Studio Lilly

Ks. Przytockiego 2b/12a, Gdańsk

Fotoodmładzanie, likwidacja przebarwień lub inna kuracja laserowa od 99,90 zł w Studiu Lilly w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bezpieczny i nieinwazyjny sposób walki z problemami skóry, do wyboru kuracje na twarz i ciało

O tej ofercie

Rzuć trochę światła na własną skórę i uwolnij ją od wszelkich niedoskonałości z dzisiejszym grouponem na wybrane kuracje laserowe w Studiu Lilly w Gdańsku.

Oferta
Wybrana kuracja laserowa (zamykanie naczynek na twarzy lub ciele, usuwanie przebarwień, likwidowanie zmian potrądzikowych lub fotoodmładzanie - do 100 strzałów) w 1 z 3 opcji:

1) 99,90 zł zamiast 300 zł za 1 zabieg,
2) 179,90 zł zamiast 600 zł za 2 zabiegi,
3) 249,90 zł zamiast 900 zł za 3 zabiegi.

  • Zamykanie naczynek krwionośnych: zabieg ten wykonać można na twarzy lub na nogach. Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda, a ścianki naczynia zanikają.
  • Usuwanie przebarwień: w trakcie kuracji światło lasera rozjaśnienia pigment skóry. W pierwszej fazie po zabiegu przebarwienia ciemnieją, po czym rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania. Dzięki temu w prosty sposób pozbyć się można piegów, plam soczewicowatych, przebarwień polekowych, posłonecznych i starczych.
  • Likwidowanie zmian potrądzikowych: kuracja usunie trądzik krostkowo-grudkowy czy zaskórnikowy poprzez redukcję namnażających się bakterii beztlenowych, odpowiedzialnych za jego powstawanie. Nie tylko zlikwiduje przyczynę problemu, działając przeciwzapalnie i odkażająco, ale również pomoże w leczeniu jego skutków – ułatwi gojenie się zmian trądzikowych i rozjaśni blizny. Fotoodmładzanie: pulsujące światło pobudzi produkcję kolagenu i usprawni krążenie krwi. Efektem zabiegu będzie dobrze odżywiona skóra o wyraźnie młodszym wyglądzie.

Studio Lilly
Gabinet oferuje swym klientom bogatą ofertę zabiegów na twarz, ciało i włosy. Studio jest salonem firmowym Euro Fashion, lidera na rynku polskim w branży kosmetycznej z zakresu pielęgnacji paznokci. Podczas zabiegów używane są markowe, wysokiej jakości kosmetyki, m.in. firmy L’Oréal. W salonie można również skorzystać z internetu i zrelaksować się przy filiżance kawy, co umili chwile oczekiwania na wybrany zabieg.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: pokaż wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 58 340 98 24. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Lilly