Brak nowych powiadomień

Positive Beauty & Spa

ul. Źródłowa 2/9, Kielce

Pakiet day spa „Powiew Wiosny'' od 99,99 zł w Positive Beauty & Spa (-33%)

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

W ramach pakietu m.in. masaż relaksacyjny stóp oraz dłoni, masaż gorącymi kamieniami

O tej ofercie


Szczegóły:

Pakiet Spa „Powiew Wiosny’’ obejmuje (ok.120 min):

  • ok. 60 minut masaż gorącymi kamieniami lub nawilżającym masłem shea
  • ok. 20 minut masażu relaksacyjnego dłoni,
  • ok. 20 minut masażu relaksacyjnego stóp,
  • ok. 25 minut pobudzającego masażu twarzy.

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem - w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 518 497 z podaniem kodu zabezpieczającego. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3crumbs. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Positive Beauty & Spa

Positive Beauty & Spa to miejsce gdzie oferowane są usługi masażu, zabiegów kosmetycznych, podologi oraz stylizacji paznokci. Na miejscu pracują wykwalifikowani specjaliści, wykorzystujący wysokiej jakości kosmetyki oraz narzędzia. Wśród dostępnych usług warto wymienić m.in. hennę pudrową, peeling kawitacyjny, laminacja brwi, masaż gorącą czekoladą.