Brak nowych powiadomień

Pryzmat Salon Optyczny i Galeria Sztuki

2 lokalizacji

29,99 zł za groupon zniżkowy wart 130 zł na oprawki i więcej opcji w Pryzmat Salon Optyczny i Galeria Sztuki w Gliwicach

10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Soczewki lub oprawy okularowe renomowanych firm m.in. Ray-Ban, Vogue, Guess, Givenchy, DeStijl,, Jisco, Niebagatela, Blackfin, Marc O’Polo

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 39,99 zł zamiast 130 zł za soczewki
  • 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 130 zł na oprawki z soczewkami plastikowymi.
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na oprawki z soczewkami z antyrefleksem
  • 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na oprawki z soczewkami progresywnymi

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku grouponu zniżkowego (opcje 2-4), obowiązuje dopłata. Jej wartość zależy od wybranych oprawek. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 740 600 lub 516 740 633
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pryzmat Salon Optyczny i Galeria Sztuki

Profesjonalny dobór okularów i Sztuka w jednym miejscu. Galeria Sztuki to obrazy Kariny Rzendkowskiej wykonane na jedwabiu techniką batiku tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Od wielu lat firma świadczy usługi w zakresie okulistyki i optyki. Zapewnia profesjonalny dobór korekcji okularowej i dopasowanie soczewek kontaktowych. Salon Optyczny Pryzmat zajmuje się również doborem pomocy optycznych dla osób słabowidzących. Oferuje szeroki wybór opraw okularowych i przeciwsłonecznych oraz serwis i naprawę okularów. W ofercie salonu min. okulary korekcyjne: – dla dzieci, w tym również sportowe – progresywne – biurowe – przeciwsłoneczne korekcyjne – dla kierowców – ochronne zgodne z europejską normą EN 166. Salon współpracuje z najlepszymi producentami soczewek okularowych zapewniając zaawansowane technologicznie produkty. Pryzmat Salon Optyczny oferuje lustro Spark Mi ™ rewolucyjne urządzenie do pomiarów, które dzięki zaawansowanej technologii pozwala precyzyjnie dopasować soczewki okularowe. Własne laboratorium optyczne wyposażyliśmy w nowoczesny automat szlifierski pozwalający dokładną i szybką obróbkę soczewek przez doświadczonych personel.