Family Optic i Twoje Soczewki

59 zł za Badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych w Family Optic i Twoje Soczewki

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne badanie wzroku przez specjalistów na nowoczesnym sprzęcie. Pakiet bezpłatnych soczewek i darmowa wizyta kontrolna

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Groupon wartościowy na badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych w salonach Family Optic i Twoje Soczewki


Szczegóły:

  • oferta dotyczy badania wzroku z doborem soczewek kontaktowych sferycznych, torycznych lub multifocalnych
  • soczewki: 2 szt. soczewek miesięcznych/ 2-tygodniowych lub 10 szt. soczewek jednodniowych + mały płyn pielęgnacyjny do czyszczenia i przechowywania soczewek z nauką aplikacji i pielęgnacji soczewek oraz bezpłatną wizytą kontrolną do miesiąca od aplikacji
  • marki produktów: Twoje Soczewki, Family Optic, Perfect Eye Optic

Profesjonalne badanie wzroku przez specjalistów na nowoczesnym sprzęcie. Pakiet bezpłatnych soczewek i darmowa wizyta kontrolna.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie lub u sprzedawcy w salonie.


Dostępne lokalizacje

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: oferty nie łączą się z innymi rabatami, promocjami i akcjami specjalnymi oraz rabatami z Karty Stałego Klienta. Oferty obowiązują w wybranych salonach stacjonarnych na terenie Polski. Lista salonów znajduje się w regulaminie. Groupony nie łączą się ze sobą. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości grouponu różnica nie jest zwracana. Szczegóły ofert znajdują się z regulaminie lub u sprzedawcy w salonie.
Realizacja: po przybyciu do salonu pokaż sprzedawcy groupon wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym. Obowiązuje uprzednia rezerwacja telefoniczna na badanie wzroku, zgodnie z dostępnymi terminami w danym salonie. Podczas rezerwacji telefonicznej konieczne jest podanie kodu zabezpieczającego. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Family Optic i Twoje Soczewki

Family Optic

Istniejąca od wielu lat firma jest siecią profesjonalnych salonów optycznych w całej Polsce, która prowadzi również sprzedaż internetową. Jej wyróżnikiem jest kompleksowość przejawiająca się w dbaniu o wzrok klientów. W salonach można zbadać wzrok, dobrać okulary i soczewki kontaktowe oraz skorzystać z porad stylisty. Z kolei w sklepie internetowym można dokonaćzakupu okularów, soczewek i akcesoriów oraz przymierzyć okulary w wirtualnej przymierzalni. Family Optic stawia na wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości sprzęt. Na miejscu można zapewnić sobie odpowiedni dobór i metodę korekcji wzroku, również dla dzieci i osób starszych. Firma jako swój cel stawia zapobieganie rozwojowi krótkowzroczności już od najmłodszych lat.

Więcej informacji na stronie familyoptic.pl

Twoje Soczewki

Firma istnieje na rynku od 2004 roku i funkcjonuje jako sieć salonów optycznych o ogólnopolskim zasięgu. Jako pierwsza wyszła naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu produktami kontaktologicznymi i na przestrzeni kilkuletniej działalności przyczyniła się do popularyzacji i zwiększenia dostępności soczewek kontaktowych w Polsce. Dostarczenie najwyższej jakości produktów i usług poprawiających komfort widzenia to priorytet salonów Twoje Soczewki. W swoim portfolio firma posiada soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji najbardziej znanych producentów na świecie: Monovision, Johnson&Johnson, Bausch&Lomb, Alcon, Cooper Vision. Oferuje oprawy korekcyjne i okulary słoneczne największych światowych marek, takich jak m.in. Ray-Ban®, Vogue, DKNY, ICON, Turro. W asortymencie salonu Twoje Soczewki znajdują się także okulary do czytania, kosmetyki i krople do oczu oraz akcesoria soczewkowe i okularowe. Dzięki wysoko wykwalifikowanym konsultantom każdy klient otrzymuje fachową pomoc i poradę.

Więcej informacji na stronie twojesoczewki.com