawcy w salonie.

Lista wszystkich lokalizacji znajduje się tutaj.

Warunki


Groupon ważny do 31.01.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferty nie łączą się z innymi rabatami, promocjami i akcjami specjalnymi oraz rabatami z Karty Stałego Klienta. Oferta obowiązuje w wybranych salonach stacjonarnych na terenie Polski (lista salonów znajduje się w treści oferty i w regulaminie). Groupony nie łączą się ze sobą. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości grouponu różnica nie jest zwracana. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Szczegóły oferty dostępne w regulaminie.
Konieczna rezerwacja tel. do danego salonu na badanie wzroku zgodnie z dostępnymi terminami w danym salonie. Podczas rezerwacji tel. konieczne jest podanie kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Twoje Soczewki


Firma istnieje na rynku od 2004 roku i funkcjonuje jako sieć salonów optycznych o ogólnopolskim zasięgu. Jako pierwsza wyszła naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu produktami kontaktologicznymi i na przestrzeni kilkuletniej działalności przyczyniła się do popularyzacji i zwiększenia dostępności soczewek kontaktowych w Polsce. Dostarczenie najwyższej jakości produktów i usług poprawiających komfort widzenia to priorytet salonów Twoje Soczewki. W swoim portfolio firma posiada soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji najbardziej znanych producentów na świecie: Monovision, Johnson&Johnson, Bausch&Lomb, Alcon, Cooper Vision. Oferuje oprawy korekcyjne i okulary słoneczne największych światowych marek, takich jak m.in. Ray-Ban®, Vogue, DKNY, ICON, Turro. W asortymencie salonu Twoje Soczewki znajdują się także okulary do czytania, kosmetyki i krople do oczu oraz akcesoria soczewkowe i okularowe. Dzięki wysoko wykwalifikowanym konsultantom każdy klient otrzymuje fachową pomoc i poradę.

Lista salonów Twoje Soczewki.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.