eOkulary

29,99 zł za groupon wart 240 zł na zakup okularów z badaniem wzroku i więcej opcji w eOkulary

Oferta ograniczona czasowo!
Do -91%
50+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


W salonie dostępny jest szeroki wybór markowych oprawek

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł za groupon wart 240 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami HVA z wybranego segmentu + badanie wzroku
  • 39,99 zł za groupon wart 390 zł na zakup okularów z soczewkami Hi-Vision LongLife Blue Control z wybranego segmentu + badanie wzroku
  • 49,99 zł za groupon wart 550 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami progresywnymi z dowolną oprawką + badanie wzroku

Opcja 1.: soczewki z powłoką HVA ograniczają uciążliwe refleksy i odbicia światła, zwiększając transmisję światła. Ta powłoka antyrefleksyjna zawiera dodatkowo warstwę utwardzającą oraz hydrofobową.

Opcja 2.: soczewki Hi-Vision LongLife Blue Control firmy Hoya chronią oczy przed zmęczeniem, które jest skutkiem działania światła niebieskiego emitowanego przez urządzenia z ekranami LED i LCD oraz sztuczne oświetlenie; zapewniają komfortową pracę biurową oraz komfortowe widzenie na zewnątrz oraz chronią wzrok przed negatywnymi skutkami promieniowania UV. Eliminują męczące odblaski i zwiększają komfort widzenia. HVL to wyjątkowo wytrzymała i odporna na zarysowania powłoka antyrefleksyjna, posiada ulepszoną warstwę hydrofobową, oleofobową oraz antystatyczną.

Opcja 3.: okulary progresywne to rozwiązanie dla osób po 45. roku życia. Dzięki zaawansowanej konstrukcji dają komfort wyraźnego widzenia na każdą odległość w jednej parze okularów. Jest to najwygodniejszy i najbardziej naturalny sposób korygowania presbiopii.

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Jeśli wartość produktu przekracza wartość grouponu, konieczna jest dopłata na miejscu. Ceny i rodzaje oprawek zobaczyć można tutaj.

Badania wykonywane w najnowocześniejszej technologii z użyciem najnowszych parametrów, które pozwalają na kompleksową ocenę jakości widzenia.

Zakres pracy:

  • Profesjonalny pomiary refrakcji ustalenie wady wzroku.
  • Dobór okularów jedno, dwuogniskowych, progresywnych, korekcja astygmatyzmu.

Groupon można wymienić na voucher prezentowy w salonie.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy opraw okularowych i cen detalicznych w salonie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 303 807.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

eOkulary


Działający od 1997 roku salon optyczny z tradycjami oferuje kompleksowy zakres usług. Na miejscu dostępne są rozmaite markowe oprawki (m.in.: Prada, Dior, Bvlgari, Ray Ban, Polo, Ralph Lauren, Versace i więcej), a także soczewki okularowe Hoya, Zeiss czy Seiko. Na miejscu wykonywane jest też badanie wzroku.

eOkulary

Wzrok, Okulary
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.