Salon Gracja – fryzjerstwo

Cieszyńska 128, Bielsko-Biała

Keratynowe prostowanie włosów i strzyżenie w Salonie fryzjerskim Gracja

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie puszenia się włosów, wyprostowanie oraz intensywne wygładzenie, którego efekt utrzymuje się nawet kilka miesięcy

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów do ramion (zgodnie z poniższą miarką)
  • dopłata do włosów dłuższych: od 50 zł (ustalane na miejscu)

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. W zależności od długości, struktury i gęstości włosów mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 698 655 456. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: wt.-pt. 8-16. Inne godziny możliwe po wcześniejszej rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon Gracja – fryzjerstwo

Zlokalizowany w Bielsku-Białej gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów poprawiających kondycję i wygląd włosów. Wśród nich znajdują się m.in. keratynowe prostowanie z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków, modelowanie, nowoczesne strzyżenia i koloryzacje, a także stylizacje na szczególne okazje. Na miejscu o fryzurę zadbać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz dzieci.